lekarz Dariusz Dec

Gorszego lekarza nie spotkałam i zapewne gorszych już nie ma. Na ból w łokciu przy zginaniu tylko spojrzał dotkną na chwile i stwierdził że nic się nie dzieje mimo namawiań na USG tak jak lekarz ogólny skierował odparł żeby lekarz ogólny je zrobił i do widzenia, żadnych leków przeciwbólowych, żadnych badań tylko żebym nie przemęczała łokcia który bolał od miesiąca i boli kolejne tygodnie. Dziękuję za fachowe podejście do zawodu lekarza, koperty i tak nie przyniosę.

Pan nie podejmuje nawet próby leczenia. Zaleca łykanie środków przeciwbólowych. Po zwroceniu uwagi, ze naniektore leki jestem uczulona i ze zazywam inny lek na stale, nie interesuje sie wcale, mowiac, ze nie zna lekow z innej specjalizacji. Nic nie chce wyjasnic. Po wyjasnienia odsyla do lekarza ogolnego, ktorynie przepisywal zadnych z lekow, ktore zazywam. Tak kiepskiego lekarza spotkałam pierwszy raz. Celem jest odprawienie pacjenta a nieleczenie.

Nie polecam nikomu.Lekarz ktory potrafi tylko przepisac blokade.Bardzo nieprzyjemny nie sluchajacy pacjentow