Witkowice

os. Witkowice Nowe 3

Chciałam przede wszystkim podziękować Panu doktorowi za godne potraktowanie mnie jako pacjenta podczas badania. Rektoskopia nie jest ani przyjemna ani mila dla badanego. Cierpliwie wyjaśniał podczas badania każdy nowy krok, wspierając mnie psychicznie. Nie odczulam podczas badania ani dyskomfortu fizycznego ale również psychicznego. Cierpliwie, jasno, kompetentnie wyjaśnił również wyniki badan oraz dalsze leczenie.

Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Mirosław Garlicki

Transplantolog, Kardiochirurg

os. Witkowice Nowe 3

Witam. Opinie o dr Garlikim mam jak najlepsza. 22lata temu przeszczepial serce mojemu mezowi Markowi. Mój maz zmarl 2.03.2016r., ale dzięki dr Garlickiemu miał przedluzone zycie o 22 lata. Były to lata dla nas szczęśliwe i jestem bardzo dr Garlickiemu wdzieczna, za wszystko.

Opinia dodana przez: kinga

witkowice

Dziękuję z całego serca Pani dr Ewie Filipowicz za to że znowu normalnie widzę.
/.... zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił. …/
Mam 64 lata . 1,5 roku temu w wypadku samochodowym na skutek silnego urazu głowy doznałem porażenia nerwu VI objawiającego się silnym zezem zbieżnym obydwu oczu.
Po kilku miesiącach, nerw się częściowo zregenerował ale zez, pomimo pewnej poprawy pozostał.
Poszukiwania specjalisty ...

Dziękuję z całego serca Pani dr Ewie Filipowicz za to że znowu normalnie widzę.
/.... zdrowie, ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, kto cię stracił. …/
Poszukiwania specjalisty w sprawach zeza zaprowadziły mnie do Pani dr Ewy Filipowicz.
Pomimo sporej odległości od Krakowa (ok.500 km) zdecydowałem się na wizytę.
Już na pierwszej wizycie Pani dr Ewa Filipowicz z całkowitym przekonaniem stwierdziła że mój problem da się naprawić. Przyjąłem tą wiadomość trochę sceptycznie, ale zdecydowałem się.
Odbyły się dwie operacje. Po pierwszej operacji (gorszego) prawego oka, widziałem znacznie lepiej, ale jeszcze miałem podwójne widzenie. Po pół roku odbyła się operacja lewego oka.
Bałem się na drugi dzień co zobaczę po zdjęciu opatrunku. Ale w końcu ten moment nastąpił......
Nie mogłem uwierzyć że to możliwe - widzę wyraźny obraz s t e r e o s k o p o w y .
Jestem szczęśliwy.
Dziękuję Pani dr Ewie Filipowicz i całemu zespołowi, za pomyślne przeprowadzenie skomplikowanych operacji. Życzę dalszych wielu sukcesów, zdrowia i wszelkiej pomyślności.
Stanisław.

os. Witkowice Nowe 3

LekarZ ktory uzdrawia chorych a nawet umarlych na komisji lekarskiej tylko dla okreslonej premii daje duzo do myslenia o tym panu ktory chce sie nazywac "lekarzem"

Opinia dodana przez: Ja