Czesława Michalak

Ortodonta, Stomatolog

Nie polecam.. z całego serca piszę do was z przestrogą abyście nie musieli przechodzić przez to co ja przechodziłam i przechodzę do teraz. Miałam zakładany aparat u Pani doktor jakieś 5-6 lat temu. Po leczeniu pani doktor zostawiła mi zęby same sobie, żadnych nakładek nic. Omijając to, że przed założeniem aparatu nie miałam zrobionego zdjęcia całej szczęki. Pani doktor kazała mi usunąć zdrową 4 u góry co niby normalne bo przecież usuwają zęby do aparatu.. ale nie przemyślała chyba tego, że linia zębowa może się przesunąć. Wracając do tego co zobaczyłam po ściągnieciu.. moje zęby przesunęły się w lewą stronę .. wygladałam fatalnie. kiedy pojechałam do niej zaproponowała mi jeszcze jeden aparat( myślałąm, że to w formię reklamacji jeśli tak to można ująć.. NIE!! okazało się, że mi obnizy jakiej 200 zł. haha dobre.. wtedy jeszcze byłam dzieckiem miałam jakieś 14 lat.. teraz leczę się u Pani w Ostrowie wlp. i ona ratuję moje zęby jak tylko może, a Pani Michalak umyła ręce i pewnie udawałaby, że mnie nie leczyła bo przecież żadnych dowodów na to nie mam.. chcecie ryzykować .. to wasza sprawa.. ale zastanówcie się czy nie lepiej poszukać innej bardziej odpowiedzialnej ortodontki .. bo wiecie każdy ma prawo pomyłki, ale trzeba umieć wziąć odpowiedzialność za swoje czyny a nie wmawiać moim rodzicą którzy nie mają zielonego pojęcia o tym zawodzie, że to ich wina bo ona mówiła że trzeba usnąć 2 czwórki ..

Potwierdzam opinie wcześniejszych osób.Na wizytę ogromnie długo się czeka pomimo ustalonej godziny.Pani dr nie liczy się z czasem innych a przecież każdy ma swoje obowiązki i czekanie 1h nawet dłużej pod gabinetem to naprawdę GRUBA PRZESADA przecież chyba jako wieloletnia specjalistka potrafi oszacować ile trwa wizyta.Ciekawe czy pani dr miło by było czekać na pacjenta tak długo.Jedyne miłe było w tym długim czekaniu to że zawsze w poczekalni były świeże kwiaty. Czasem czułem się jak w kawiarni-pogaduchy z koleżanką też uważam że są dużym nietaktem,może warto zamienić je na tłumaczenie ...

Czasem czułem się jak w kawiarni-pogaduchy z koleżanką też uważam że są dużym nietaktem,może warto zamienić je na tłumaczenie pacjentowi choroby,metody,leczenia itp.Na koniec mogę powiedzieć że efekt końcowy czyli proste zęby jest zadowalający mam nadzieję że też będzie trwały.

Moim zdaniem jest ok !!! jutro mam zakładany aparat stały zobaczymy jak go zrobi mysle ze dobrzee !! a chciaąłm sie zapytac , gdy daje termin i godzine jest w gabinecie czy czasem gdzies wyjezdza i przekłada termin ???

Pani doktor prowadziła leczenie ortodontycznesta mojej córki, jestem bardzo zadowolona z efektów. Kompetentna, fachowa, zawsze bardzo uprzejma. Zdecydowanie polecam.

Pomimo umówionej godziny niestety trzeba się nastawić na długie czekanie aż dziwne bo przecież chodzi o prywatną wizytę .Czasami czekając czuję się jak w POZ taka kolejka.W wielu innych gab.prywatnych aż tak długo się nie czeka no może max kwadrans Zwracanie się do osoby przez pacjent hm czuje się jak w szpitalu.Czy nie lepiej brzmi pan/pani??? Bardzo mało informacji na temat czynności które wykonuje w jamie ustnej wielu pacjentów tego oczekuje od lekarza. Kompetencje ocenię po zakończeniu leczenia ale narazie wszystko jest na dobrej drodze. Z całym szacunkiem PACJEENTKA

Fantastyczna fani Dr. którą poleciłbym każdemu pacjentowi, poświęca dużo uwagi pacjentow i ogólnie wszystko w porządku.

Denerwujace jest to,że pacjent pomimo ustalonej dużo wcześniej daty oraz godziny kolejnej wizyty wchodzi do gabinetu z ogromnym opóźnieniem.

Czas oczekiwania na przyjęcie,mimo umówionego terminu i godziny bardzo bardzo ... długi.

Pani doktor wielokrotnie powtarzała, bym powrócił do mojego poprzedniego ortodonty.