lekarz Danuta Kopocińska

Neurolog

2,4

Gdy lekarz POZ zobaczył w jakim jestem stanie wypisał skierowanie na neurologię i wezwał karetkę. A w szpitalu przywitała mnie Pani neurog Kopocińska która w ogóle nie słuchała tego co mówię tylko stwierdziła że nie mam udaru A cała reszta ją nie obchodzi. Tyle że ja nie na SOR przyszedłem tylko na oddział neurologiczny żeby ktoś zbadał czemu boli mnie potylica piszczy w głowie i cała głowa mi zdrętwiała A do tego gorzej widzę. Pomimo tego że z badania krwi wyszło że mam podwyższone białe nowinki to Pani wyrzuciła mnie ...

Pomimo tego że z badania krwi wyszło że mam podwyższone białe nowinki to Pani wyrzuciła mnie że sszpitala ale skierowanie na oddział zabrała.
To nie jest tylko zły lekarz to zakrawa na prokuratora i tacy ludzie powinni mieć odebrane pozwolenie wykonywania zawodu.

Nie polecam,z bólem kręgosłupa ,przepukliną potwierdzona przez Tomograf odesłała mnie do domu bez zwolnienia lekarskiego

Tragiczne podejscie do pacjęta ! To co ta baba wyprawia na oddziałach to porażka ludzie leża chorzy i cierpią a ona wmawia że udają ze nic ci nie jest!poniża ludzi na sali straszy najgorszy lekarz jakiego znam !!

Pani doktor wyrzuciła moją mamę z gabinetu, nie zajrzała w badania szlag ja trafił że mama była na badaniach w szpitalu Mikołowie a nie w szpitalu w Tychach. Leczyła mamę wcześniej było ok po dwóch latach mama wróciła to powiedziała osobie ,która porusza się z kulami ,że cytuje " zachorowała pani na rente" bezczelne podejście do pacjenta. Brak cywilnej odwagi napisania ,że odmawia leczenia pacjenta słownie zwyzywała od symulantów. Żałuję że nie nagrałam całej sytuacji na telefon skarga wraz z dokumentacją medyczną napewno trafi do odpowiednich instytucji. Omijać szerokim łukiem

Witam jakby było 5 gwiazdek a nie nawet 10 za kłamstwa Pani doktor to tyle by dostała.najgorszy neurolog A do tego zostałam tak ponizona przez nią.Taki człowiek nie powinien pracować w tym fachu. Obiecuję pomoc A jak przychodzi co do czego to umywa ręce, kłamie zwala na swoich kolegów.najgorsze w tym wszystkim ze my pacjenci cierpimy .mam nadzieję że kobieta czyta swoje opinie o powinna się zastanowić co ona robi na odziale .Wogole nie umie pomóc to raz .bada to zostawię bez komentarza nigdy więcej do tej pani!!! Zaufanie do kompetencji 0.poświęcony czas 0.godny polecenia 0.tłumaczenie choroby 0.kompleksowość podejścia 0.uprzejmosc 0.tyle daje😊

Godna polecenia,dobry człowiek i wspaniały lekarz!!!! Dziwię się że ktoś źle się wypowiada na temat pani doktor

Godna polecenia,dobry człowiek i wspaniały lekarz!!!!
Dziwię się że ktoś źle się wypowiada na temat pani doktor

Pani Doktor opiekowala sie moją mamą na Oddziale Neurologii, obecnie jest jej pacjentką w poradni. Wspaniala lekarka, mila kompetentna, wspaniale podejscie do pacjenta i ogromna wiedza. Polecam wszystkim pacjentom!

Miałam okazję poznać P.Kopocinska podczas przyjęcia w pogotowiu ratunkowym Tychy .Tragiczne podejście do pacjenta ,brak empati .Pacjenta traktuje już na wejściu jako potencjalnego oszusta ,pretensjami że miał czelność wezwać pogotowie.Zawsze myslalam że w pogotowiu pracują ludzie którzy niosą pomoc .

Wspaniały lekarz, jeszcze lepszy człowiek. Doradzi, pomoże, podniesie na duchu, przytuli. Wzór do naśladowania dla młodych lekarzy !!! Specjalista dobry polecenia !

Od 4 miesięcy byłem leczony w rejonie na korzonki bez żadnej poprawy po leczeniu .Zgłosiłem się zdesperowany do gabinetu prywatnego Pani Doktor wypytała mnie o wszystkie objawy i po zbadaniu stwierdziła ,że muszę wykonać badania na boreliożę Badania laboratoryjne potwierdził diagnożę Pani Doktor. Dziękuję z całego serca.

Dziękuję z całego serca.