Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Chirurg Stomatolog Pleszew

- 2 lekarzy
# 1
+1 więcej

Gabinet
plac powstancow wlkp 12
Pleszew

Średnia ocen: 4,0/5

Po dwóch wizytach wnioski: 1. Możliwe, że zna się na rzeczy. 2. Okropnie niechlujny wygląd. Wspomnę tylko np. intensywny zapach papierosów z jego dłoni. Rękawice wyglądają jak wielokrotnego użytku. 3. MISTRZ nagabywania i nachalności. Niby długo tłumaczy co i jak, ale można się zorientować, że całe to "uczenie jak myć zęby" itd. oraz umawianie się na czyszczenie kamienia, wymyślanie kolejnych procedur ma na celu przede wszystkim jego zarobek. I coś ...

Po dwóch wizytach wnioski: 1. Możliwe, że zna się na rzeczy. 2. Okropnie niechlujny wygląd. Wspomnę tylko np. intensywny zapach papierosów z jego dłoni. Rękawice wyglądają jak wielokrotnego użytku. 3. MISTRZ nagabywania i nachalności. Niby długo tłumaczy co i jak, ale można się zorientować, że całe to "uczenie jak myć zęby" itd. oraz umawianie się na czyszczenie kamienia, wymyślanie kolejnych procedur ma na celu przede wszystkim jego zarobek. I coś co mnie dosłownie powaliło: mocno przytrzymuje pacjenta łokciem, gdy ten już się nasłuchał i chce zejść mu z fotela a on dalej mu tłumaczy...Cóż za niebywała troska o pacjenta. Czy ktoś jeszcze tego doświadczył? 4. Ceny z KOSMOSU, jak mu się podoba.
Na miejscu sanepidu zrobiłbym od czasu do czasu wizytę, choćby incognito, przyjrzał się również kwalifikacjom jego pomocnicy.. W większym mieście albo by się gość dostosował do jakiś standardów, albo dawno byłoby już po nim. W Pleszewie jednak ma swoje eldorado. Żyć nie umierać.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Bart
# 2

Teresa Kudłacik

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

  (+3 więcej)
liczba opinii: 0

Gabinet
Bojanowskiego 7
Pleszew

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Chirurdzy stomatolodzy w mieście PleszewCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat