Filtruj terminy

Chirurg Stomatolog Inowrocław

lek. dent. Ewa Biegańska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

88-100 Inowrocław

Ta baba jest KOSZMARNA. Nadawałaby się do kopania rowów. Przyjechałam dziś z bólem ósemki. W gabinecie czułam się jak intruz, asystentki nie zwracały na mnie uwagi, przymulone, nieprzyjemne, po 15 min czekania na fotelu przylazła "pani doktor"... bardzo niedelikatna, nie ubrała rękawiczek, nie zwracała uwagi na mój ból i szczękościsk szarpała jakby robiła to na złość...ale teraz najlepsze ! Stwierdziła u mnie tyłozgryz hahh pierwszy raz w życiu usłyszałam takie ...
Opinia dodana przez: klaudia

Krzysztof Białach

Mickiewicza 62
88-100 Inowrocław

Trafiliśmy do Pana doktora z 6-letnim dzieckiem w dniu wolnym od pracy, a konkretnie w święto, tj. 1 Maja... wizyta przebiegała w miłej atmosferze..pan doktor z uśmiechem nas powitał i wszystko wyjaśnił, co będzie robił...sprawnie wyrwał ząb i oczyścił ropień zagadując dziecko...córka zadowolona wyszła z gabinetu i obiecała, że jeszcze wróci:) szczerze POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Kaja

lek. dent. Jerzy Zawada

ulica Wierzbińskiego 74
88-100 Inowrocław

Super lekarz. Rwanie ósemek, to u doktora bułka z masłem. Przesympatyczny człowiek, fachowiec godny polecenia. Można iść w ciemno do tego lekarza, bez obaw. POLECAM.
Opinia dodana przez: Violetta

lek. dent. Karolina Bogusz-Golec

Młyńska 53A/7
88-100 Inowrocław

Bardzo miła Pani doktor z bardzo dobrym podejsciem do pacjentów.Polecam jak stomatolog to tylko Pani Karolina.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Krzysztof Białach