lekarz Danuta Kozłowska

Pani doktor jest lekarzem z powołania. Bardzo miła, zawsze uśmiechnięta, ma bardzo dobre podejście do dzieci, moja 5 letnia córka akceptuje tylko Panią doktor ( u innych lekarzy płacze i nie da się zbadać).Bardzo profesjonalnie odnosi się do każdego przypadku choroby a mamy ich kilka. Odpowiada na wszystkie pytania wyczerpująco i zrozumiale. Polecam panią doktor wszystkim znajomym.

Lekarz z powołaniem. Leczy z wielkim zaangażowaniem. Docieka przyczyn choroby, kierując na wszystkie możliwe badania, dzięki którym może postawić właściwą, trafną diagnozę. Lekarz godny polecenia. Polecam go w stu procentach.

Dwa razy byłam u Pani doktor, w ostatnim czasie. Nie byłam niestety zapisana, ale potrzebowałam tylko krótkiej porady i skierowania na badania. Czekałam poza kolejka , prawie dwie godziny. Niestety Pani doktor nie miała dla mnie czasu, była bardzo nieprzyjemna i odesłała mnie z gabinetu. Nie polecam! Zero pomocy i zrozumienia... Młoda kobieta a już przyjmuje pacjentów jak za karę.

Profesjonalne podejście do pacjenta, godna polecenia, świetnie tłumaczy oraz odpowiada na wszystkie pytania.