Lekarze Chirurg stomatolog Wisła

lek. dent. Rafał Murański

43-460 Wisła

Stomatolog marzenie! Miałam ekstrakcje wszystkich czterech 8-ek i z całego, szczerego serca polecam każdemu Pana Rafała Murańskiego. Pełen profesjonalizm, bezboleśnie, spokojnie, bez pośpiechu, żadnych komplikacji, emanująca troska o dobro pacjenta. Nie spotkałam jeszcze nigdy tak wspaniałego, kompetentnego specjalisty. Odpowie na każde pytanie z cierpliwością. Już po zamienieniu pierwszych kilku zdań, ma się wrażenie jakby się znało od lat. Oby takich lekarzy z prawdziwym powołaniem więcej!
Opinia dodana przez: Patrycja

lek. dent. Mariusz Smok

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Ochorowicza 3 b
43-460 Wisła

Doktor Smok to wspanialy, mily, niezwykle sympatyczny i empatyczny lekarz. W czasie moich i mojej rodziny, kilkuletnich wizyt nie odczuwam strachu czy niepokoju. Leczenie jest skuteczne i co wazne bezbolesne. Bardzo profesjonalny i konkretny stomatolog. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Małgorzata Wodzik

43-460 Wisła

Pani doktor to prawdziwy cudotwórca.Odbudowała mi jedynkę praktycznie z niczego ponieważ miałam sam korzeń .Pełen profesjonalizm. A ząb to naprawdę majstersztyk. Polecam.
Opinia dodana przez: Maria Wieczorek

lekarz Stanisław, Kolebacz

ulica 1-go Maja 42
43-460 Wisła

Jestem zadowolona z wizyty, choć bardzo się tego bałam,pan doktor super zajął się moim palcem.Pozdrawiam i dziękuję.

lek. dent. Tomasz Sitkiewicz

Indywidualna Praktyka Lekarska
Świerkowa
43-460 Wisła

Jesteśmy razem z mężem pacjentami Pana Dr.Sitkiewicza,mój mąż ponad 12 lat,ja od 7 lat.JA,osoba która się bała Dentystów a mam już swoje lata, przychodzę teraz do Pana Dotkora jak do "starego znajomego" i tak też się czuję na fotelu dentystycznym.Nasze wizyty sprowadzają się teraz do kontroli i ewentualnych ulepszeń,bo przecież medycyna idzie ciągle do przodu.Z całym przekonaniem wypowiadam się ,że Pan Dr.Sitkiewicz jest bardzo dobrym Stomatologiem.

lek. dent. Joanna Wasilewska-Tomica

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Beskidzkie Centrum Stomatologii
1 Maja 48
43-460 Wisła

Zapłaciłam 300zł za trzy zęby + znieczulenie :) moim zdaniem to wcale nie dużo! Jest to NAJLEPSZA DENTYSTKA NA CAŁYM ŚWIECIE!!! Ja zraziłam się do dentystów przez pewną panią, ale tutaj? PEŁEN PROFESJONALIZM i chyba nikt nie boi się bardziej niż ja! POLECAM W 10000000000000000000% :) nigdy nie zmienię dentystki na inną.
Nie polecam. Totalny brak szacunku do drugiego człowieka !!! Mam nadzieję, że więcej z tą Panią Dr nie będę miała nic do czynienia. Mogłabym wypisać wszystkie przykre słowa wypowiedziane z jej ust w moim kierunku, ale oszczędze Wam tego, może komuś się przydać JEJ pomoc. (z wielką łaską oczywiście).
Opinia dodana przez: Vs

lekarz Stanisław Kolebacz

1 Maja 42
Wisła

Zauważyłam że ostatnia opinia została wpisana w 2013 niestety dziś 29.06.2017 w gabinecie pana doktora nie ma absolutnie żadnych zmian. .Taki lekarz nie powinien prowadzić praktyki lekarskiej . Udałam się po zdjęcie szwów pooperacyjnych od razu zostałam przyjęta z podwyższonym tonem głosu.Krzyczał gdzie mam skierowanie ,po okazaniu potrzebnych dokumentów nadal krzyczał że nie będzie nic robił ponieważ nie mam skierowania. Zwróciłam panu doktorowi uwagę za tak wysoki ton w stosunku ...

lek. dent. Stanisław Lasić

Dziechcinka 24a