lekarz Danuta Ziarko

3,5

To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor, nie mogę nic zarzucić. Miła, delikatna odpowiadająca na pytania pacjenta.

Bardzo miła i kompetentna osoba. Odczarowła moje złe doświadczenia z ginekologami. Polecam serdeczenie!

Najlepsza Pani doktor jaką do tej pory poznałam, świetny specjalista bardzo dokładna, rzetelna, uprzejma i zawsze pomaga. Nawet podczas ciężkich przypadków, staje na wysokości zadania.

NIE POLECAM!!!! Tak mi założyła spirale i tak obciela nitki, ze trzeba bylo chirurgicznie w znieczuleniu ogolnym to wyciągać. Jakiś absurd po prostu! Jak można na kontrolnym USG nie zauważyć, ze się spirale pacjentce wbilo w blizne po CC ? Rzeźnik nie ginekolog. Powinna zrezygnować z zawodu zanim kogos zabije!!

NIE POLECAM!!!!