Daniel Przybycień

Internista, Kardiolog

Doktor Przybycień jest specjalista godnym polecenia,uprzejmy,kompetentny.Profesjonajnie, szczegolowo i spokijnie objasnia informacje o chorobie i przebiegu leczenia. Kilka razy bylam z problemem kolatania serca nigdy nie zbagatelizowal sprawy i dal dobre leki. Pan doktor robi tez profesjonalne usg.Kilka lat temu zlokalizowal mi ognisko endometriozy ktorego pani doktor Rożko nie potrafila zobaczyc robiac mi usg. Polecam z całego serca.

Wciąż poszukujesz "Internista Bartoszyce"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIE s.c. B.Bednarska, A.Bok, I.Fiedorowicz, M.Męzińska
kard. Wyszyńskiego 11
11-200 Bartoszyce

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OLS-MED"
11-200 Bartoszyce

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OLS-MED" spółka jawna Wioletta Olszewska, Artur Olszewski
Emilii Plater 9

Centrum Medyczne "LUX MED" Sp. z o.o. w Olsztynie