Lekarze Chirurg stomatolog Inowrocław

lekarz Mariusz Płodzidyn

Chirurg ogólny, Urolog

Robienie Kasy
Hermana 16
88-100 Inowrocław

Przepraszam Pana Mariusza Płodzidyna za moje zachowanie w okresie od 1 marca do 4 października 2012 r., polegające na nękaniu telefonami i grożeniu oraz zamieszczaniu informacji na portalach internetowych, które mogło spowodować dyskomfort, naruszenie dóbr osobistych i poczucie zagrożenia. Tomasz Oblizajek
Opinia dodana przez: Tomasz O

Krzysztof Białach

Chirurg stomatolog

Mickiewicza 62
88-100 Inowrocław

Właśnie wróciłam z wizyty u Pana Krzysztofa jestem Mega zadowolona obsługa na wysokim poziomie pełen profesjonalizm. Nie miał problemu przyjąć nas o tej godzinie mimo pożnej godziny 22.00 cena do negocjacji gorąco polecam bez bólu szybko miło i solidnie kontakt tel. Perfekcyjny Nie Ma Drugiego Takiego lekarza w Kuj.pomorskim.Polecam Wszystkim Już się nie Boję.Będę częściej Mega Zadowolona
Opinia dodana przez: Marika

lekarz Marek Ciecierski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Dworcowa 42
88-100 Inowrocław

Bardzo tani doktor, jeśli policzę całą kasę, jaką wydałam na lekarzy i ich nietrafione leczenie! Zaczynałam szukanie pomocy od małej rany w okolicy kostki, a dopuścili do takich owrzodzeń żylnych u mnie, że jeszcze chwila a noga byłaby do ucięcia z powodu ryzyka infekcji. Byłam cały czas "pod opieką" przeróżnych lekarzy. NIE MA LEPSZEGO doktora w okolicy od dra Ciecierskiego, co wiem też od innych, z bardzo trudnych wyleczonych przypadków. ...
Opinia dodana przez: Irena

lek. dent. Paweł Gostomczyk

Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Inowrocławiu
ulica Poznańska 97
88-100 Inowrocław

Strach przed dentystą wielki... Jestem z czasów gdzie nie było chłodzenia wodą, mikroskopów... Do leczenia gro zębów w tym 2 z wykrzyknikiem...:) Jestem po odbudowie 2 i 1, leczeniu kanałowym 5 Moja opinia - obojętnie gdzie będzie pracował ten człowiek - stawiam się na umówiony termin - fachowo, bez stresu, bólu, konkretnie.
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Jerzy Zawada

Chirurg stomatolog

ulica Wierzbińskiego 74
88-100 Inowrocław

Super lekarz. Rwanie ósemek, to u doktora bułka z masłem. Przesympatyczny człowiek, fachowiec godny polecenia. Można iść w ciemno do tego lekarza, bez obaw. POLECAM.
Opinia dodana przez: Violetta

dr n. med. Szymon Kwiatkowski

Chirurg ogólny, Urolog

Marulewska 39
88-100 Inowrocław

Niesympatyczny ,na oddziale krzyczy ,rzadko odwiedza pacjentów ,bez szacunku do ludzi ,bezczelny i arogancki nie potrafi określić dokładnej choroby pacjenta zleca robienie ciagle tych samych badań nie polecam

Janina Wójcik

Władysława Łokietka 35 lok. 34
88-100 Inowrocław

NIE POLECAM !!!! ja też myślałam na początku że jest kompetentną i uczciwą osobą ! ale Pani Janinie zależy na tym aby dobrze SKASOWAĆ a nie wyleczyć,pracuję za granicą( PO wstępnej rozmowie powiedziała "zarabiamy w Euro to płacimy w Euro !"oczywiście w przeliczeniu na złotówki ! plombowałam 4 zęby u Pani Janiny , dwa zęby w dalszym ciągu bolą , i są wrażliwe na wszystko , a pozostałe dwa - ...

lekarz Grażyna Bieńkowska

ulica Kopernika 7
88-100 Inowrocław

Pani doktor bardzo kompetentna, jestem z niej zadowolona lecz czas oczekiwania na wizytą to 1 miesiąc. Przez ten czas zepsuty ząb zdąży się rozpaść.Nie ma to znaczenia dla Pani doktor ponieważ i tak chętni są więc jedna pacjentka mniej czy więcej nie robi Pani doktor różnicy.

lek. dent. Ewa Biegańska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

88-100 Inowrocław

Ta baba jest KOSZMARNA. Nadawałaby się do kopania rowów. Przyjechałam dziś z bólem ósemki. W gabinecie czułam się jak intruz, asystentki nie zwracały na mnie uwagi, przymulone, nieprzyjemne, po 15 min czekania na fotelu przylazła "pani doktor"... bardzo niedelikatna, nie ubrała rękawiczek, nie zwracała uwagi na mój ból i szczękościsk szarpała jakby robiła to na złość...ale teraz najlepsze ! Stwierdziła u mnie tyłozgryz hahh pierwszy raz w życiu usłyszałam takie ...
Opinia dodana przez: klaudia
Najdroższy w mieście, leci na kasę i na ilość a nie na jakość. Wyrwał mi ząb i zostawił kawałki korzenia. Gdy poszedłem na poprawkę to zaczął mi rwać na żywca - zero znieczulenia. Byłem cały we krwi. Ściemnia że zrobi coś na kasę chorych a na wizycie okazuje że owszem ale dopiero na następnej. Na kolejnej robi tak samo i tak bez przerwy. TRAGEDIA!!!

Maria Osińska

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Kleeberga 1 lok. 2

lek. dent. Ewa Chmielewska

Stomatolog, Ortodonta

Świętokrzyska 53 (Centrum Stomatologiczne)

lek. dent. Dorota Popławska

Wojska Polskiego 7 lok. 1