Cudowna Pani Doktor! Profesjonalne podejście, prawdziwe zaangażowanie w problem pacjenta, a przede wszystkim niezmiernie życzliwa Osoba! Wizyta w tak miłej atmosferze to czysta przyjemność. Dziękuję Pani Doktor z całego serca za pomoc i prawdziwą opiekę, którą dziś otrzymałam - jest Pani przewspaniała!
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii Fundacji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku
ulica Akademicka 3
15-267
Białystok
Dzięki operacji przeprowadzonej na moim sercu we wrześniu 2010 r. przez wspaniałych lekarzy - kardiochirurgów, Pana doktora FRANKA i Pana doktora MATLAKA oraz Panią Annę LEJKO ( wówczas jeszcze Adamczuk) - anestezjologa, ja już 16 rok cieszę się życiem i Rodziną, choć wówczas już wydawało się, że to "koniec"! Nie ma dnia, abym ICH z wdzięcznością i szacunkiem nie wspominał i nie ma słów, na wyrażenuie IM mojego wielkiego podziękowania …
Szpital Wojewódzki im. św. Łukasza w Tarnowie
ulica Lwowska 178a
33-100
Tarnów
Cudowna, ciepła i baaaaaaaaaardzo kompetentna pani doktor!!! Polecam wszystkim Rodzicom. Mieliśmy wielkie szczęście, że trafiliśmy akurat do pani Sośniak. Dziękujemy!
SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215
Gdańsk
wybitnie uzdolniony manualnie . Operował męża i syna. bardzo miły i komunikatywny. serdecznie polecam
Dr Rafał Solecki to wyjątkowy "prawdziwy" lekarz, wyjątkowy Człowiek (przez duże "C"). Swoją kulturą, cierpliwością, spokojem, bezpretensjonalnością, uważnym wysłuchaniem, serdecznością, w naturalny sposób buduje w pacjencie tak ważny stan zaufania i bezpieczpieczeństwa. Pan Doktor to wysokie zawodowe kompetencje, gotowość do pomocy, szlachetna postawa, "Lekarz- serce". Była pacjentka Aleksandra I.
NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858
Gdańsk
Najlepszy chirurg dzieciecy, super lekarz! Delikatna, uprzejma, z ogromna wiedza, slucha dziecka i rodzica. Polecam z calego serca.
Z czystym sumieniem polecam Pana doktora jako wybitnego specjalistę w dziedzinie implantologii. Cały proces – od konsultacji po finalny efekt – przebiegł bezboleśnie i w pełnym komforcie. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i świetne podejście do pacjenta. Jeśli szukacie kogoś, komu można zaufać w kwestii implantów, to trafiliście pod najlepszy adres!
NZOZ "Eskulap" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica 700-lecia PU 15
44-240
Żory
Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm. Podejście do pacjenta na medal. Lekarz z powołania. Dziękuję za poświęcony mi czas i wyjaśnienia.
"Medikor" sp. z o.o. Jedlicze
ulica Rejtana 38 b
38-460
Jedlicze
polecam jak najbardziej tego lekarza. jest świetnym specjalistą w odroznieniu od innych lekarzy urologow. to właśnie dzieki niemu wróciłam do zdrowia bo dopiero on mi pomógł.wszystko dokładnie tlumaczy i jest bardzo kompetentny.a najważniejsze dla mnie bylo to ze rzeczywiście chce pomóc pacjentowi a nie zbywa i lekcewazy jak większość lekarzy. ja bylam bardzo pozytywnie zaskoczona. gdyby wszyscy lekarze mieli choc w połowie takie podejscie jak on to zdecydowanie mniej osob …
Lekarz bardzo uprzejmy, sam zaprasza pacjenta do gabinetu. Uważnie słucha, co ma on do powiedzenia o swoich dolegliwościach, nie spieszy się. Badanie wykonuje bardzo dokładnie i udziela wyczerpujących informacji potrzebnych pacjentowi o jego schorzeniu i dalszym postępowaniu. Stwarza przyjazną atmosferę , dzięki której można się poczuć zaopiekowanym przez lekarza. Bardzo polecam tego Pana doktora wszystkim.
ulica Cieszkowskiego 5/1
85-052
Bydgoszcz
Serdecznie polecam tego lekarza, jest doświadczony i kompetentny!
Bardzo dobry specjalista ,który przeprowadził u mnie profesjonalny zabieg .Usunął mi część jelita na której był ogromny polip i kilka mniejszych.Dzięki Jego profesjonalizmowi szybko wracam do pełnego zdrowia.Ponadto jest bardzo serdecznym człowiekiem.Chylący czoła pacjent z Chojnowa.
DENTALLAND Paweł Kosior - Chirurg Stomatolog
Stanisławowska 58
54-611
Wrocław
Byłem u p. Pawła na usunięciu zęba, co nigdy nie jest łatwe. Jednak w rękach tak dobrego fachowca jak p. Paweł czułem się bezpieczny. Ze spokojem polecam wizytę w gabinecie.
Wspaniały lekarz i człowiek. Niezwykle skromny, poświęca mnóstwo uwagi i swojego czasu na rozmowę z pacjentem. Dwukrotny kontakt z Panem doktorem - raz podczas operacji żylaków drugi podczas operacji woreczka żółciowego - zobowiazuje mnie do dokonania wpisu, jak najbardziej pozytywnego.
Reklamy graficzne to treści, które funkcjonują w ramach usług Ranking Lekarzy.
Ta reklama pochodzi od:
Nazwa firmy:
Nazwa reklamodawcy:
NIP: