Chirurg Transplantolog

Gastrolog, Transplantolog

Przychodnia Lekarska MediSpace
Spokojna 5
01-044 Wola, Warszawa

Pan Doktor postawił zupełnie złą diagnozę, zaczął szukać w zupełnie złym kierunku, co kosztowało kilka prywatnych wizyt, badania w laboratorium analitycznym na kwotę ponad 1000zł, oraz próbował namówić na gastroskopię i kolonoskopię - koszt około 800zł. Efekty po kilkunastu tygodniach leczenia u dr Wszoły były żadne, dlatego skorzystaliśmy z konsultacji u innego lekarza, gdzie 1 wizytą i 1 lekiem udało się zażegnać cały problem zdrowotny.
Opinia dodana przez: Łukasz
Chirurg transplantolog Warszawa dr hab. n. med. Wojciech Lisik

dr hab. n. med. Wojciech Lisik

Gastrolog, Chirurg transplantolog

wizyta już od 100

MD Clinic
Sienna 83 / wejście od ul. Żelaznej

Polecam Pana Docenta Lisika, każdemu kto ma problemy z otyłością. Genialny chirurg, normalny, uprzejmy człowiek, dowcipny, przystojny, i jego ciepły męski głos który przyprawia mnie o zawrót głowy. Dziękuję Panu Dokorze, JEST PAN WIELKI!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Kamilla
Gastrolog Warszawa dr n. med. Krzysztof Ostrowski

dr n. med. Krzysztof Ostrowski

Gastrolog, Transplantolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej IBIS / SENSOR CLINIQ
ul. Kacza 8 (wejście od ul. Okopowej, wjazd od ul. Wolność)

Rzadko kiedy spotyka się tak profesjonalnych, empirycznych i cierpliwych lekarzy. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Agata

Hor Ismail

Transplantolog, Chirurg dziecięcy

Oddział XII Międzylesie
Dzieci Polskich 20

Wspaniały lekarz to za mało powiedziane. Mogę śmiało powiedzieć ,że to anioł mojego synka. Pan doktor uratował życie mojemu dziecku i będę wdzięczna do końca życia. W tych trudnych dla nas chwilach a było to kilka miesięcy wiedziała,że mam oparcie i wsparcie w tym lekarzu. Będę zawsze Doktora Hora wszystkim polecać. Wszystkim tym osobom,którzy będą tej pomocy potrzebować, chociaż mam nadzieję,że takich osób będzie jak najmniej bo zdrowie najważniejsze. I ...

dr hab. n. med. Maciej Kosieradzki

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

Klinika WUM

Doskonały lekarz. Fachowiec w swojej dziedzinie. Prawdziwy lekarz z powołania. Fantastyczne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Ja

Roman Kostyrka

Chirurg transplantolog, Chirurg ogólny

Szpital Kliniczny nr 2

Szczecin

wspaniały lekarz, operował mnie i dzięki niemu żyję, ponieważ miałam krwotok z aorty w czasie zabiegu. Najlepszy chirurg! Szkoda, że nie pracuje już w Szczecinie przy Unii Lubelskiej. Dziwne że takich specjalistów pozbywają się szpitale...

Trzebnica

Pan doktor Krzysztof Kołtowski jest świetnym! lekarzem z powołania.Wspaniały człowiek,zawsze wszystko jasno wytłumaczy i wysłucha do końca pacjenta.Jest bardzo bardzo sympatyczny!!!!! :-),zawsze uśmiechnięty do pacjentów,ma podejście,ma poczucie humoru!!!!! :-).Moja skolioza cały czas się pogłębiała.W ciągu 3 miesięcy skrzywienie pogłębiło się nawet o 10 stopni.To właśnie pan doktor Kołtowski operował mój kręgosłup ponad 8 lat temu.Operacja się udała.Jest wszystko ok.Przed operacją miałam 55 stopni skrzywienia na 50 a po operacji mam ...
Opinia dodana przez: Ruzia

lekarz Artur Caban

Transplantolog, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIZJO-MED II"
Żelazna 1
40-851 Katowice

Lekarz godny polecenia. Rzetelny, dobry specjalista. Wspaniały człowiek z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Ewa M

lekarz Jerzy Głowiński

Transplantolog, Chirurg ogólny

gen. Sikorskiego 40a lok. 13
16-100 Sokółka

zlota raczka.Polecam wszystkim.Przeszczepial dla corki nerke,bez zadnych komplikacji.powiklan,zakazen.Z calego serca polecam.Wszystkie oceny na 5,szkoda ze inni lekarze nie sa tacy jak drGlowinski.Pozdrawiam go serdecznie.
Opinia dodana przez: gosc

lekarz Mirosław Garlicki

Transplantolog, Kardiochirurg

os. Witkowice Nowe 3

Witam. Opinie o dr Garlikim mam jak najlepsza. 22lata temu przeszczepial serce mojemu mezowi Markowi. Mój maz zmarl 2.03.2016r., ale dzięki dr Garlickiemu miał przedluzone zycie o 22 lata. Były to lata dla nas szczęśliwe i jestem bardzo dr Garlickiemu wdzieczna, za wszystko.
Opinia dodana przez: kinga