lekarz Czesław Moniuszko

Urolog

Doskonały fachowiec. Zna się na swojej pracy, a co najważniejsze umiał sobie poradzić z przypadkiem który inni lekarze uznli za całkowicie beznadziejny.

Wspaniały lekarz, godny zaufania, uprzejmy, gdy leżałam w szpitalu zajął się moją chorobą bardzo dokładnie, objaśnił mi chorobę i metody leczenia jej krok po kroku. Uważam że jest bardzo dobrym lekarzem i wykonuje swój zawód z prawdziwego powołania. A co najważniejsze że efekty Jego leczenia są wspaniałe. Ten Lekarz leczył moją mamę, ciocię a teraz mnie i wszystkie trzy jesteśmy z Niego zadowolone.

Wciąż poszukujesz "Urolog Suwałki"?

ul. Noniewicza 48
Suwałki
jaświeska 18
Augustów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medica Vision Elżbieta Jabłońska-Szadkowska
ulica Noniewicza 93/13

ulica 11-Listopada 3/25