lekarz Damian Grzegorek

Pan Doktor przyjmował mojego męża na SOR w Bełchatowie w styczniu 2023r. z nietypowymi dolegliwościami kardiologicznymi. Mimo, że wstępne wyniki badań wykluczyły zawał, Pan Doktor nie odesłał nas z przysłowiowym "kwitkiem", ale wysłuchawszy historii chorób męża, przekonał nas, że mimo ryzyka ( mąż był po niedawnej operacji ) trzeba szukać przyczyn dolegliwości. Dzięki jego kompetencjom, empatii, umiejętności rozmowy, zaangażowaniu w pomoc choremu- po dwóch godzinach zdiagnozowano u męża ostry zawał. Obecnie( jest marzec), mąż jest po trzech zabiegach, ma wszczepionych 7 stentów. To dzięki Panu Doktorowi mój mąż wraca do zdrowia. Jesteśmy Panu ogromnie wdzięczni. Mieliśmy szczęście, że to Pan miał wtedy, 10 stycznia dyżur na SORze. Jest Pan doskonałym lekarzem i dobrym człowiekiem.

Bardzo dobry internista, kardiolog . Uratowal moja mame. Gorąco polecam . Zawsze potrafi wysłuchać pacjenta, wykonać badania obrazowe np echo serca i wprowadzić do leczenia skuteczne leki.