Lekarze Chirurg stomatolog Pułtusk

- 27

lekarz Piotr Bałdyga

Chirurg ogólny, Lekarz rodzinny

Od kilku lat męczyłem się z ostrogami i ni nie pomagało ani blokady ani fala uderzeniowa czy też rehabilitacja. Dopiero terapia osoczem bogatopłytkowym zaproponowana przez Doktora przyniosła istotne efekty. POLECAM
Opinia dodana przez: Mirek
Dla kogoś, kto panicznie boi się dentystów Pani Lidia jest jak anioł. Rzeczowo tłumaczy, spokojnie podchodzi do histeryków, dba o brak dyskomfortu i bólu. Specjalistka jakich mało! Będę polecać każdemu bez zastanowienia i lojalnie wracać jeśli będzie potrzeba. Głupio zabrzmi jeśli napiszę PODOBAŁO mi się, a mi się nigdy nie podoba u dentysty 🤪😉
Opinia dodana przez: Marta
Doskonały lekarz i profesjonalna pomoc w razie konieczności nawet w niedzielę, lekarz z powołania, najlepszy w Pultusku
Opinia dodana przez: Rafał
Lekarz godny polecenia. Leczę się u Pana doktora od 25 lat i jestem bardzo zadowolona. Dobry fachowiec. Sympatyczny człowiek.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Jacek Piekarniak

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Najwyżej jakości świadczone usługi lekarskie, do tej pory nie spotkałam się z taką obsługą. Lekarz zapoznał się dokumentacją, obalił wcześniejsze nieskuteczne metody leczenia, zlecił cały szereg badań i wizyta trwała strasznie długo. Polecam z czystym sercem oby więcej takich specjalistów
Opinia dodana przez: Magdalena78
Pełny profesjonalizm... Ogromne doświadczenie... Najlepsze podejście do pacjenta jakie widziałem , bez strachu, bólu i co ważne szybko :-) ... Polecam każdemu...
Opinia dodana przez: Darek L.
Wspaniały lekarz, doświadczony specjalista, godny zaufania, dający poczucie bezpieczeństwa. Profesjonalizm, kompetencja, a przy tym delikatnośc. Bezbłędna, szybka diagnoza i zabieg. Upłynęło wystarczająco dużo czasu po operacji, abym mogła stwierdzic, że czuję się bardzo dobrze. Dziękuję BARDZO za opiekę!
Opinia dodana przez: Monika
Profesjonalne podejście do pacjenta. Miła i przytulna atmosfera gabinetu sprawia,że wizyta staje się przyjemna,a sprawne,bezbolesne i skuteczne leczenie...gwarantem kolejnych wizyt. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Grazyna
to cham i burak bez łapówki nie chce rozmawiać tylko zagląda w kieszeń ile dostał bez kasy nie ma leczenia

lek. dent. Józef Tarasewicz

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny