Lekarze Czersk

Maciej Nawrot

Kardiolog

Czersk

Bardzo polecam. Kompetentny, miły, umie słuchać pacjenta. Tłumaczy spokojnie, nie zbywa pacjentów i ich pytań zdawkowymi odpowiedziami.
Opinia dodana przez: Grażyna

lek. dent. Joanna Mania-Chyrek

Gabinet Stomatologiczny
Dworcowa 10
89-650 Czersk

Bardzo miła kobieta.Zawsze zapyta sie czy wszytsko w porzadku...W kazdej sytuacji pomoże.Nie ukrywam koszty sa ogromne....ale wszytsko kosztuje a ceny sa wszedzie podobne.Polecam

lekarz Piotr Czubiński

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Praktyka Rodzinna i Specjalistyczna
ulica Batorego 4B
89-650 Czersk

Witam. Ten lekarz powinien mieć odebrane wszelkie uprawnienia związane z medycyną. Po pierwsze lekarz ten przyjmował ludzi bez fartucha, w dodatku był ubrany niestosownie i nieelegancko, ale to tylko najmniejszy problem. Podczas wizyty jak omawiałem swój problem, a mianowicie czy mógłbym się zbadać i stwierdzić, czy jestem alergikiem, odpowiadał w sposób impulsywny i bardzo nieprzyjazny jak na lekarza. Jak powiedziałem, że co miesiąc od kilku lat mam grypę i dowiedziałem ...
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Luiza Prokopczuk

89-650 Czersk

Bardzo uprzejma, empatyczna i niesłychanie cierpliwa Pani Doktor. Dokładnie wytłumaczyła na czym polega problem i zasugerowała badania i leczenie. Od razu wzbudziła moje zaufanie.
Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Paweł Przybyłowski

Neurolog

89-650 Czersk

Pierwszy lekarz, który potraktował mnie z moją chorobą w sposób wzbudzający zaufanie. Jestem bardzo zadowolona z całego przebiegu wizyty.

lekarz Bożena Knibba-Kulas

Wenerolog, Dermatolog

Czersk

Po maści, którą mi zapisała pani doktor od razu moje plecy wyglądają lepiej, a to 3 już dermatolog u którego byłam, tamci nie pomogli.

dr Alicja Czapiewska

Internista, Lekarz rodzinny

Ośrodek Zdrowia

Czersk

Drodzy Rodzice, jeśli chcecie by u Waszych dzieci chorobę zdiagnozowano prawidłowo to tylko TEN człowiek potrafi tego dokonać. Jeśli zależy Wam na zdrowiu Waszych pociech to tylko tego lekarza można polecić w 100%. Miła, kompetentna, rzetelna i fachowa Pani DOKTOR (większość z tych specjalistów nie zasługuje nawet na miano lekarza).

lekarz Anatol Griniewicz

Lekarz rodzinny

SP ZOS

Czersk

Bardzo kompetentny lekarz o wysokiej kulturze osobistej i do tego bardzo miły. Profesjonalne podejście do małego pacjenta. Mój synek zawsze bał się lekarzy, a tymczasem po dwóch wizytach u Pana Doktora strachu już nie ma. Trafne diagnozy i skuteczne leczenie. Zdecydowanie jest to lekarz, do którego będę wracać w razie potrzeby i polecać innym znajomym.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Teresa Obrocka

ulica Batorego 4B
89-650 Czersk

Opinię wystawiam na podstawie kilku lat chodzenia na wizyty do tej doktor. Niestety, ale nie polecam tego lekarza do niczego poza chodzeniem po recepty na antykoncepcję. Doktor nie stosuje żadnego środka nawilżającego podczas badania, wkłada palec w gumowej rękawiczce. Zdażyło się jej podniesionym głosem powiedzieć do mnie, że jak ona ma mnie zbadać, że nie rozluźniam się... A ciekawe jak się kobieta ma rozluźnić podczas badania, gdy palec w gumowej ...
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Roman Zieliński

89-650 Czersk

Bardzo dobry lekarz! Zna się na rzeczy :) Obiektywny, miły, uprzejmy i kompetentny. Godny polecenia!