Chirurg Transplantolog

Transplantolog, Proktolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.

Opinia dodana przez: Łukasz

Hor Ismail

Transplantolog, Chirurg dziecięcy

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

Wspaniały lekarz to za mało powiedziane. Mogę śmiało powiedzieć ,że to anioł mojego synka. Pan doktor uratował życie mojemu dziecku i będę wdzięczna do końca życia. W tych trudnych dla nas chwilach a było to kilka miesięcy wiedziała,że mam oparcie i wsparcie w tym lekarzu. Będę zawsze Doktora Hora wszystkim polecać. Wszystkim tym osobom,którzy będą tej pomocy potrzebować, chociaż mam nadzieję,że takich osób będzie jak najmniej bo zdrowie najważniejsze. I wszystkim życzę właśnie ZDROWIA...
Pozdrawiam serdecznie Pana doktora.

dr hab. n. med. Maciej Kosieradzki

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

Klinika WUM

Doskonały lekarz. Fachowiec w swojej dziedzinie. Prawdziwy lekarz z powołania. Fantastyczne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Ja

Roman Kostyrka

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

Szpital Kliniczny nr 2

Szczecin

wspaniały lekarz, operował mnie i dzięki niemu żyję, ponieważ miałam krwotok z aorty w czasie zabiegu. Najlepszy chirurg! Szkoda, że nie pracuje już w Szczecinie przy Unii Lubelskiej. Dziwne że takich specjalistów pozbywają się szpitale...

Trzebnica

Pan doktor Krzysztof Kołtowski jest świetnym! lekarzem z powołania.Wspaniały człowiek,zawsze wszystko jasno wytłumaczy i wysłucha do końca pacjenta.Jest bardzo bardzo sympatyczny!!!!! :-),zawsze uśmiechnięty do pacjentów,ma podejście,ma poczucie humoru!!!!! :-).Moja skolioza cały czas się pogłębiała.W ciągu 3 miesięcy skrzywienie pogłębiło się nawet o 10 stopni.To właśnie pan doktor Kołtowski operował mój kręgosłup ponad 8 lat temu.Operacja się udała.Jest wszystko ok.Przed operacją miałam 55 stopni skrzywienia na 50 a po operacji mam tylko 18 stopni na 19.Już nie widać u mnie żadnego skrzywienia i nie muszę się już wstydzić!.Blizny już prawie nie widać.Ja się od samego początku leczyłam u pana doktora Kołtowskiego w sanatorium w Trzebnicy.Co pół roku musiałam tam przyjeżdżać na rehabilitację a czasem nawet co 3 miesiące.Pan doktor Kołtowski leczył mnie od 13 roku życia do 18 lat.Kto trafił na tego specjalistę lub na kogoś z jego zespołu to ma wielkie szczęście!!!!!!.Pan doktor Kołtowski jest najlepszym!!!!!!! lekarzem.Naprawdę!!!.Jestem mu bardzo bardzo wdzięczna.Aż mi brak słów,tego się nie da opisać!!!!. Dzięki panu doktorowi prawie wszystko mogę robić.Panie doktorze wraz z moją całą rodziną jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję!!! za wszystko i życzę dalszych sukcesów :-).Pan doktor Kołtowski jest wyjątkowym lekarzem,jest po prostu świetnym!!!!!! fachowcem w pełni kompetentnym,rzetelnym.Zawsze znajdzie czas by porozmawiać z chorym i podniesie na duchu,to jest coś niesamowitego!.Dla pana doktora operacja kręgosłupa to jest pryszcz!!!! czyli to jest nic takiego,ma to wszystko w jednym małym paluszku!!!!.Zawsze wszystko się udaje.Ten człowiek przeszedł do historii.Wszystko oceniam na 5 czyli daję ocenę najwyższą!!!!!!.Dzięki panu doktorowi prawie wszystkie sporty mogę uprawiać:pływam,jeżdżę na nartach,jeżdżę na rowerze,biegam,gram w tenisa,gram w koszykówkę itd....Tylko niektórych sportów nie mogę uprawiać wyczynowo np.bieganie.Do końca życia będę bardzo bardzo wdzięczna panu doktorowi.Pozostali Trzebniccy lekarze też są świetni!!!!!!!,naprawdę!.Są najlepszymi specjalistami wysokiej klasy!!!!.Po prostu szpital w Trzebnicy jest najlepszy!!!.Operacje się tam wszystkie udają.Nie było takiego przypadku żeby się coś nie udało i nie ma czego się bać,naprawdę! Efekty po operacjach są rewelacyjne!.Wiem bo już byłam tam na turnusach w szpitalu rehabilitacyjnym na ul.Leśnej 15 razy.Pozostałym lekarzom co operowali mój kręgosłup też chce jeszcze raz z całego serca bardzo bardzo podziękować za wszystko i też życzę dalszych sukcesów :-).Kompetencja,uprzejmość,ilość poświęconego czasu,indywidualne podejście,higiena i estetyka,łatwość umówienia wizyty u doktora Kołtowskiego jest na najwyższym!!! poziomie.Nie wiadomo czy jeszcze kiedyś w przyszłości znajdzie się jeszcze tak świetny!!!! fachowiec i bardzo bardzo miły ortopeda :-) jak doktor Kołtowski,chyba nikt już tego lekarza nie prześcignie!.Chcę jeszcze dodać,że opieka pielęgniarska w szpitalu w Trzebnicy też jest na najwyższym! poziomie i również pielęgniarki są bardzo bardzo miłe :-).To super! :-),że jest taka możliwość,żeby ocenić lekarza na internecie.Ja chcę się też w ten sposób doktorowi Kołtowskiemu odwdzięczyć.To nie jest żadne podlizywanie! to wszystko w opinii napisałam szczerze od serca!!!,naprawdę!!!!!.Jak nie możecie się zdecydować do którego ortopedy pójść to wybierzcie tylko doktora Kołtowskiego!!!!. Teraz właśnie byłam w Trzebnicy w listopadzie na pobycie na nowym oddziale rehabilitacji i rehabilitacja mi tam bardzo pomogła!!!! jak zawsze oczywiście!!!! ,jest dużo!!!!!!! lepiej :-),miałam ćwiczenia, zabiegi na fizykoterapii i masaże wodne perełkowe podświetlane różnymi kolorami :-) .Doktor Kołtowski jest taki bardzo troskliwy! :-) dla pacjentów i ta jego empatia!!!!!,ceni się u niego bezinteresowność!,jak drugi ojciec!!!!!! :-),on to wogóle to nie zapomniał!!!! przysięgi Hipokratesa. Doktor Kołtowski teraz to przyjmuje w poradni w Szpitalu w Trzebnicy na ul.Prusickiej i jest tam teraz ordynatorem na oddziale ortopedycznym i robi tam operację,jeszcze przyjmuję prywatnie we Wrocławiu w Centrum Terapii Laserowej na ul.Jaracza. A kiedyś kilka lat temu był ordynatorem oddziału rehabilitacji na ul. Leśnej.Chcę jeszcze dodać,że doktor Kołtowski dał mi drugie życie!!!!!!!!! :-).On jest 100 razy!!!!!!!! lepszy!!!!!!!!!!! od lekarzy filmowych z Leśnej Góry z serialu " Na dobre i na złe".On był na pewno prymusem :-)!!!!!! na studiach medycznych.Specjalizacja ortopedia to jest jego pasja!!!!,operację kręgosłupów,itd.....Wiem bo przeczytałam o doktorze Kołtowskim na internecie. Jest najwspanialszym!!!!!! :-) lekarzem i oceniam go najwyżej!!!!!!. Taka opinia to się doktorowi należy!!!!!!!!!:-).To jest bardzo bardzo bardzo świetny!!!!!!!! specjalista z KLASĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.W razie czego jak będzie coś nie tak z moim kręgosłupem to będę się leczyć głównie tylko!!!!!!!!!!! u tego specjalisty i coś się zapytać też w razie czego jak będę mieć jakieś wątpliwości jeżeli chodzi o moje schorzenie.Jak ktoś piszę złe rzeczy na internecie o tym lekarzu to jest bardzo złośliwy!!!!!!!!.Ja mam największe!!!!!!!!! zaufanie właśnie do tego specjalisty. Temu ortopedzie to ufam na BANK!!!!!!!!!!!!.Teraz jak byłam na turnusie to miałam właśnie konsultacje ortopedyczną u doktora Kołtowskiego na oddziale rehabilitacyjnym jest wszystko w porządku :-)!!!!!!!!! z kręgosłupem,doktor mnie dokładnie zbadał,miałam robiony rentgen całego kręgosłupa a jeszcze przed rentgenem musiałam brać tabletki espumisan 3 razy dziennie przez 3 dni na jelita,żeby zdjęcia kręgosłupa dobrze wyszły i wyszły rewelacyjnie!!!!!:-) ( bardzo dokładnie były widoczne).Moja koleżanka ma 19 lat i miała właśnie w listopadzie operację na kręgosłup w Trzebnicy,operował ją właśnie doktor Kołtowski,przed operacją miała dokładnie 94 stopni skrzywienia na 90 a teraz po operacji ma tylko 40 stopni na 33 :-) ,efekt jest rewelacyjny!!!!!!!! :-),prawie 10 cm!!!! jest wyższa po operacji,jest prościutka jak struna!!!!!! :-),po 4 dniach po operacji wstała z łóżka( miała tzw.pionizację) a po 7 dniach już wyszła do domu!!!!!!!!!! :-),koleżanka czuję się dobrze :-),co raz mniej ją boli!!!!.Doktor Kołtowski operował jeszcze 2 moje koleżanki ze skoliozą,te dziewczyny miały operowaną skoliozę w wieku 43lat!!!!!!,efekty po operacjach są rewelacyjne!!!!!!!! :-),koleżanki czują się co raz lepiej!!!!! :-),co raz mniej ich boli kręgosłup.Doktor jest też świetnym! chirurgiem transplantologiem jeden z najlepszych!!!!!!,wykonuje najbardziej skomplikowane operacje naprawdę!!!!!! i się wszystko udaje!!!!!!!!!!.Doktor rozpoznaje swoich pacjentów nawet po wielu latach!!!!!! :-).Pozdrawiam gorąco!!!!! pana doktora :-).Natalia pacjentka :-)

Opinia dodana przez: Ruzia natazlotystok

lekarz Jerzy Głowiński

Transplantolog, Chirurg ogólny

gen. Sikorskiego 40a lok. 13
16-100 Sokółka

zlota raczka.Polecam wszystkim.Przeszczepial dla corki nerke,bez zadnych komplikacji.powiklan,zakazen.Z calego serca polecam.Wszystkie oceny na 5,szkoda ze inni lekarze nie sa tacy jak drGlowinski.Pozdrawiam go serdecznie.

Opinia dodana przez: gosc

lekarz Artur Caban

Transplantolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIZJO-MED II"
Żelazna 1
40-851 Katowice

Lekarz godny polecenia. Rzetelny, dobry specjalista. Wspaniały człowiek z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta.

Opinia dodana przez: Ewa M

lekarz Mirosław Garlicki

os. Witkowice Nowe 3

Witam. Opinie o dr Garlikim mam jak najlepsza. 22lata temu przeszczepial serce mojemu mezowi Markowi. Mój maz zmarl 2.03.2016r., ale dzięki dr Garlickiemu miał przedluzone zycie o 22 lata. Były to lata dla nas szczęśliwe i jestem bardzo dr Garlickiemu wdzieczna, za wszystko.

Opinia dodana przez: kinga

lekarz Piotr Stępiński

ulica Żniwna 2
52-230 Wrocław

Lekarz z prawdziwym powołaniem i ludzkim sercem wobec pacjentów. Prawdziwy specjalista. Wraz z zespołem w szpitalu w Nowej Soli ocalili mi w listopadzie 2015 roku życie. Polecam zawsze i wszystkim!!!
Serdecznie pozdrawiam, Dariusz z Gubina

Serdecznie pozdrawiam, Dariusz z Gubina

Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Mariusz Kuśmierczyk

MEDIQ
ul. Piłsudskiego 20
05-120 Legionowo

Nie znajduje słów wdzięczności. Dokładnie trzy lata temu byłem operowany przez Pana Profesora. Operacja by-passów po zawale serca. Miałem pred sobą może pare tygodni życia. Koronografia wykonana jeszcze na Wołoskiej nie stwarzała złudzeń.
Decyzja o operacji nie jest łatwa dla pacjenta, ale nie w przypadku gdy operuje Profesor. Od pierwszego kontaktu w Aninie miałem całkowite zaufanie. Zero emocji.
A gdy po zabiegu widywałem Profesora o świcie pomiędzy łóżkami operowanych ...

A gdy po zabiegu widywałem Profesora o świcie pomiędzy łóżkami operowanych pacjentów - wzbudzał mój najwyższy szacunek.
Dostałem trzy lata życia. Całkowicie normalnego szczęśliwego życia, pełnego radości rodzinnych i zawodowych. Mam nadzieje że nie tylko trzy lata.
Dziękuje Panie Profesorze.
Arch. Piotr Jankowski