Lekarze Chirurg stomatolog Swarzędz

lek. dent. Monika Mikołajczak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Stomatologia "OPTIMUS"
Zamkowa 35
62-020 Swarzędz

Nie spotkałem jeszcze lepszego dentysty. Pełen profesjonalizm. Pani Monika ma dużo cierpliwości a w gabinecie panuje spokój i miła atmosfera. Przychodząc na wizytę wszystko już jest przygotowane i całe leczenie przebiega jak w zegarku. Naprawdę polecam wszystkim którzy boją się dentysty. Ja polubiłem chodzenie do dentysty;)
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Cezary Łoziński

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

NZOZ NEURO MED PORADNIE SPECJALISTYCZNE
Augusta Cieszkowskiego 100/102
62-020 Swarzędz

Rzeczowy konkretny najlepszy specjalista !!!! Zespół w szpitalu , Pani Wrzesien cudowni!!! Szczerze polecam...juz tylko kontrole mi pozostały ..Barrett usuniety!!!!! to jedyny specjalista w tym przypadku!!!Dziekuje
Opinia dodana przez: Arleta

lek. dent. Agnieszka Trzcionka

62-020 Swarzędz

Szukałam dobrego chirurga szczękowego w Poznaniu. Kierowana dobrymi opiniami o Pani doktor, umówiłam się na zabieg usunięcia ósemek. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że Pani doktor jest miła, profesjonalna i z pełnym spokojem krok po kroku przechodziła ze mną przez cały zabieg. W zupełności polecam wszystkim, którzy szukają dobrego chirurga szczękowego. Ja przekonałam się o tym, że dr Trzcionka to trafiony i dobry wybór :)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Joanna Komorowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Dentysta Swarzędz
Tsiąclecia 1/1
62-020 Swarzędz

Witam serdecznie ta Pania poznałem przypadkiem jeszcze w szczecinie w prywatnej innej klinice jak pracowala dla kogos nie boje sie jej polecic poniewaz taki przypadek jaki mialem i ilu dentystow zaliczylem wczesniej nie moge sie doliczyc poradzila sobie z nim bez problemu zmudna pol roczna praca mialem torbiel na jedynkach wielkosci okolo 1,5cm z tego co pamietam i nie zapomne jaki szok doznała Pani Joanna szkoda ze teraz jest tak ...

dr n. med. Karol Szymański

Chirurg ogólny, Ortopeda

Prywatna Lecznica Certus Sp. z o.o.
ulica Poznańska 22
62-020 Swarzędz

Polecam wszystkim Pana doktora Karola Szymańskiego. Najlepszy specjalista z chirurgii ogólnej jak i medycyny estetycznej jakiego miałam okazję spotkać. Oprócz tego bardzo miły do pacjentów.
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Karol Szymańki

Poradnia Chirurgiczna Świętego Józefa
Wiankowa 1
62-020 Swarzędz

Dokonały lekarz, znający się na rzeczy, potrafi zdobyć zaufanie ludzie, polecam go każdemu kto ma jakiekolwiek problemy chirurgiczne, pracuję w kilku miejscach.

lek. dent. Karolina Karońska

62-020 Swarzędz

Moja dentofobia uleciała w kosmos po spotkaniu z dr Karoliną Karońską. Kłaniam się jej w pas za podejście do pacjenta. Jak trzeba to traktuje jak dziecko a mnie u dentysty trzeba tak traktować. Konkretna. Miła. Sympatyczna. Fachowa. Nie usłyszałam żadnej złej opinii na temat stanu zębów a powinnam dostać baty. Za to bardzo szczegółowy plan leczenia i zawsze słowa otuchy że "będzie Pani miała piękny uśmiech". Tak mało i tak ...
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Dorota Łukaszyk

Os. Działyńskiego 1 C/4
62-020 Swarzędz

Pani Dorota to bardzo sympatyczna i kompetentna osoba. Prawdziwy lekarz stomatolog z powołania. Z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, wszystko krok po kroku tłumaczy. Jako jedyna podjęła się wykonania mej protezy. Z czystym sumieniem polecam!
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Grzegorz Kierzynka

Chirurg ogólny, Chirurg plastyczny

Klinika Medicalaser Swarzędz & Lusówko
Cieszkowskiego 40A
62-020 Swarzędz

Pan doktor to skarb polskiej chirurgii plastycznej. Doskonały i utalentowany specjalista, cierpliwy, pomocny, wyrozumiały, miły, stwarzający aurę bezpieczeństwa. Fajny człowiek. Dziękuję Panu doktorowi za wszystko:)
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Magdalena Patro

os. Czwartaków 24h
62-020 Swarzędz

Bardzo sympatyczna a za razem kompetentna Pani Stomatolog , profesjonalne podejście do pacjenta, bardzo dokładna, serdecznie polecam!

dr n. med. Robert Matuszewski

Chirurg ogólny, Traumatolog

Kwant. Pracownia rentgenowska, gabinety lekarskie
Plac Niezłomnych 15
62-020 Swarzędz

Dziękuję Panu Doktorowi za zdrowie o które bardzo bałam się!!! Zadbał, udzielił porad, odpowiednie leczenie , uprzejmy miły a stres potrafi minąć!!! Dziękuję z serducha!!!

lek. dent. Leszek Jordan

Zespół Przychodni Lekarza Rodzinnego "DIAGTER" Sp. z o.o.
ulica Piaski 8
62-020 Swarzędz

Bardzo dobry i konkretny lekarz. W gabinecie miło i przyjemnie. Pani asystent również super, bardzo empatyczna kobieta. Pełen profesjonalizm. Mimo mojego strachu Ósemka wyrwana bezboleśnie 😊
Opinia dodana przez: Magdalena

Zbigniew Miszkiel

Chirurg stomatolog, Chirurg ogólny

Swarzędz

Szybko i sprawnie załatwiony problem. Dogodne terminy niewygórowane ceny i świetna protetyka. To opinia moja i.kilku znajomych którzy robili w gabinecie protezy na NFZ i prywatnie.

Barbara Kalawska

62-020 Swarzędz

Polecam z całego serca. Miałam wykonywane korony w odcinku przednim, jestem bardzo zadowolona. Obsługa, sprzęt na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Asia

lekarz Andrzej Zdebski

Średzka 42
Swarzędz

Polecam dr Andrzeja Zdebskiego. Świetny lekarz !!! Ma ogromna wiedzę i super podejście do pacjenta. Gorąco polecam !!
Opinia dodana przez: Julia

dr n. med. Wojciech Chiciak

Chirurg plastyczny

os. Raczyńskiego 15/7
Swarzędz

Mam 33 lata, dwójkę dzieci i 30 kg za sobą. Dwie ciąże i powikłania hormonalne po nich zrobiły swoje. Po urodzeniu drugiego dziecka nie mogłam już patrzeć w lustro, bo nie widziałam w nim siebie. Nie wytrzymałam i w akcie desperacji zgłosiłam się do specjalisty od spraw żywienia. Jadłam wszystko co lubię, tylko mniej a częściej. W ciągu 6 m-cy schudłam 30 kg. I to dopiero zmotywowało mnie do walki ...

lekarz Jerzy Kolasiński

Staszica 20 A
62-020 Swarzędz

Bardzo dobry lekarz , potrafiący w prosty i zrozumiały sposób wytłumaczyć pacjentowi jego chorobę i sposób leczenia. Po zabiegu wykonanym przez Pana Kolasińskiego w szpitalu im dr Jurasza w Bydgoszczy nie wstydzę się swojego wyglądu i ze swojej strony polecam jak najbardziej wszystkim potrzebującym pomocy .
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Jerzy Zawada

Chirurg stomatolog

62-020 Swarzędz

Super lekarz. Rwanie ósemek, to u doktora bułka z masłem. Przesympatyczny człowiek, fachowiec godny polecenia. Można iść w ciemno do tego lekarza, bez obaw. POLECAM.
Opinia dodana przez: Violetta

lekarz Waldemar Szabłoński

Przychodnia Lekarza Rodzinnego nr 2 Diagter sp. z o.o.
Cieszkowskiego 37 D
62-020 Swarzędz

NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY PROSTATY (czyli jak dostałem drugą szansę) Jestem pacjentem poradni urologicznej, mam lat 60+, cierpię na otyłość (BMI 39). Rozpoznano u mnie raka złośliwego prostaty Gleason 8(4+4), Grade group 4. Dowiedziałem się o możliwym leczeniu operacyjnym z udziałem robota Da Vinci. W tym celu skierowałem się do lekarza Marcina M. - specjalisty urologa, który przeprowadza takie operacje w Szpitalu Św. Rodziny w Poznaniu. Niestety już na wstępie stwierdził on, ...
Opinia dodana przez: Włodzimierz

lek. dent. Marta Gałecka

62-020 Swarzędz

Leczyłam się u Pani doktor od sierpnia 2022 - tylko tutaj udzielono mi fachowej porady i wykonano leczenie w pełni profesjonalnie. Leczyłam się od kilkunastu lat z tym samym problemem i wreszcie trafiłam na super zespół! Jestem bardzo zadowolona, polecam. Moje dzieci też leczą się w tym gabinecie. Ceny bardzo przystępne.
Opinia dodana przez: Elżbieta