Chirurg Urazowy Warszawa

lekarz Marcin Tomaszewski

ul barska

Świetny specjalista! Miły i sympatyczny lekarz. Pełny profesjonalizm na konsultacji. Pacjent wychodzi z wizyty z ogromną wiedzą medyczna, i co najważniejsze, z konkretnymi wskazówkami i radami co do daszego leczenia. Po wizycie czuje się zaopiekowana i spokojna o swoje dalsze losy. Polecam serdecznie!!
Opinia dodana przez: Kejti

lekarz Marcin Wigier

Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endoterapia
Waryńskiego 10A

Jestem po pięćdziesiątce i mam problemy z kolanami. Pierwszy raz ktoś się mną zajął - dr Marcin Wigier poświęcił mi czas, bardzo dokładnie zbadał moje kolana, następnie przeanalizował dotychczasowe leczenie i zalecił dalsze. Jest bezinteresowny, wszystko co robi lecząc - robi dla ludzi. To złoty człowiek!!! Czy inni nie mogliby tak?

dr Łukasz Buczyński

Traumatolog, Ortopeda

ul.barska

Jestem pacjentką Przychodni Arnika w Starych Babicach.Doktór Łukasz Brodziński jest taki jakim powinien być lekarz w obecnym czasach; komunikatywny , kompetentny, wzbudzający zaufanie, tłumaczący na czym polega schorzenie oraz terapia. Poleciłam go swojej przyjaciółce.Jolanta Jach

lekarz Jan Kośmider

Chirurg urazowy, Ortopeda

Wspaniały lekarz z dużym doświadczeniem. Zawsze chętnie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie moje pytania. Poświęca na wizytach tyle czasu ile w danym momencie potrzeba, a nie przysłowiowe 5 minut. Bardzo kulturalny i przemiły człowiek.
Opinia dodana przez: Ewelina

dr n. med. Mariusz Wyleżoł

Chirurg ogólny, Chirurg urazowy

św. Anny
Barska 16/20

Doskonały specjalista, zainteresowany stanem pacjenta, a do tego niezwykle uprzejmy i uśmiechnięty. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Anna

dr Marcin Wąsowski

Chirurg urazowy

Nie polecam! Brak podstawowej kultury osobistej. Wyrzuca pacjentów z gabinetu (oczywiście mówimy o wizytach refundowanych)...
Opinia dodana przez: Andy

Radosław Malicki