Opolskie Chirurg Stomatolog

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Dr Baron Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Kościuszki 30/2
45-062 Chwałkowice, Opole

Pani doktor wyleczyła mi 3 zęby 6 miesięcy temu. Jeden z nich non stop bolał więc umówiłam się na reklamację. Na kilka dni przed reklamacją na którą czekałam 2 miesiące (ząb cały czas bolał) rozbolał mnie drugi leczony ząb. Bardzo mocno. U pani doktor dowiedziałam się, że trzeba leczyć kanałowo albo wyrwać, co mnie bardzo zdziwiło, bo była tam mała dziurka, a taraz, po leczeniu zrobiło się z tego kanałowe które kosztuje u niej 1800zł. Nie uwzględnia żadnej reklamacji, za wszystko trzeba zapłacić i nie poczuwa się do odpowiedzialności. uważa się za najmądrzejszą i ani myśli ponośić odpowiedzialnośći za źle wykonaną pracę. Pani Baron nie widzi w tym nic złego. Nigdy więcej takich nieumiejętnych utytułowanych stomatologów!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Udałam się do innego gabinetu - wymienionio mi dwa niechlujnie założone wypełnienia, nie było leczenia kanałowego a zęby przestały boleć i nie bolą od 3 miesięcy.....

Opinia dodana przez: Ania D.

Monte Cassino 28
48-200 Prudnik

złoty człowiek - lekarz z powołania nikomu nie odmówi pomocy, gdzie w dzisiejszych czasach z bólem zęba wszyscy pozostali mają Cię gdzieś!!!!! Polecam

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ""STUDIO DENTISTi Co"
Młyńska 2
47-300 Krapkowice

Według mojej oceny najlepszy stomatolog w Krapkowicach, zabiegi i leczenie wykonywane profesjonalnie, w miłej atmosferze

Stolarska 6c/1
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Bardzo dobry chirurg-stomatolog. Zna się na tym co robi. Profesjonalista. Jest dostępny nawet w dni wolne.

Opinia dodana przez: Waldek

lek. dent. Edward Zaremba

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Olimp
Katowicka 67 B
Chwałkowice, Opole

Musiałam wykonać zabieg resekcji, z polecenia moich 2 dentystek skorzystałam z pana Zaremby. Pomimo, że przestraszyłam się go w 1 chwili to okazał się ciepłym i wyrozumiałym człowiekiem., wszytsko dodkładnie wytłumaczył i w trakcie zabiegu wszytsko opowiadał co będze robił. Nie był gwałtowny, tylko na spokojnie wszytsko było. Zabieg odbywał się w ramach wizyty prywatnej o kosztował 300zł ale możliwe że podnieśli ceny.Może dac zwolnienie przy zabiegu bez problemu. Zdjęcie szwów po tygodniu bez komplikacji ;) Polecam jako chirurga:)

ulica Mickiewicza 33
47-100 Strzelce Opolskie

Doświadczony, uczciwy i dobrze przygotowany lekarz wykonujacy zawód bez fajerwerków oparty o solidne podstawy. Polecam i sam korzystam

Opinia dodana przez: Franciszek

lekarz Krzysztof Denis

Stomatolog, Protetyk

ARCUSMED

42-200 Częstochowa

Ten Człowiek ma dar od Boga. Mam problem z usuwaniem zębów. Byłem u kilku lekarzy , którzy usiłowali mnie znieczulić jednak udało się tylko Panu Krzysztofowi. Polecił mi go inny stomatolog, który powiedział cyt. Jeśli Pana ten lekarz nie będzie w stanie znieczulić to nikt tego nie zrobi. U mówiłem się na wizytę i poszedłem do Pana Denisa. Od razu poczułem bardzo sympatyczną atmosferę. Pan Krzysztof był bardzo spokojny. Porozmawiaj ze mną przez chwilę . Opowiedziałem o swoim problemie i usłyszałem proszę się nie martwić wszystko będzie dobrze. Powiem krótko sam nie wiem kiedy usunął mi tego zęba. Nic nie czułem tylko usłyszałem z ust lekarza i po
wszystkim Była to 6 lub 7 już nie pamiętam było to jakiś czas temu i nie piszę tego pod wpływem emocji. TEN CZŁOWIEK MA DAR OD BOGA POLECAM

Opinia dodana przez: Adrian

lek. dent. Izabella Golińska-Gulewicz

Stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Grunwaldzka 16/3
46-200 Kluczbork

Pełen profesjonalizm! Prawdziwy lekarz z powołania! Dziś to jak szukanie diamentu w Polskich kopalniach węgla :)

Byłem przerażony wyrwaniem zęba, jednak podejście do pacjenta, tłumaczenie i delikatność to finezja ze strony pani doktor! Jak usłyszałem że najgorsze mamy za sobą(w czasie zastrzyku znieczulenia) nie chciało mi się w to wierzyć, a jednak...wyrywne trwało może z 2 min i zero bólu jak i strachu! Szkoda że dzisiaj takich lekarzy z powołania szukać jak igły w stogu siana...

Opinia dodana przez: Gośćie

lek. dent. Waldemar Hajduk

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

MegaMed Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Chabrów 117
45-221 Opole

... nie wiem co napisać. Obojętne czego bym tu nie umieścił, to i tak nie wyrazi bólu jaki nas wszystkich spotkał. Gdziekolwiek teraz jesteś na pewno pomagasz z całej swojej duszy wszystkim. I miej dalej nas w swojej opiece. Tak jak za życia, tak i w lepszym świecie.

nzozeuromed
sosnkowskiego 40-42
Chwałkowice, Opole

Najlepszy stomatolog i chirurg jakiego znam- sprawdziłam z 8-9 lekarzy ( w tym wrocławskich estetycznych) i nikt nie może się równać z dr Nidalem.
Nie jestem w stanie zliczyć ile zębów już mi uratował ( z powodu choroby przewodu pokarmowego- moje zęby kruszą się i zapadają- On jedyny odkrył w czym problem i stale mnie leczy).
Jestem po zabiegu resekcji, wszczepianiu implantów oraz mam kilka koronek- wszystko w idealnym stanie.

Jeśli masz problem, którego inni dentyści nie są w stanie rozwiązać- zgłoś się do dr Nidala.
A do tego jest zabawny :)