Chirurg Urazowy Warszawa

Czekamy na pozytywne zakończenie naszego problemu. Podjęliśmy leczenie
podwichniecia stawu biodrowego.

lekarz Jan Kośmider

Ortopeda, Traumatolog

Fachowiec. Bardzo rzetelny, szczególnie z jeśli ma doczynienia z urazami sportowymi!
Bardzo serdecznie polecam

Bardzo serdecznie polecam

Opinia dodana przez: Stanisław

Filia Nr 1 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Endoterapia
Waryńskiego 10A

Jestem po pięćdziesiątce i mam problemy z kolanami. Pierwszy raz ktoś się mną zajął - dr Marcin Wigier poświęcił mi czas, bardzo dokładnie zbadał moje kolana, następnie przeanalizował dotychczasowe leczenie i zalecił dalsze. Jest bezinteresowny, wszystko co robi lecząc - robi dla ludzi. To złoty człowiek!!! Czy inni nie mogliby tak?

ul barska

Pan Doktor mimo młodego wieku jest specjalistą bardzo kompetentnym. Cechuje go kompleksowe podejście do problemu, a przede wszystkim życzliwość wobec pacjenta. Wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo i spokojnie. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Ewelina

Dr n. med. Zbigniew Górka
Słoneczna 38a
47-411 Aleksandrów Drugi, Warszawa

Bardzo fachowy lekarz, wzbudza zaufanie natychmiast, lekarz jakich mało, cierpliwy i traktuje pacjenta z szacunkiem, a nie z wyższością jak wielu innych. polecam

dr n. med. Mariusz Wyleżoł

Chirurg ogólny, Chirurg urazowy

św. Anny
Barska 16/20

Doskonały specjalista, zainteresowany stanem pacjenta, a do tego niezwykle uprzejmy i uśmiechnięty. Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Marek Smarzyk

Lux Med

Lekarz specyficzny w obejściu, ale fachowy. Badał moje biodro dokładnie tłumacząc i pokazując poszczególne elementy budowy anatomicznej.
Ewidentnie Pan doktor lubi prowadzić badanie/wizytę po swojemu. Wszelkie pytania muszą poczekać na swoją kolej.
Wizyta była fachowa i dokładna, a ...

Wizyta była fachowa i dokładna, a po to tam się chodzi.

Opinia dodana przez: Paweł

Witam,nawet nie myślcie,jeżeli nie musicie ,korzystać z jego leczenia.NIE nadaje się nawet na mech.samochodowego,bo po jego naprawie auto byłoby zepsute.Jest nie odpowiedzialny,ignorant itp.Najlepiej jak by zmienił zawód (Panie Dr.,lekarz....?)Jak to przeczyta to moze sie domysli o KOGO chodzi,ten KTOS juz nie zyje(jezeli to byl tylko jeden raz zaniedbania jezeli wiecej to nie bedzie pamietal i spal spokojnie)Tylko tyle moge zrobic komus ,komu zaufal moj syn.Dobranoc Panstwu i uwazajcie na siebie....

Radosław Malicki

Chirurg transplantolog, Neurochirurg