Każdy kto wie co to jest ból przewlekły,powinien trafić na takiego lekarza.Miałam spore wątpliwości czy jeszcze istnieją tacy lekarze??????ale istnieją i bardzo dziękuję temu lekarzowi który jest bardzo ale to bardzo wyjątkowy.Poza profesjonalnym przygotowaniem do zawodu jest poprostu człowiekiem obdarzonym ogromnym sercem.Odróżnia się od wszystkich innych swoja empatią i wieloma innymi cudownymi cechami.Polecam wszystkim którzy nie mogą sobie poradzić z bólem przewlekłym.

Kilka lat trwała moja wędrówka w poszukiwaniu Poradni Leczenia Bólu,aż wreszcie znalazłam i o dziwo nie prywatna a publiczna placówka.Dariusz Gałka jest wyjątkiem wśród wyjątków,podziwiam jego spokój i cierpliwość oraz fachowe prowadzenie pacjentów aby zminimalizować odczuwanie bólu.Polecam każdemu kto cierpi z powodu przewlekłego bólu.

Wciąż poszukujesz "Anestezjolog Słupsk"?

ul. Armii Krajowej 37

ul. Mochnackiego 18/54