Lekarze Chirurg stomatolog Sulejówek

- 36
super lekarz , uratował życie mojemu 18-to miesięcznemu synkowi ,było to ponad 23lata temu ale takich ludzi się nie zapomina - kompetentny , rzeczowy ,uprzejmy ,,fachowiec w swoim zawodzie,,
Konretny i rzeczowy. Z poczuciem humoru. Polecam jeśli ktoś szuka dobrego chirurga szczękowego do usununięcia ósemek
Pani doktor z super podejściem do pacjenta, bardzo sympatyczna otwarta. Miałem wykonane czyszczenie zębów i usunięcie kamienia, w tak przyjemnej atmosferze czas mijał bardzo szybko. Wyposażenie gabinetu super.
Opinia dodana przez: ARKADIUSZ
Wspierająca. Pomaga i dokładnie tlumaczy. Ma dobry kontakt z córką i cierpliwość do oswajania wystraszonego pacjenta.
Opinia dodana przez: Diana
W klinice endokrynologii zrobiono mojej mamie tomografię komputerową, której wynik otrzymałem po jej wyjściu ze szpitala. Wykazała ona guzy na nadnerczu, w nerce, na macicy, w pachwinie i opłucnej. Trochę spanikowany znalazłem chirurga onkologa, właśnie tego lekarza w BodyClinic (wizyta 250 zł bez rachunku). Wszedłem z dokumentacją i dr przejrzał pobieżnie CT, wynotował wielkość guzów i powiedział: "we środę jest święto, skonsultuję się z kolegami i oddzwonię we czwartek - ...
Opinia dodana przez: Mariusz
Tez bardzo lubię chodzić do Pani Monki na wizyty, lubię jak ociera się o mnie :) nie ma to jak miec dobry bliski kontakt z lekarzem :)
Opinia dodana przez: Antoni
Bardzo miła i empatyczna pani doktor. Mimo ciężkiego zabiegu, jaki miałam wykonywany, atmosfera w gabinecie sprawiła, ze wszystko było dla mnie mniej stresujące. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Jacek Mikołajuk