Lekarze Chirurg stomatolog Płońsk

Konkretny, budzący zaufanie, niedrogi- polecam

dr n. med. Marek Mądrecki

Prywatny Gabinet Lekarski-USG
09-402 Płońsk

Świetny lekarz. Trafiłam do niego słysząc bardzo dobre opinie. Wspaniałe podejście do pacjenta. Dokładnie mnie przebadał i umówił na zabieg wycięcia guzka. Minęły już trzy miesiące a po szwie nie ma prawie śladu. Gorąco polecam doktora Mądreckiego!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Dariusz Ostapowski

Chirurg ogólny, Urolog

MIKODENT Aneta Lewandowska-Mielcarek
Kopernika 5K/1
09-100 Płońsk

lekarz godny polecenia ,kompetentny w swoim fachu miły i uprzejmy potrafi dobrze zmotywować pacjenta profesjonalista w wykonywaniu zabiegów.

lek. dent. Magda Uznańska

Poradnia Stomatologiczna "ELA-DENT"
Grunwaldzka 8a/21
09-100 Płońsk

Witam, Pani stomatolog naprawdę godna polecenia! imponująco cierpliwa zarówno do mnie jak i mojego dziecka!
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Zbigniew Scharoch

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Płońsku
Płońsk

Pan doktor miły uprzejmy dzięki niemu na mojej buzi pokazał się uśmiech tak samo jak uśmiech na moim brzuchu który doktor mi zrobił. Ten uśmiech na brzuchu będzie wspaniałą pamiątką po doktorze Szarochu. Dziękuję dziękuję i jeszcze raz dziękuję.

lek. dent. Aneta Lewandowska-Mielcarek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

MIKODENT Aneta Lewandowska-Mielcarek
Kopernika 5K/1
09-100 Płońsk

Wspaniała Pani doktor, bardzo profesjonalne podejście, nowoczesny sprzęt, miła atmosfera. Bardzo bałam się leczenia, ale atmosfera, podejście i metody znieczulania Pani doktor spowodowały, że teraz wizyty to przyjemność. Dodatkowo to pierwszy gabinet w którym zostalam poinstruowana jak prawidłowo dbać o higienę, niby oczywiste ale naprawdę można się sporo dowiedzieć. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

Katarzyna Andrzejczyk

Poradnia Stomatologiczna "ELA-DENT"
Grunwaldzka 8a/21
09-100 Płońsk

Gorąco polecam Panią stomatolog, jest kompetentna, delikatna, bez pośpiechu przyjmuje pacjenta, bardzo rzetelnie podchodzi do pacjenta. Szczerze polecam!

Jacek Szewczyk

SPZZOZ
09-100 Płońsk

Pan Doktor bardzo niemily. Nawet nie obejrzał mojej rany aby stwierdzić czy dobrze się Goi. Czułem się jak intruz, który przeszkadza Panu Doktorowi w nic nie robieniu!
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Witold Raciborski

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PSYCHE"
Wiejska 13
09-100 Płońsk

Wyjątkowo życzliwy, lekarz. bardzo dokładnie omawia badanie i interpretuje wyniki. Duża empatia dla pacjenta. Byłem zadowolony z konsultacji i badania USG.
Opinia dodana przez: Tadeusz

Grażyna Chmielińska

Laboratorium analityczne
Lipowa 2d
09-100 Płońsk

Super stomatolog i ortodonta. Cierpliwa, delikatna, leczy mnie i moje dzieci. Gorąco polecam. Trudno spotkać kogoś na tak wysokim poziomie, cierpliwie wszystko tłumaczy. Polecam.

lek. dent. Anna Hass-Dalgiewicz

Północna 6A zapisy telefonicznie
09-100 Płońsk

Do Pani doktor udałam się z bólem zęba mądrość. Pani doktor bardzo kompetentna i miła, wszystko dokładnie wytłumaczyła i przede wszystkim wyleczyła. Naprawdę szczerze polecam, duże doświadczenie, zamiłowanie do wykonywanego zawodu i ludzi sprawiły, że wizyta odbyła się bez strachu i w miłej atmosferze!
Opinia dodana przez: Oliwia

Urszula Bednarska-Szymańska

Prusa 5
09-100 Płońsk

Miałam robiony ząb przez Panią Bednarska-Szymańską. Po tygodniu bolał mnie tak bardzo, że musiałam zapisać się na kolejną wizytę. Niestety zostałam tak potraktowana, że nie zamierzam więcej tam iść. Szczerze odradzam. Bardzo niemiła Pani.

lekarz Mirosław Malewicz

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Niepubliczna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "PSYCHE"
Wiejska 13
09-100 Płońsk

Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Miałam dobry kontakt z Lekarzem i wszystko szczegółowo wyjaśnione w sprawie choroby. Pan Doktor jest świetnym specjalistą i szczerze zachęcam Państwa do kontaktu z nim. M. Gołębiewska.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Przemysław Chudoliński

Sienkiewicza 7
Płońsk

Nie polecam tego lekarza, zmarnowałam czas tylko na tej osobie, mówi takim tonem jakby pracował tam za kare, nawet było słychać przed gabinetem wrzaski na kogoś, nie można mu ufać, odrazu w żart tą rozmowe daje. Cały czas jakieś pretensje nic nawet się dopytać nie można, tak szczerze to bałabym się być nawet operowana przez niego bo "przez przypadek" wbił mi by coś. Nie pozdrawiam

lek. dent. Anna Bielska

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PROFI-MED"
Makuszyńskiego 1
09-100 Płońsk

Nie polecam, naciągane przeciąganie wizyt, ceny z kosmosu. Zęby jak nie były proste tak nie są, a portfel mniejszy o 20 tysięcy
Opinia dodana przez: Łuk

Płocka 29

lek. dent. Joanna Puzanowska-Małecka

Wieczorków 46a

lek. dent. Ernest Mrozowski

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyczne Laboratorium Diagnostyczne "Med-Lab"
Związku Walki Młodych 8/11

lek. dent. Marek Krukowski

Niepubliczna Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "IKE-MED"
Grunwaldzka 32