Damian Lewandowski

Chiropraktyk

W wieku trzynastu lat, zaczęłam chorować na MIZS (młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów), zespół Reyno. Do p.Damiana zaczęłam jeździć po roku leczenia i brania bardzo silnych leków po, których byłam bardzo słaba. Lekarz ten pomógł mi przywrócić pewność siebie i wiarę w to, że mam szanse żyć jak inni rówieśnicy, co miało bardzo duży wpływ na przebieg choroby. Miał rację, aktualnie mam 17 lat i czuje się świetnie ! :) Nie biorę już leków i wszyscy widzą poprawę fizyczną i psychiczną. U p.Damiana leczę się trzy lata, masaże, które wykonuje potrafią zdziałać cuda, można z nim porozmawiać na wszystkie tematy (zdrowotne i prywatne). Wizyty polecam wszystkim! ;)

Renata.

Serdecznie polecam. Nigdy nie spotkalam tak wspanialego i skutecznego terapeuty. Pomogl i pomaga mojej rodzinie, profesjonalnie, rzetelnie, wszechstronnie. Po zabiegach - roznorodnych i przeprowadzonych w bardzo milej, przyjaznej atmosferze gabinetu - zawsze czuje sie bardzo dobrze. Zapomnialam juz o nieustajacych migrenach, oslabieniu. Moj kregoslup dziekuje Panu z calego serca!

Zapomnialam juz o nieustajacych migrenach, oslabieniu.
Moj kregoslup dziekuje Panu z calego serca!

Polecam jest to cos innego niż oferują wszyscy typowi masażyści, usługa masazu przy użyciu bańki, oraz kilku ciekawych urządzeń, których nigdzie indziej nie spotkałem. Pierwszy zabieg przeważnie jest mocno odczuwalny i widać, że działa na organizm. Dosyc duzo "pacjentów", także trzeba się umówić z delikatnym wyprzedzeniem. Napewno warto spróbować, juz po dwoćh trzech wizytach czuć poprawę. (mam kłopoty z dolną częścią kręgosłupa).

NJCUDOWNIEJSZY CZŁOWIEK JAKIGO SPOTKAŁAM W ZYCIU ,BARDZO MI POMÓGŁ,WIELE RAZY WYDAWAŁO SIĘ ZE JUŻ NIE BĘDĘ MOGŁA CHODZIĆ,WKONYWAC SWOJEJ UKOCHANEJ PRACY ,A TO ON WŁASNIE MI POMAGAŁ ,WSPANIAŁY CZŁOWIEK BARDZO POLECAM DANUSIA

WSPANIAŁY CZŁOWIEK MA POWOŁANIE DO TEGO CO ROBI.KAŻDEMU POLECAM MOŻNA ZUFAĆ W 100%......

Bardzo,bardzo sympatyczny .Wypowiada się zrozumiałym dla pacjenta językiem.Ciepły i otwarty lekarz rozmowa z nim to wielka przyjemność.

Bardzo kompetentny, poświęcajacy wiele czasu pacjentowi.Postawił mnie na nogi/dosłownie/. Jakub.

Z dnia na dzień przestałam chodzić. Ból który przepełnial mnie był nie do opisania.Szpital powrót do domu bez poprawy. Opinia lekarzy proszę przestawić się na życie na wózku. Zabiegi u Pana Damiana zaczęłam brać około 4 lat temu. Dzisiaj chodzę i normalnie funkcjonuję. W lewej nodze odczuwam jeszcze ból, ale jestem przekonana, że przy kontynuacji zabiegów wszystko minie.

Cudowny człowiek, znakomity specjalista. Kręgosłup był przeznaczony do operacji. Dzięki Panu Damianowi chodzę,pracuję i odebrano mi rentę:)stwierdzając ,że jestem zdrowa,a przecież miałam jeździć wózkiem.Na szczęście nie jeżdżę.

Pan Damian to znakomity specjalista. To, co robi Pan Damian, wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Wizyty u Niego to nie tylko ratunek w bólu pleców, ale także rozmowa. Rozmowa, która wspiera, motywuje, pozwala zrozumieć meandry życia. Gabinet natomiast jest miejscem zupełnego wyciszenia i przystanięcia w biegu. Zabiegi i wizytę u Pana Damiana polecam każdemu, kto doświadcza fizycznego lub duchowego bólu.