Chirurg Urazowy

Centrum Medyczne Silesiana
ul. Szybowa 2a, Zabrze
41-800 Zabrze

Lekarz absolutnie świetny, nie dość że fachowiec w swojej dziedzinie i poradzi gdzie inni nie potrafią zdiagnozować, to do tego super w kontakcie jako człowiek, bez najmniejszych wątpliwości polecam!

Mediq

Legionowo

Taki powinien być każdy lekarz: kompetentny, rzeczowy, kulturalny, spokojny i - co równie ważne - rozmawiający z pacjentem jak człowiek z człowiekiem.

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem.

W ubiegłym roku doznałem złamania skośno-spiralnego czwartej kości śródręcza. Nie wchodząc w zbędne szczegóły, proponowane rozwiązanie operacyjne w szpitalu publicznym w ramach NFZ nie wyglądało najlepiej, dlatego zdecydowałem się na konsultację i w efekcie na operację w placówce prywatnej specjalizującej ...
Opinia dodana przez: Robert

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr Janusza Daaba w Piekarach Śląskic
ulica Bytomska 62
41-904 Piekary Śląskie

Miałem rozpoznaną rozległą przepuklinę L2-L3 z objawami lewostronnej radikulopatii. Bardzo cierpiałem z bólu w lewej nodze. Po pierwszej wizycie u Pana Doktora, wiara wróciła we mnie, że po operacji mogę wrócić do normalnego funkcjonowania. Lekarz rzeczowy, opanowany, konkretny. Przyjmował mnie na oddział i operował, tak jak powiedział na wizycie. Byłem przerażony ale nie potrzebnie. Operacja się udała a ja po pięciu dniach od operacji stoję prosto i chodzę bez bólu. ...
Opinia dodana przez: Marek

dr Wojciech Masalski

Traumatolog, Ortopeda dziecięcy

Dokładny i spokojny, bardzo dużo tłumaczy umiejętnie ale ze skutkiem zdiagnozował ból w barku , widać że ma fach w rękach.
Opinia dodana przez: ANNA S

dr Łukasz Buczyński

Traumatolog, Ortopeda

Kmicica 3
05-082 Stare Babice

Jestem pacjentką Przychodni Arnika w Starych Babicach.Doktór Łukasz Brodziński jest taki jakim powinien być lekarz w obecnym czasach; komunikatywny , kompetentny, wzbudzający zaufanie, tłumaczący na czym polega schorzenie oraz terapia. Poleciłam go swojej przyjaciółce.Jolanta Jach

Agia Medica
ul.Wyszyńskiego
Zielona Góra

pełen profesjonalizm :)zawsze odpowie miły i uprzejmy znawca tematu

ulica szwajcarska
Poznań

pełen profesjonalizm, polecam! Mam probem z barkiem i szybko polecił zrobić odpowiednie badania!

Poznań

super lekarz,operowałmi wraz z dr gilem złamany staw skokowy,operacja udana,wzorowa.janusz

lekarz Jan Kośmider

Traumatolog, Ortopeda

Fachowiec. Bardzo rzetelny, szczególnie z jeśli ma doczynienia z urazami sportowymi!
Bardzo serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Stanisław

Częstochowa

wylądowałem na oddziale ortopedii z zerwanym więzadłem stawu kolanowego. doktor, na początku bardzo grzecznie, spokojnie i sympatycznie wszystko mi wytłumaczył całe zdiagnozowanie uszkodzenia i zajął sie zerwanym więzadłem. jestem bardzo zadowolony. na oddziale leżało mi się bardzo dobrze, a kolano... jak nowe
Opinia dodana przez: ewato@