Chirurg Urazowy Warszawa

dr Łukasz Buczyński

ul.barska

Jestem pacjentką Przychodni Arnika w Starych Babicach.Doktór Łukasz Brodziński jest taki jakim powinien być lekarz w obecnym czasach; komunikatywny , kompetentny, wzbudzający zaufanie, tłumaczący na czym polega schorzenie oraz terapia. Poleciłam go swojej przyjaciółce.Jolanta Jach

lekarz Jan Kośmider

Traumatolog, Ortopeda

Fachowiec. Bardzo rzetelny, szczególnie z jeśli ma doczynienia z urazami sportowymi!
Bardzo serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Stanisław

Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endoterapia
Waryńskiego 10A

Jestem po pięćdziesiątce i mam problemy z kolanami. Pierwszy raz ktoś się mną zajął - dr Marcin Wigier poświęcił mi czas, bardzo dokładnie zbadał moje kolana, następnie przeanalizował dotychczasowe leczenie i zalecił dalsze. Jest bezinteresowny, wszystko co robi lecząc - robi dla ludzi. To złoty człowiek!!! Czy inni nie mogliby tak?

ul barska

Może głupio to zabrzmi, ale miałam farta, że złamałam rękę. Gdyby nie ten niefortunny upadek nie miałabym okazji poznać Pana Marcina. No i kolejny niesamowity traf, kiedy podczas trzeciej wizyty kontrolnej (zakończonej zdjęciem gipsu) znów dyżur miał Pan Marcin. Rękę wyleczył bez zarzutu, mogę ją robić bez małą wszystko to, co przed złamaniem (bez mała, bo gipsu pozbyłam się dopiero 3 tygodnie temu). Dziękuję za bardzo praktyczny zestaw ćwiczeń :) ...
Opinia dodana przez: Marta

Dr n. med. Zbigniew Górka
Słoneczna 38a
47-411 Aleksandrów Drugi, Warszawa

Bardzo fachowy lekarz, wzbudza zaufanie natychmiast, lekarz jakich mało, cierpliwy i traktuje pacjenta z szacunkiem, a nie z wyższością jak wielu innych. polecam

dr n. med. Mariusz Wyleżoł

Chirurg urazowy, Chirurg ogólny

św. Anny
Barska 16/20

Doskonały specjalista, zainteresowany stanem pacjenta, a do tego niezwykle uprzejmy i uśmiechnięty. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Marek Smarzyk

Lux Med

Wizyta 10-15 minutowa. Szybkie sprawdzenie urazu na aparacie USG. Pan Marek objaśnił żargonem lekarskim co się stało z kończyną. Pokazał na ekranie miejsca urazu.

Zachowanie dość specyficzne, można odnieść wrażenie że chce jak najszybciej pozbyć się pacjenta. Dostałem bardzo długą listę z opisem urazu oraz informację, że ortopeda który sprawdzał wcześniej uraz powinien mnie skierować od razu na RTG. Niestety nie uzyskałem informacji jak powinienem się wyleczyć - ...
Opinia dodana przez: Pacjent

Radosław Malicki