lekarz Dariusz Dec

1,8
1,6
1,8
1,7

Lekarz nie sympatyczny, siedzi za karę, przyjmuje po 80 osób jednego dnia co daje 5min na pacjenta. Zero zainteresowania z czym się do niego zwraca.

Nie POLECAM!Poszłam z bolącym kolanem po zrobieniu RTG stwierdził, że nic się nie dzieje. Przepisał jakieś tabletki na wzmocnienie stawów. Po tej wizycie byłam u innego ortopedy ,który dał mi skierowanie na rezonans okazało się że mam pękniętą łękotke...Podczas wizyty nawet nie słuchał tego co mówiłam. Nie powinien być lekarzem!

Nie polecam nikomu.Lekarz który potrafi tylko przepisać blokadę i sroki przeciw bólowe. W ogóle nie potrafiący rozmawiać z pacjentem. Nieprzyjemny,opryskliwy, niepotrafiący odpowiadać na pytania pacjenta.Nie chce nic wyjaśniać, Wizyta u tego pseudolekarza jest stratą czasu, zabierze czas i na pewno nie pomoże.

Od pierwszej wizyty profesjonalne podejście do tematu. Doktor godny polecenia, prawdziwy profesjonalista w swojej dziedzinie zbieg wykony przez niego z dużym zaangażowaniem, jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia. Cieszę się że na niego trafiłem. Po trzech dniach od zabiegu ręka w pełni sprawna. POLECAM

STANOWCZO NIE POLECAM!!!!! LEKARZ WYJĄTKOWO NIESYMPATYCZNY NIEMIŁY KOMPLETNIE NIE MAJĄCY PREDYSPOZYCJI DO TEGO CZYM SIĘ ZAJMUJE. NA MOJE PYTANIE O SKIEROWANIE NA REZONANS ODPOWIEDZIAŁ PO CO MI ON. ZROBIŁ Z ŁASKI USG NA KTÓRYM RAZ WIDZIAŁ TORBIEL RAZ NIE. BARDZO SIĘ POMYLIŁ WYBIERAJĄC ZAWÓD LEKARZA. Z DALEKA OD TAKICH TAK ZWANYCH LEKARZY BO MOGĄ WIĘCEJ ZASZKODZIĆ NIŻ POMÓC.

Zero zainteresowania, rzucił okiem na stopę z odległości 2 metrów przez 4 sekundy, nawet nie podniósł tyłka z fotela aby z bliska obejrzeć, poradził przeciwbólowy bez recepty, żadnych badań, odesłał mnie do lekarza ogólnego twierdząc że USG nie ma sensu robić a on na żadne badania i tak nie może skierować bo boląca stopa to nie jego dziedzina (?!). T Pójście do tego pseudolekarza jest stratą czasu, zabierze czas i na pewno nie pomoże, i to nie dla tego że nie ma kompetencji ale zupełnie nie ma ochoty pomagać czy ...

Pójście do tego pseudolekarza jest stratą czasu, zabierze czas i na pewno nie pomoże, i to nie dla tego że nie ma kompetencji ale zupełnie nie ma ochoty pomagać czy leczyć, Pan zwyczajnie pomylił zawody.

Kompletnie nieodpowiedzialny. Nawet nie chce mu się zbadać chorego człowieka. Nigdy więcej nie chce mieć z nim do czynienia.

Pan doktor może nie bardzo jest rozmowny na wizycie, ale w szpitalu miły, kompetentny. I bynajmniej się nie drze jak niektórzy lekarze, jak się czegoś(wyniku badań) zapomniało w związku z chorobą. Ja Polecam jak najbardziej

Ja Polecam jak najbardziej

Gorszego lekarza nie spotkałam i zapewne gorszych już nie ma. Na ból w łokciu przy zginaniu tylko spojrzał dotkną na chwile i stwierdził że nic się nie dzieje mimo namawiań na USG tak jak lekarz ogólny skierował odparł żeby lekarz ogólny je zrobił i do widzenia, żadnych leków przeciwbólowych, żadnych badań tylko żebym nie przemęczała łokcia który bolał od miesiąca i boli kolejne tygodnie. Dziękuję za fachowe podejście do zawodu lekarza, koperty i tak nie przyniosę.

Nie polecam nikomu.Lekarz ktory potrafi tylko przepisac blokade.Bardzo nieprzyjemny nie sluchajacy pacjentow