lekarz Danuta Ziarko

3,4

To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor, nie mogę nic zarzucić. Miła, delikatna odpowiadająca na pytania pacjenta.

Jako lekarz Pani ginekolog jest miła, ale brak jej kompetencji zawodowych skreśla tą kobietę na starcie. Wypisanie antybiotyku, który jest zakazany dla kobiet karmiących piersią to już całkowita kpina. Mam nadzieję, że innym kobietom się to nie przytrafi.

Bardzo miła i kompetentna osoba. Odczarowła moje złe doświadczenia z ginekologami. Polecam serdeczenie!

Najlepsza Pani doktor jaką do tej pory poznałam, świetny specjalista bardzo dokładna, rzetelna, uprzejma i zawsze pomaga. Nawet podczas ciężkich przypadków, staje na wysokości zadania.

NIE POLECAM!!!! Tak mi założyła spirale i tak obciela nitki, ze trzeba bylo chirurgicznie w znieczuleniu ogolnym to wyciągać. Jakiś absurd po prostu! Jak można na kontrolnym USG nie zauważyć, ze się spirale pacjentce wbilo w blizne po CC ? Rzeźnik nie ginekolog. Powinna zrezygnować z zawodu zanim kogos zabije!!

NIE POLECAM!!!!