dr Dagmara Troczyńska

Onkolog

bardzo dobry lekarz, kompetentny, z niezwykle serdecznym podejściem do pacjenta, dodający otuchy, wzbudzający zaufanie

być może moja ocena nie jest adekwatna do rzetelności i podejścia Pani doktor, bo byłam u niej pierwszy raz i właśnie po tej wizycie nie zdecydowałam się udać ponownie, ale zaskoczyły mnie te pozytywne opinie i być moze Pani doktor nie miala tego dnia humoru, moze był ciezki dzien w pracy i stad takie odniosłam wrazenie, nie mniej te opinie mnie przekonują do zmiany zdania, bo to ciezka praca

Pani doktor ujęła mnie swoją cierpliwością i zrozumieniem.Jest miła i kompetentna.Poświęca dużo czasu pacjentowi i do choroby podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Polecam; jest niesamowicie ciepłym czlowiekiem. C.S.

Bardzo dobry lekarz,skrupulatnie wywiązuje się z obowiązków,już sam kontakt z panią doktor Troczyńską dawał mi dużo siły do walki z chorobą.Pani doktor wzbudza zaufanie

Pani doktor to właściwy człowiek na właściwym miejscu, jest wspaniałą osobą, wizyty choć są trudne, bo to onkologia, to wychodzę z takich wizyt zawsze w dobrym nastroju. Jest bardzo oddana dla pacjentów, zawsze fachowa porada i miłe słowo.

Wybitna specjalistka w swojej dziedzinie. Co ważne w tego rodzaju specjalizacji - dmucha na zimne - często ratując życie.Jeden z niewielu lekarzy ktory w momencie przekazywania złych wiadomości okazuje serce i zrozumienie.POLECAM!!!

Jestem pełna podziwu dla pracy Pani Dagmary Troczyńskiej w tak trudnej specjalizacji i w dzisieszej rzeczywistości limitów.

Jest wspaniałym lekarzem.To ona mnie uratowała.Dziękuje jej za to.Jest najwpanialszym lekarzem jakiego spotkałam w swoim życiu.

Wciąż poszukujesz "Onkolog Piła"?

ulica Korczaka 23 A

ARS MEDICAL