lekarz Danuta Woroniecka

1,2
1,2

Nie polecam.Pani doktor czas mojej wizyty poświęciła przed wszystkim pretensjom i uwagom DLACZEGO? : musi przyjąć osobę z poza Opola, ze musi dać skierowania na dalsza diagnostykę, ze nie mam dokumentacji medycznej z przed 40 lat, i jeszcze wielu innym… Mam wiele chorób przewlekłych i nigdy dotąd nie spotkałam lekarza który by zachowywał się w ten sposób. Czułam ze robi mi łaskę, ze w ogóle mnie przyjęła i skierowała do dalszej diagnostykę. Czułam się jakbym nie miała prawa korzystać z NFZ( przepracowałam 40 lat!)

Dawno nie spotkałam tak nieprzyjemnej kobiety ,trudno nawet napisać lekarz tyłem do pacjenta zero empatii z łaski odpowiedz na jakieś pytania w 100 % zgadzam się z poprzednią opinią chociaż to tylko zbieg imion.Personel pracujący w tym gabinecie też już przesiąkł tym podejściem do pacjenta. Wizyta 12 06 2023

Zdecydowanie najgorszy lekarz i bardzo zły człowiek, zero empatii! Wydaje komendy, traktuje pacjentów jak gorszych ludzi. Niczego nie tłumaczy tylko kpi z każdego pytania. Po co zatrudnia się taką osobę, której daleko od lekarza? A przychodzą pacjenci po zabiegach, którzy obawiają się czy będą jeszcze dobrze widzieć.

Zdecydowanie nie polecam . Lekarka bardzo nie miła. Traktuje człowieka jak debila. Przyjmuje z łaską. Prywatnie jest miła a na NFZ jak za kare. Moja rada to poszukać innego lekarza, tutaj strata czasu i nerwów. ZDECYDOQANIE NIE POLECAM.

Pani dr przyjmuje pacjentów "za karę", z łaską i przymusem. Siadasz i wstajesz na komendę, nie możesz niczego dotknąć w gabinecie - czujesz się jakbyś przyszedł leczyć trąd, a nie oczy. Zero szacunku do pacjenta - z gabinetu dochodzą krzyki. BARDZO NIE POLECAM.