lekarz Jacek Zieleziński

Chirurg ogólny, Chirurg dziecięcy

Polecam dokładnie konsultować przebieg wizyty u tego lekarza przed umówieniem się. Widocznie teraz korzysta ze swojej pozycji na rynku bo odwleka zrobienie zabiegu na kolejna wizytę i cena tez powala. W moim przypadku niepotrzebnie wydałam pieniądze jak się okazuje na konsultacje a nie zabieg, o który mi chodziło a o kótrym wspominałam

Lekarz godny polecenia gdyby nie to ze jest bardzo nie miły w stosunku dla dzieci. Zwłaszcza najmniejszych

Wspaniały lekarz, przemiły człowiek. Jest nie tylko fachowcem ale też sympatycznym mężczyzną, co dla "panikary" takiej jak ja jest bardzo ważne. Trafiłam do niego po nieudanym zabiegu usuwania paznokcia w Miejskim Szpitalu. Po prywatnej wizycie pan doktor zaproponował dwa wyjścia - czekać co z tego "nieudanego zabiegu" wyniknie, lub usunąć drugą połowę. Jednocześnie poinformował, że wyjście drugie jest lepsze, dlatego też się na nie zdecydowałam. Myślałam, że za zabieg będę musiała zapłacić dodatkowo, ale jak się okazało jest to lekarz bardzo uczciwy i wykonał mi go za darmo tydzień po wizycie. Warto też zaznaczyć, że tak dobrzy i mili lekarze jak pan Zieleziński bardzo się cenią i często naciągają ludzi... Myślę, że w przypadku Pana doktora 60 zł, które bierze za wizytę to bardzo mało. Dziś, kiedy palec już się zagoił, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie warto czekać do ostatniej chwili, bo zabieg u Pana Doktora prawie nie bolał (a na pewno bolał mniej niż chodzenie z wrastającym paznokciem i unikanie by ktoś na niego nie nadepnął) a dzięki jego poczuciu humoru udało mi się nawet na chwilę zapomnieć, że jestem w gabinecie chirurga :) Jeśli jeszcze kiedyś będę musiała iść do chirurga to tylko do dr Zielezińskiego. Mogę też powiedzieć, że mój 5 letni siostrzeniec słysząc, że idzie do doktora Zielezińskiego BARDZO się cieszy (co świadczy o tym, że pan doktor ma świetne podejście nawet do dzieci). Bardzo polecam!

super lekarz. Rzeczowy, kompetentny i ma świetne podejście do pacjenta.

super lekarz. Rzeczowy, kompetentny i ma świetne podejście do pacjenta.

Super doktor polecam wszystkim. Fachowo podchodzi do pacjenta jest bardzo miły szczegułowo tumaczy na temat danego zabiegu dba o pacjenta oraz sie troszczy

Mój synek uwielbia Pana doktora Zielezińskiego, który nie tylko jest bardzo kompetentny i zna się na rzeczy ale przede wszystkim jest człowiekiem o wielkim sercu, czego niestety lekarzom, a zwłaszcza chirurgom brakuje. Doskonały specjalista ze wspaniałym podejściem do ludzi - polecam :)

Co tu dużo pisać wspaniały lekarz, a przede wszystkim kompetentny. W 2001 roku uratował mojej córce życie. Jako jedyny zdiagnozował co mojej córce dolega i szybko i sprawnie przeprowadził operację. Dwa tygodnie inni lekarze męczyli córkę i nie wiedzieli co jej jest. On postawił trafną diagnozę. POLECAM !!!

POLECAM !!!

Świetny chirurg dziecięcy, ma niesamowite podejście do dzieci, czego brakuje wielu lekarzom. Mój synek bez problemu dał się "obejrzec", gdzie widok lekarza wywoływał u niego płacz.Bardzo skrupulatnie wszystko wyjaśnia jeśli są jakieś wątpliwości, można z Nim swobodnie o nich porozmawiać. Jest świetnym lekarzem i fantastycznym człowiekiem, który nigdy nie odmawia pomocy. Polecam w 100% Pana Jacka Zielezińskiego, gdyż to lekarz jakich mało w Inowrocławiu.

Rewelacyjny chirurg dziecięcy /jedyny w Inowrocławiu - ktoś jeszcze jest, ale to pomyłka/ i chirurg ogólny. Lekarz i człowiek w jednym - dużo zdrowia i wytrwałości Panie Doktorze.Koleżanka była prywatnie - koszt wizyty 50 zł...