lekarz Damian Chwaliński

Wybitny lekarz z ogromną wiedzą. Rzeczowy i bardzo uprzejmy. Doskonale podejście do pacjenta. Serdecznie dziękuję za precyzyjnie wykonany zabieg resekcji żołądka. Serdeczności!

Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Gdyby każdy lekarz miał takie podejście do pacjenta,więcej osób chciałoby chodzić do lekarzy. Pan doktor jest bardzo uprzejmy,wszystko wytłumaczy odpowie na każde pytania. Polecam całym sercem

Gorąco polecam Pana doktora. Naprawdę tyle wsparcia i pomocy z Pana doktora strony. Można tylko cieszyć sie, trafiło się qlasnie na takiego lekarza.

Polecam Pana Doktora! Jest wspaniałym fachowcem. Tłumaczy pacjentowi na czym polega problem, odpowiada na pytania szczegółowo i opiekuje się pacjentem z prawdziwą troską. Przemiły i zna się na swojej robocie.

Pan Damian Chwaliński wyróżnia się wspaniałym podejściem do pacjenta. Profesjonalizm i cierpliwość , umiejętność przekazania informacji nt. choroby. Lekarz godny polecenia.

Pan Damian -Lekarz przesympatyczny .kompetentny godny polecenia .Poświęca czas na wysłuchanie pacjenta jest bardzo cierpliwy. "Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza, a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam jeszcze raz wizytę u Pana Doktora."