Lekarze Chirurg stomatolog Nowa Sól

Chirurg naczyniowy

Wielospecjalistyczny Szpital w Nowej Soli
Chałubińskiego 7
67-100 Nowa Sól

Wspaniały, empatyczny człowiek. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Fachowa wiedza, dobrze postawiona diagnoza i umiejętność komunikacji z pacjentem w dziedzinie medycyny to podstawA. Pan doktor posiada wszystkie te cechy. Polecam.
Opinia dodana przez: Danuta M-S

Wojciech Gotlibowski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Gabinet lekarski
67-100 Nowa Sól

Wspaniały młody człowiek, wspaniały młody lekarz . Szybka reakcja w kierunku wyleczenia. Powyższa punktacja wskazuje jego oddanie dla pacjenta. Godny polecenia. AH/AH

lekarz Maciej Maniak

Arkadia 35
67-100 Nowa Sól

Świetny lekarz w mojej opinii jak również w opinii innych pacjentów z ktorymi mual okazje porozmawiać . Kompetentny do tego mily i z dużym poczuciem humory. Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Angelika Wróbel-Kaczmarek

PRZYCHODNIA LEKARSKA BETIUK I KWIATKOWSCY
os. Kopernika 2
67-124 Nowa Sól

Profesjonalna, kompetentna, stomatolog, który leczy z pasją!!! Szczegółowo tłumaczy cały proces leczenia, mila, godna zaufania, atmosfera rewelacja. Żaden stomatolog nie może się równać z Panią Doktor. Miałam poważne problemy z przyzębiem, przez 2 lata jeżdżąc od jednego do drugiego stomatologa słyszałam tylko, że nie są w stanie mi pomóc, albo koszt leczenia był kolosalny. Dopiero Pani Doktor mi pomogła.Ceny adekwatne do leczenia. Ma podejście do dzieci, co oczywiście jest bardzo ...
Opinia dodana przez: Monia

lek. dent. Mateusz Podstawski

"EREN" Poradnie Stomatologiczne s.c. Ratuszyńska Wiesława, Ratuszyńska Marta
inna Kopernika 15
67-100 Nowa Sól

W mojej ocenie dr Podstawski jest najlepszym stomatologiem w województwie lubuskim. Prezentuje najwyższy poziom wiedzy i umiejętności manualnych. Jest obdarzony poczuciem humoru oraz wysokim poziomem etyki i kultury osobistej. Prezentuje duży rozsądek co do cen. Uważam że Pan Doktor Podstawski może i powinien być wzorem do naśladowania dla innych. Profesjonalizm, etyka, kultura w najlepszym wydaniu. Mariusz Lubecki
Opinia dodana przez: Mariusz Lubecki

lekarz Marek Lipko

Nowa Sól

Był dobrym chirurgiem i człowiekiem, teraz takich jak On mało.

lek. dent. Emilia Pawlicka

"EREN" Poradnie Stomatologiczne s.c. Ratuszyńska Wiesława, Ratuszyńska Marta
inna Kopernika 15
67-100 Nowa Sól

Bardzo miła i kompetentna lekarka z anielską cierpliwością, uśmiechem i dobrym sercem. Byłam na długiej konsultacji u Pani doktor, po tym jak w innym gabinecie narobiono mi w jamie ustnej"bałaganu" i trochę się załamałam. Pani doktor podjęła się leczenia, a za długą konsultację nie wzięła ani grosza. Dziękuje Pani DOKTOR i polecam innym. Remedium 12.09.2014
Opinia dodana przez: Remedium

lek. dent. Beata Kapek-Mikołajczak

Piłsudskiego 26
67-100 Nowa Sól

Polecam! Po latach strachu przed dentysta... Trafiłam na wspaniała dentystkę! Szybko,dobrze i bezboleśnie a do tego w dobrej cenie. A atmosfera - przyjacielska
Opinia dodana przez: Asia

lek. dent. Andrzej Gmyrek

Gmyrek Izabella Poradnia Medycyny Pracy
Wrocławska 2
67-100 Nowa Sól

Jak najbardziej lekarz godny polecenia. Uprzejmy i wrażliwy na ból pacjenta. Leczenie zębów u dr. Andrzeja było dobrym wyborem.
Opinia dodana przez: G
Nie polecam tego gabinetu ani tej pani ponieważ: - za niemal każdym razem zajmowała się mną inna osoba i byli to praktykanci. - nikt mnie nie poinformowal ze plomby amalgamatowe moga być szkodliwe i nie zasugerowal innych a w świecie "dentystycznym" oficjalnie mowi się o tym, że nie powinno być ich więcej niż 5-7 sztuk (mam ich 14 jako 25 latek mimo, że uzywam codziennie pasty bez fluoru, nici dentystycznej ...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Ryszard Spławski

Chirurg plastyczny

os. Konstytucji 3 Maja 10e lok. 62
Nowa Sól

Bardzo polecam tego lekarza jest bardzo dobrym chirurgiem. Wyleczył mi nogę którą przez nie kompetycje lekarzy w Międzyrzeczu chcieli mi obciąć.Jest kompetentny i uprzejmy oraz godny zaufania a także wszystko potrafi wytłumaczyć pacjentowi.POLECAM WSZYSTKIM TEGO LEKARZA
Opinia dodana przez: aPABLOa

lek. dent. Danuta Balcerzak

Chirurg stomatolog

Gabinet Stomatologiczny
Szeroka 15/1
67-100 Nowa Sól

Wyrywałam górną ósemkę pani doktor zrobiła to w moment , polecam bo naprawdę warto , bez komplikacji dziąsło ładnie się goiło , noc przespana :)

Ewa Dembska

Prywatny Gabinet Stomatologiczny
67-100 Nowa Sól

Polecam wszystkim, którzy mają problem z ząbkami!!!!!

lek. dent. Bożena Wereszko-Pęksa

ul. 9 Maja 14
67-100 Nowa Sól

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Bożeny. Żałuje tylko, ze przed przyjściem do niej wydalam bardzo dużo pieniążków u innego dentysty :/ bo gdybym przyszła od razu do niej za tą samą cene, którą zapłaciłam gdzie indziej miałabym poleczone wszystkie ząbki. Ta Pani tłumaczy wszystko co robi, jest bardzo delikatna i uprzejma. Polecam ją każdemu kto się boi dentysty.

lek. dent. Anna Chalimoniuk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Stomatologiczna "KADENT"
Kombatantów 8
67-100 Nowa Sól

Witam ja tez rwałam u pani Doktor zęby i wcale nie bolalo bylo szybko i bezbolesnie:-)a znieczulenie (niestety)trzyma pare godzin :-)Polecam
Opinia dodana przez: ......
Bardzo dobry lekarz i ma świetne podejście do pacjenta, potrafi wszystko wytłumaczyć. Polecam go, bo to naprawdę świetny specjalista.

lekarz Lech Janiak

NZOZ Poradnia Rodzinna, Medycyny Pracy, Medycyny Sportowej "DOZA-MED" Roman Kaczmarek
W. Witosa 11
67-100 Nowa Sól

Jestem pod wielkim wrażeniem. Chirurg z dużym doświadczeniem, bardzo kompetentny. Podczas wizyty uważny i słuchający. Polecam.
Opinia dodana przez: Anka

lek. dent. Ewa Bojczuk-Dembska

Prywatny Gabinet Lekarski
Kościuszki 22 l. 4
67-100 Nowa Sól

Za każdym razem kiedy mam wizytę w tym gabinecie stomatologicznym to mam co ta więcej zaufania do Pani Doktor. Pomimo że człowiek boi się wizyt u stomatologa to ze względu na dobrą atmosferę i pełen profesjonalizm ze strony Pani Doktor wizyty te mijają bardzo szybko a co najważniejsze zawsze jest skutecznie. Miałem już doczynienia z kilkoma dentystami i uważam że cenowo też wygląda to całkiem solidnie. Z całego serca polecam ...
Opinia dodana przez: Marek
polecam jest delikatna i wrażliwa na ból pacienta

lek. dent. Alina Wachowiak

Ortodonta, Stomatolog

Alldent
67-100 Nowa Sól

Bardzo droga i popieram poprzednie opinie, że w tym gabinecie liczy się tylko kasa, a nie pacjent. Pani Wachowiak nie powinna przyjmować jako ortodonta, bo po jej prostowaniu finał jest taki, że chodzę z krzywą szczęką. Zdecydowanie NIE POLECAM !!!
Opinia dodana przez: była klientka