lekarz Daria Stanisławek

Neurolog

2,6
2,1
2,2

Duza wiedza na temat problemu związanego z nerwem w jamie ustnej. Nikt inny nie mial pojęcia o tym.

Moja mama wróciła właśnie od tego lekarza. Mama jest po trzech operacjach kręgosłupa i cierpi na chroniczny ból. Pan doktor nie dość, że nie potrafi pomóc to: - jest chamska - jest niekulturalna - podnosi głos - wyzywa od wariatów i wysyła do psychiatry (sama powinna się udać) NIE POLECAM

Pan doktor nie dość, że nie potrafi pomóc to:
- jest chamska
- jest niekulturalna
- podnosi głos
- wyzywa od wariatów i wysyła do psychiatry (sama powinna się udać)
NIE POLECAM

Zamierzam złożyć skargę na tę Panią do NFZ. Nie dlatego, że mi nie pomogła, ale dlatego, że jest niekulturalna, arogancka, niewychowana, niegrzeczna, nie panuje nad emocjami. Pani powinna chyba sama skorzystać z pomocy psychoterapeuty, bo ma poważne problemy ze sobą. Niemożliwe, żeby dorosła, wykształcona kobieta zachowywała się jak gówniarz pod blokiem. Od takiej osoby wymaga się choćby podstawowych zasad kultury osobistej. Zachowanie Pani i jej krzyki wprawiły mnie w osłupienie, nigdy nie spotkałam się jeszcze z tak absurdalnym zachowaniem lekarza. Diagnozy nie było - wyszłam z gabinetu wraz z obrażaniem mnie i krzykiem - no, takiemu komuś leczyć się nie pozwolę.

Bylem u niej na wizycie i mialem ze sobą wypis ze szpitala z kardiologi (lezalem tam 2 miesiace przed wizyta u tej neurolog) i wtedy zrobili mi tomograf bo jest ogolnie po pękniętym tętniaku..... Opis tomografu byl taki ze m.in. nie można gdzieś tam wykluczyć śladu krwi i w zaleceniach bylo napisane ze ponowny tomograf za 3 tygodnie czyli juz dawno powinien to zrobic ale nie zrobilem. Ani sie nie pytala czy zrobilem ten tomograf ani nawet nie wypisala mi skierowania na tomograf, poprostu nic. Ta lekarka to jakaś porażka. A ja mam problemy z pamiecia krotkotrwala i z przetwarzaniem informacji czasem mi sie placze wszystko w glowie i zapominam wlasne mysli wiec nic nie powiedzialem o tym sladzie krwi a ona nawet chyba tego wypisu z kardiologi nie przeczytala nie zwrocila w ogole zadnej uwagi na to o czym teraz pisze. Ostatnio boli mnie glowa mam jakies zaburzenia rownowagi jakbym mial cisnienie w glowie oslabienie silne. Kto wie moze mam jakies krwawienie w mozgu czy jak. W ogole ta kobita to porazka. Gdybym przeczytalem o niej opinije wczsniej nigdy bym do nie je nie poszedl. Jest wiele lekow co moga pomoc na pamiec co moga poprawic krazenie mozgowe (chemobrain to m in zmniejszony metabolizm pewnych czesci mozgu itd ale ona nie ma o tym pojecia bo jest za glupia) leki nootropowe. nic mi pinda nie przepisala zadnych nootropow ani nic . To jakas idiotka nie wiem kto jej dal uprawnienia do wykonywania zawodu. Stwierdzila ze neurologicznie jest wszystko w porzadku ale nie wiem na jakiej podstawie jak nawet tomografu nie mialem dawno zrobionego a jakiś ślad krwi wyszedl wczesniej.... Poprostu jak teraz mysle o tej wizycie u niej to mi rece opadaja. Zadnych badan nie zlecuila a mowila ze zeby mi wypisac zaswiadczenie na komisje lekarska to bym musial przejsc jakiej badania ale w ogole kazala wiecej do niej nie przychodzic . POrazka. Ale kase wziela za wizyte tzn. NFZ jej zaplaci za to ze mnie przyjela. Eh co za baba. Chociazby donepezil na zaburzenia poznawcze mozna by wyprobowac ale powiedziala ze nie nie przepisze zadnych lekow a donepezil wykazuje skutecznosc nie tylko przy chorobie Alzhaiimera ale wlasnie w chemo brainie tez o czym świadcza badnia naukowe https://www.google.pl/search?q=ncbi+chemo-brain+donepezil dobra koncze ale poprostu to jakas porażka ta pani pożal się boże doktor niby medycynyt niby specjalista neurolog a konował poprostu klasyczny

Co mi dolega? Chemo-brain fog. Wlaśnie neurologia siętym zajmuje. Badanie jakie to wykrywa to rezonans magnetyczny mózgu z neuroobrazowaniem funkcjonalnym lub może PET (positron emission tomografy) też z neuroobrazowaniem funkcjonalnym ale pani doktor zapewne o tym nieslyszala. A po co mi takie badania żeby miec dokumentacje medyczną i zaświadczenia na komisje lekarską. Nie wypisala mi opisu choroby na komisje tylko jakies nic ze jestem po operacji mozgu. ale uprali mi mózg fluorochinolonami ktore znane sa ze swoich wlasciwosci cytotoksycznych (przeciwnowotworowych) a wlasnie po takich lekach robi sie chemobrain -> wątek opisałem na chlamydioza.pl -> reakcja po cipronex tam opisałem jak to neurologicznie wygląda i co na ten temat pisze fachowa literatura meduyczna, w jezyku angielskim wiec trzeba go znać tak jak ja aby zrozumiec. studia to nie wszystko trzeba czytac badania naukowe tak jak ja http://forum.chlamydioza.pl/viewtopic.php?t=3264

Szkoda że nie przeczytałęm opinii o tej Pani doktor zanim udałem sięna wizytę. Nie zleciła żądnych badań, nie przepisała żadnych leków. Nie wyznaczyła terminu nastepnej wizyty. Nie będę pisał więcej szczegółów. Porażka. Nie wiem po co tam poszłem bo nic na tym nie zyskałem. Odradzam.

lekarz nieuprzejmy,niemiły nie ma odpowiedniego podejścia do pacjenta w ogóle nie potrafi rozmawiać z chorym często cierpiącym człowiekiem powiem krótko ,,bez kija nie podchodź,, jest chamska ja mam przepuklinę kręgosłupa i bardzo bolesną rwę kulszową a ona mówi mi że moim problemem jest to że dramatyzuje dla mnie to jakaś wariatka weterynarz do którego chodzę ze swoim psem więcej serca okazuje niż ta pani stanowczo odradzam wszystkim !!!!!!!

arogancka,nieuprzejma dla pacjenta,chamska,mija się z powołaniem,mnie osobiście nawet nie zbadała,wydaje się jej, że zjadła wszystkie rozumy

beznadziejna jak można takich ludzi dopuszczać do zawodu lekarza minęła się z powołaniem /ale nie powiem co powinna robić/

Lekarka powiedziała że nie mam po co przychodzić bo ona mi kręgosłupa nie wymieni / jestem po wypadku /