lekarz Danuta Ziarko

Wizyta u Pani Doktor przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze, bez żadnej krępacji. Pani Doktor zrobiła mi wszystkie badania sprawnie, szybko i delikatnie, za każdym razem mówiąc jakie badanie przeprowadza. Polecam wszystkim dziewczynom, które planują swoją pierwszą wizytę u lekarza ginekologa :)

Pani doktor jest miła, kompetentna i profesjonalna. Miałam okazję poznać ją w szpitalu, gdzie była obecna podczas mojego porodu. Czułam, że jestem pod dobrą opieką- wykazała 100% zaangażowanie. Dzięki temu udało mi się urodzić zdrowe maleństwo. Jeszcze raz dziękuję za opiekę i każdemu życzę takiego lekarza położnika.

Jako lekarz Pani ginekolog jest miła, ale brak jej kompetencji zawodowych skreśla tą kobietę na starcie. Wypisanie antybiotyku, który jest zakazany dla kobiet karmiących piersią to już całkowita kpina. Mam nadzieję, że innym kobietom się to nie przytrafi.

To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor, nie mogę nic zarzucić. Miła, delikatna odpowiadająca na pytania pacjenta.

Bardzo miła i kompetentna osoba. Odczarowła moje złe doświadczenia z ginekologami. Polecam serdeczenie!

NIE POLECAM!!!! Tak mi założyła spirale i tak obciela nitki, ze trzeba bylo chirurgicznie w znieczuleniu ogolnym to wyciągać. Jakiś absurd po prostu! Jak można na kontrolnym USG nie zauważyć, ze się spirale pacjentce wbilo w blizne po CC ? Rzeźnik nie ginekolog. Powinna zrezygnować z zawodu zanim kogos zabije!!

NIE POLECAM!!!!

Najlepsza Pani doktor jaką do tej pory poznałam, świetny specjalista bardzo dokładna, rzetelna, uprzejma i zawsze pomaga. Nawet podczas ciężkich przypadków, staje na wysokości zadania.