Anestezjolog

Anestezjolog Włocławek lekarz Dominik Daszuta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Wieniecka 49
87-800 Włocławek

Pan Doktor to przede wszystkim wspaniały człowiek, który cudownie wykorzystuje swoje naturalne zasoby w trudnym zawodzie lekarza. Jestem zachwycona jego zdolnościami, wiedzą, stosunkiem do pacjenta i jego bliskich. Otwarty, komunikatywny, empatyczny i .... odniosłam wrażenie, że świetnie zarządzający swoim zespołem, tworząc atmosferę sprzyjającą zdrowieniu, a niekiedy i godnemu odchodzeniu. Wzór do naśladowania. Dziękuję za ogromny wkład w zdrowie mojej Mamy i życzę wszystkiego, co najlepsze dla Pana Doktora, zespołu i ...
Opinia dodana przez: Ilona
Anestezjolog Warszawa dr n. med. Zbigniew Kirkor

dr n. med. Zbigniew Kirkor

Anestezjolog

wizyta już od 150

Instytut Diagnostyki i Leczenia Bolu
U. Kacza 8; 01-013 Warszawa

Mam zaawansowane zmiany w kręgosłupie. Tabletki nie pomagają, a z operacji zostałem zdyskwalifikowany. Wielu lekarzy mnie leczyło; z różnym efektem. Robiono mi również blokady przeciwbólowe okołokręgosłupowe. Pan doktor po zbadaniu mnie i obejrzeniu wyników badań MRI zaproponował blokadę zewnątrzoponową. Miałem mieszane uczucia, ale się zgodziłem. Zabieg został przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Od tego czasu ból ustąpił. Polecam tę metodę leczenia bólu każdemu o podobnym schorzeniu.
Opinia dodana przez: JMB

lekarz Grzegorz Zieliński

Pediatra, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce.
Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora.
Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: KASIA

Nowa Sól

Wspaniały lekarz. Lekarz z powołania. Fachowiec, rzetelny, z podejściem do pacjenta i jego rodziny. Udziela odpowiedzi na każde pytanie. Potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć kwestie medyczne laikom. Wysoka kultura osobista.
Opinia dodana przez: Ewelina

OIT w CMKP im. prof. W.Orłowskiego

Zgadzam się z moimi przedmówcami w 100%. Nie ma słów by wyrazić wdzięczność, kochanej pani doktor.W moim przypadku naprawiła poważne błędy chirurgów. Ciężką walką darowała mi nowe życie (miałam 7% szansę).Dziękuje z całego serca.
M.

Klinika Chirurgii Endoskopowej Sp.z o.o.- PORADNIE
Bankowa 2
44-240 Żory

Lekarz bardzo dobry polecam każdemu:-)przed zabiegiem na staw skokowy bardzo się denerwowałam ale gdy przyszedł pan anestezjolog porozmawiał ze mną szczerze podniósł na duchu naprawę bardzo miły i sympatyczny powiedział wszystko o znieczuleniu pożartował i już wiedziałam że jesteś pod dobrymi rękami moja mama te była bardzo zadowolona bo ja mam dopiero piętnaście lat więc taki lekarz który miał ze mną dobry kontakt to coś naprawdę miłego wiedziałam że nie ...
Opinia dodana przez: krysia

Żegocina

zdarzył się cud, mianowicie zaprowadziłem swoją teściową do anestezjologa, bo bardzo mi przeszkadzała. Lekarz pierwsza klasa. Dziś moja teściowa Krysia M. śpi spokojnie i nie brzęczy mi za uszami ;) Wielka ulga ! Pozdrawiam, Andrzej.
Opinia dodana przez: Andrzej -(

Kazimierza Wielkiego 43 lok. 1
66-400 Gorzów Wielkopolski

Cudowny lekarz, fantastyczne podejście do dziecka, wszystko tłumaczy, zaraża swoim spokojem i opanowaniem. Zagaduje dziecko i jest niezwykle delikatny. Jak tylko zobaczyłam Pana doktora i zamieniłam z nim pierwsze zdanie, wiedziałam że dziecko jest w najlepszych rękach!
Polecam wszystkim tak wspaniałego lekarza!
Panie Doktorze, dziękuję za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem!
Mama Majki z Gorzowa Wielkopolskiego.

Górnoślaskie Centrum Zdrowia Dziecka
Katowice ul.medyków
Katowice

mój syn trafił pod opiekę Pana dr. Daaba 6 lat temu. Po ciężkim urazie, przeżył, wciąż w śpiączce.Dzięki lekarzowi przetrwałam i czuwam przy moim synku. Pan doktor pomógł mi, wytłumaczył stan syna w sposób najdelikatniejszy jaki można zrozpaczonej matce. Dziękuję z serca.
Niech Pan doktorze pozostanie takim człowiekiem dla dzieci i ich rodzin...
Opinia dodana przez: Beata