Lekarze Chirurg stomatolog Jarosław

Waldemar Wilczyński

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1
37-500 Jarosław

Odradzam! Nie potrafił poradzić sobie z prawidłowym wyrwaniem ósemki, co spowodowało dodatkowe problemy.

lek. dent. Elżbieta Lichtarska-Abdi

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500 Jarosław

Naprawdę polecam, wizyta u Pani doktor w ogóle nie była stresująca, chyba był to pierwszy raz kiedy na fotelu siedziałem spokojnie. Pani doktor tłumaczy co będzie w danym momencie robić przez co leczenie przebiega w przyjaznej atmosferze.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Emil Maciałek

Jana III Sobieskiego 20
Jarosław

najlepszy lekarz, którego profesjonalizm i zaangazowanie moge polecic bez zmrużenia oka:-)

lekarz Piotr Fussek

Chirurg naczyniowy

37-500 Jarosław

Wspanialy lekarz.profesjonalista.Wyleczyl mojej siostrze Ani rane pozylakowa ,ktora nie mogla wyleczyc ponad 20 lat.Rana byla wielkosci dloni ,az zrobil zdjecie tej ranie i mowil ze jeszcze takiej duzej nie widzial.Przez kilka tygodni Pan doktor dawal leki i bandarzowal,Kazal sie stosowac do jego wskazowek i nie ruszac bandarzu.Stal sie cod-RANA zagoila sie ,PAN DOKTOR ma zlote rece iwszystkim o tym opowiadam i polecam polecam.DZIEKUIEMY panie doktorze .
Opinia dodana przez: Teresa

lek. dent. Maria Nocko-Jaśkiewicz

ulica Kraszewskiego 22
37-500 Jarosław

Poprzednia opinia (asdfs) jest mocno niesprawiedliwa. Z usług p. doktor korzystam od ponad 25 lat - najpierw w Pruchniku a teraz w Jarosławiu. Nie mogę narzekać. Plomby trzymają się bardzo dobrze. Ceny wydają mi się umiarkowane. A odkąd p. doktor zaczęła stosować znieczulenie, leczenie zębów stało się bez bólowe i bez stresowe.
Opinia dodana przez: Krzysztof P.

lek. dent. Izabela Koptyra

ulica Jana Długosza 43
37-500 Jarosław

Ulotki uspokajają nasze dzieci. Piękny gabinet. Ząb wyleczony bardzo dobrze ☺ Polecam serdecznie moje dziecko czeka na kolejną wizytę 😉
Opinia dodana przez: Małgorzata

Marek Czyż

ulica Grodzka 22
37-500 Jarosław

Świetny specjalista, polecam przy usuwaniu zębów i leczeniu kanałowym

lek. dent. Izabela Żołyniak

os. Słoneczne 9
37-500 Jarosław

Polecam Panią doktor. Jako jedyna pomogła mi w Jarosławiu. Nie narzekam już na zeby od ostatniej wizyty. Dość szybko udało mi się do niej zapisać. Polecam
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Tomasz Szpejankowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEUROSPEC" Neurologiczne Centrum Diagnostyczno- Leczniczo- Rehabilitacyjne
ulica Krakowska 39A
37-500 Jarosław

2 kwestie. Prywatny gabinet zobowiązuje żeby jednak być w godzinach otwartego gabinetu - niektórzy pacjenci pracują do późna. Przykro kolejny raz całować klamkę "bo Pan doktor kolejny raz wyszedł szybciej" Co do cięcia to komentarz wystawię po ocenie lekarza który ściągnie mi szwy - bo Pan doktor wyszedł już dzisiaj szybciej
Opinia dodana przez: Damian

Urszula Długosz

Ortodonta, Stomatolog

os. Słoneczne 9
37-500 Jarosław

Bądźmy uczciwi, do 2020 r przyjmowały dwie lekarki, pani Długosz na ubezpieczenie i druga pani o innym nazwisku, która świadczyła usługi prywatnie. Pani Długosz leczyła dwie moje córki ( bezpłatnie ), druga pani leczyła potem starszą aparatem stałym. Pani doktor Długosz ma u mnie duży pozytyw, nie wszystko mogła naprawić, ale o tym informowała w trakcie leczenia , cierpliwa, dużo tłumaczyła

lekarz Janina Dańczak-Balicka

37-500 Jarosław

Ta kobietę, bo lekarzem jej nazwac nie moge radze z własnego doświadczenia omijac bardzo szerokim łukiem!!!! Za każdym razem gdy doznawalem urazu i trafiałem kilka - kilkanascie lat temu na ta pania bylem zle leczony, co okazywalo sie po jakims czasie i jej powazne błędy naprawiali inni fachowcy poza Jarosławiem... więc teraz gdy wydarzy mi sie jakiś wypadek i mam taką możliwośc próbuje udać sie do szpitala w Przemyślu lub ...
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Jacek Łoś

Chirurg ogólny, Urolog

37-500 Jarosław

Uważam tego "lekarza" za niekompetentnego. Zostałam potraktowana przez niego w bardzo niemiły sposób. Jest po prostu chamski i niedelikatny. Po zrobieniu usg rzucił we mnie papierem. Podważał moje słowa dotyczące doskwierających mi objawów i poganiał gdy o nich opowiadałam. Na siłę zdarł ze mnie dolną część garderoby zamiast poprosić o odsłonięcie. Ten "lekarz" zbadał mnie na odwal się i nawet nie wystawił jasnej diagnozy, a pieniądze chętnie wziął.
Opinia dodana przez: Honorata

lek. dent. Anna Bryszewska