lekarz Daniel Fryd

Polecam. Pan Doktor przeprowadził dokładne badanie oraz bardzo dokładny wywiad. Jestem zadowolony z wizyty. Po zastosowaniu się do wskazówek Pana Doktora, które były właściwe leczenie zakończyło się pozytywnie.

Polecam.

Lekarz bardzo dobry, od razu rozpoznał problem i skierował na odpowiednie badania. Trafna diagnoza to podstawa i tu mi się wydaję (bo dopiero rozpoczynam leczenie), że trafiłam we właściwe ręce. Więcej będę mogła powiedzieć, w trakcie dalszego leczenia. Bardzo empatyczne, życzliwe podejście do pacjenta.

Polecam. Rewelacyjny lekarz, dokładny, konkretny, rzetelnie zajmuje się problemem pacjenta. A przy tym jest przemiłym, życzliwym człowiekiem.

Niezwykle kompetentny lekarz i empatyczny człowiek. Ma czas dla pacjenta, z uwagą słucha, odpowiada na pytania, podpowiada, planuje. Stawia trafne diagnozy- opinia wielu pacjentów. Jest dobry dla ludzi, pełen kultury i poczucia humoru.

Bardzo dobry ortopeda, profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Diagnoza i sposób leczenia zakończone sukcesem. Polecam.

NIE POLECAM SŁABE PODEŚCIE DO PACJENTA , KIEPSKIE PORADY , WIZYTA NIE POMOGŁA ,FACHOWOŚĆ ZEROWA,ZDECYDOWANIE NIE POLECAM