Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Chirurg Stomatolog Wieluń

- 2 lekarzy
# 1

Stefan Kula

Stomatolog, Chirurg stomatolog

liczba opinii: 15

stefan kula
wielun
Wieluń

Średnia ocen: 3,3/5

Jestem jego pacjentką od wielu, wielu lat. U dr Kuli leczyłam już i drobne ubytki i zdarzyło się leczenie kanałowe. Wszystkim którzy pytają mnie o dobrego dentystę zawsze polecam Pana Doktora Kulę. Z resztą cieszy się on dobrą opinią zwłaszcza co wszelkich zabiegów chirurgicznych. Wielu kieruje się za pewne ceną – bo dr Kula nie naciąga na 5 niepotrzebnych wizyt, robi wszystko sprawnie i tanio. Widać z resztą dobrą opinię ...

Jestem jego pacjentką od wielu, wielu lat. U dr Kuli leczyłam już i drobne ubytki i zdarzyło się leczenie kanałowe. Wszystkim którzy pytają mnie o dobrego dentystę zawsze polecam Pana Doktora Kulę. Z resztą cieszy się on dobrą opinią zwłaszcza co wszelkich zabiegów chirurgicznych. Wielu kieruje się za pewne ceną – bo dr Kula nie naciąga na 5 niepotrzebnych wizyt, robi wszystko sprawnie i tanio. Widać z resztą dobrą opinię bo ludzie walą do niego drzwiami i oknami. Czasami to było mi Go autentycznie żal, bo przyjmował do ostatniego pacjenta w poczekalni przebywającego i nigdy nikomu nie odmówił i nie powiedział że już czas Jego pracy się skończył. Lekarz z prawdziwego powołania! Oby jak najwięcej było takich lekarzy a najlepiej wszyscy, tego możemy sobie tylko życzyć. A Panu Doktorowi życzę dużo zdrowia i cierpliwości do pacjentów swoich.
A teraz ocena gabinetu: bród, smród i mogiła. Jakbym się cofnęła w czasie. Wygląd jak za wczesnego Gierka. Tylko portretu pierwszego sekretarza na ścianie brakuje. Tego typu gabinetów nie widziałam od czasów wczesnego dzieciństwa.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
# 2
+1 więcej

Przychodnia stomatologiczna
os. Wyszyńskiego 21A/3
98-300 Wieluń

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Chirurdzy stomatolodzy w mieście WieluńCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat