Problemy z dolną częścią kręgosłupa towarzyszą mi od 2007 roku. Były momenty, w których pomimo "młodego wieku" czułem się na prawdę kiepsko. Zabiegi pobieram w miarę regularnie - polecam. Człowiek oczywiście nie jest cudotwórcą, ale pomaga. Jeżeli ktoś już przerobił leki przeciwbólowe, masaże tradycyjne, rozciąganie można spróbować zabiegów właśnie w Rumi. To co odróżnia to miejsce od innych w których byłem (w trójmieście prawie wszędzie już próbowałem różnych zabiegów) to miła atmosfera - masażysta nie słucha radia lub wiadomości w czasie kiedy masuje, nie jest stricto ubrany jak chirurg. Można ...

atmosfera - masażysta nie słucha radia lub wiadomości w czasie kiedy masuje, nie jest stricto ubrany jak chirurg. Można chodź trochę sie rozluznić i na te 30 minut poczuć się po prostu "lepiej". Rozmowa często również jest pomocna i podnosi na duchu. Wiadomo, że na każdego będzie to inaczej działać, jedna wizyta nie postawi kogoś na nogi, ale uważam, że zdecydowanie warto spróbować. Wiedza na temat wykonywanego zabiegu jest na pewno - rzadko kiedy gdzieś można zobaczyć tyle dyplomów.
Sama osoba masażysty również jest nastawiona na pomoc, każdy traktowany jest nieco inaczej, nie ma "sztampy". Zabieg polega na stosowaniu masażu ręcznego, masażu bańką chińską, sprawdzeniu poziomu energetycznego i wielu innych rzeczy, których gdzie indziej po prostu nie ma. Mam porobione rezonanse, byłem u wielu specjalistów i lekarzy. Na tego typu schorzenia nie ma leku czy idealnego zabiegu. Wiecej niż od masażysty musimy wymagać od siebie, zmiana przyzwyczajeń i dbałośc na codzień jest równie ważna.

Od 1998r. mam wskazanie do endoprotezy stawu biodrowego, który jest już po 2 operacjach.Do tego brak stabilizacji odcinka krzyżowo-lędźwiowego i zmiany zwyrodnieniowe, więc ból towarzyszył mi już niemal codziennie. Od 3 lat regularnie korzystam z terapii u Damiana Lewandowskiego i od tej pory mogę z powodzeniem prowadzić normalne życie. Praca jaką wykonuję wymaga ode mnie pełnej sprawności fizycznej, co w przypadku moich zmian zwyrodnieniowych wydaje się niemożliwe. Zdjęcia rtg w porównaniu z moim stanem psychofizycznym od 3 lat wprawiają lekarzy w duże zdziwienie...Gorąco polecam. Damian Lewandowski to doskonały terapeuta, profesjonalista pod każdym względem.

W wieku trzynastu lat, zaczęłam chorować na MIZS (młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów), zespół Reyno. Do p.Damiana zaczęłam jeździć po roku leczenia i brania bardzo silnych leków po, których byłam bardzo słaba. Lekarz ten pomógł mi przywrócić pewność siebie i wiarę w to, że mam szanse żyć jak inni rówieśnicy, co miało bardzo duży wpływ na przebieg choroby. Miał rację, aktualnie mam 17 lat i czuje się świetnie ! :) Nie biorę już leków i wszyscy widzą poprawę fizyczną i psychiczną. U p.Damiana leczę się trzy lata, masaże, które wykonuje potrafią zdziałać cuda, można z nim porozmawiać na wszystkie tematy (zdrowotne i prywatne). Wizyty polecam wszystkim! ;)

Renata.

Bardzo dobry specjalista, zna się na rzeczy, tłumaczy wszystko, radzi co i jak robić, żeby ulżyć tym plecom. No i przede wszystkim pomaga! Gabinet mały,prosto zrobiony,jak na moje-wystarczający. Wizyty na konkretne godziny i raczej się nie czeka, a nawet jak - to się tego nie czuje, bo fajna babka (współpracownik)"zabawia" rozmową. Przyjemne miejsce, bywa wesoło - bo w końcu nie zawsze wizyta u lekarza musi się wiązać z wątpliwą przyjemnością. Polecam

Wielokrotnie korzystałam z pomocy Damiana. Świetny fachowiec, doskonały rozmówca. Lubię do niego chodzić nie tylko ze względu na problemy z kręgosłupem, ale też z racji chwili bycia w miejscu, w którym jestem w centrum uwagi. Oprócz profesjonalizmu co do zabiegu samego w sobie można liczyć na zrozumienie i mądre rady jeśli chodzi o codzienność. Polecam dla wszystkich z "dolegliwościami" ciała i ducha

Miałam problemy z dolną częsćia kregosłupa, tabletki potem zastrzyki i nic nie pomagało. Masaże u Pana Damiana działają cuda, czuję się wspaniale, aktualnie chodzę raz na 6m-cy i jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystkim!!!!!!!1

Pan Damian to znakomity specjalista. To, co robi Pan Damian, wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Wizyty u Niego to nie tylko ratunek w bólu pleców, ale także rozmowa. Rozmowa, która wspiera, motywuje, pozwala zrozumieć meandry życia. Gabinet natomiast jest miejscem zupełnego wyciszenia i przystanięcia w biegu. Zabiegi i wizytę u Pana Damiana polecam każdemu, kto doświadcza fizycznego lub duchowego bólu.

Z dnia na dzień przestałam chodzić. Ból który przepełnial mnie był nie do opisania.Szpital powrót do domu bez poprawy. Opinia lekarzy proszę przestawić się na życie na wózku. Zabiegi u Pana Damiana zaczęłam brać około 4 lat temu. Dzisiaj chodzę i normalnie funkcjonuję. W lewej nodze odczuwam jeszcze ból, ale jestem przekonana, że przy kontynuacji zabiegów wszystko minie.

Polecam jest to cos innego niż oferują wszyscy typowi masażyści, usługa masazu przy użyciu bańki, oraz kilku ciekawych urządzeń, których nigdzie indziej nie spotkałem. Pierwszy zabieg przeważnie jest mocno odczuwalny i widać, że działa na organizm. Dosyc duzo "pacjentów", także trzeba się umówić z delikatnym wyprzedzeniem. Napewno warto spróbować, juz po dwoćh trzech wizytach czuć poprawę. (mam kłopoty z dolną częścią kręgosłupa).

Serdecznie polecam. Nigdy nie spotkalam tak wspanialego i skutecznego terapeuty. Pomogl i pomaga mojej rodzinie, profesjonalnie, rzetelnie, wszechstronnie. Po zabiegach - roznorodnych i przeprowadzonych w bardzo milej, przyjaznej atmosferze gabinetu - zawsze czuje sie bardzo dobrze. Zapomnialam juz o nieustajacych migrenach, oslabieniu. Moj kregoslup dziekuje Panu z calego serca!

Zapomnialam juz o nieustajacych migrenach, oslabieniu.
Moj kregoslup dziekuje Panu z calego serca!