lekarz Anna Garmulewicz-Kleczyńska

Centrum medyczne Lea-Med
Juliusza Lea 22/2

lek. med. Anna Jończyk-Wierzbicka

Specjalista leczenia bólu, Anestezjolog

Gabinet Leczenia Bólu (Piątek 15-21:00)
Proletariacka 40/42 (ok. Castoramy ,Auchan, Aleja Jana Pawła II )
Łódź

wizyta już od 50
Wyjątkowa i empatyczna Pani Doktor.
Zaangażowana.w proces leczenia i prowadzenie pacjenta.
Kompetentna i godna polecenia.
Lekarz z wielką wiedzą o wielkiej kulturze osobistej i uprzejmości. Tłumaczy chorobę poświęcając odpowiednią sporą ilość czasu . Podchodzi kompleksowo do dolegliwości i pomocy w dolegliwościach. Wyjątkowy lekarz z wielkim sercem.

Opinia dodana przez: Sylwia
Włocławek Anestezjolog lekarz Dominik Daszuta

lekarz Dominik Daszuta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Wieniecka 49
87-800 Włocławek

Nie jest moją specjalnością pisanie opinii, ale w tym przypadku czuję się zobowiązana zrobić to.
Pan doktor Daszuta już dwa razy uratował życie mojemu tacie. Gdyby nie on - pewnie już by go z nami nie było. Jego podejście do pacjenta, ale też do rodziny, jest godne podziwu! W czasach „hejtu” na służbę zdrowia, nieraz niestety uzasadnionego, panu doktorowi nie można zarzucić kompletnie nic. Pełen profesjonalizm, empatia, zrozumienie, cierpliwość, komunikacja, ...
Opinia dodana przez: Maria
Warszawa Anestezjolog dr n. med. Zbigniew Kirkor

dr n. med. Zbigniew Kirkor

Instytut Diagnostyki i Leczenia Bolu
U. Kacza 8; 01-013 Warszawa

wizyta już od 150
Mam zaawansowane zmiany w kręgosłupie. Tabletki nie pomagają, a z operacji zostałem zdyskwalifikowany. Wielu lekarzy mnie leczyło; z różnym efektem. Robiono mi również blokady przeciwbólowe okołokręgosłupowe. Pan doktor po zbadaniu mnie i obejrzeniu wyników badań MRI zaproponował blokadę zewnątrzoponową. Miałem mieszane uczucia, ale się zgodziłem. Zabieg został przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Od tego czasu ból ustąpił. Polecam tę metodę leczenia bólu każdemu o podobnym schorzeniu.
Opinia dodana przez: JMB

lekarz Marek Lenart

Ginekolog położnik, Anestezjolog

pl. Żeromskiego 5 lok. 1
47-100 Strzelce Opolskie

Będąc w szpitalu po poronieniu, gdzie mialam bole brzucha, krew mi leciala i ogolem złe samopoczucie, lekarz przyszedł i powiedzial, ze mam sie spakować i przenieść do innego pokoju, bo musze zwolnić dla innej pacjentki miejsce. Ja sie pytam co to jest za traktowanie pacjentów ? I dla jakiej pacjentki ? Dla takiej co chodzi do niego prywatnie i mu płaci to moze miec lepsze warunki ? (Bylam wtedy w ...
Opinia dodana przez: Kompozytorka2401

Anna Żołnowska

Gabinet lekarski

53-507 Wrocław

Bardzo dobry lekarz! Pani Doktor dokonała szczegółowego wywiadu. Wszystko dokładnie wytłumaczyła. Jestem Pani Doktor bardzo wdzięczna!
Opinia dodana przez: anonim

dr n. med. Piotr Bruszewski

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczna
Grunwaldzka 38a/7
60-789 Poznań

Dr Bruszewski to profesjonalista i doskonały fachowiec. Bardzo dba o pacjentki. Byłam operowana przez doktora. Od ponad piętnastu lat jestem zdrowa. POLECAM
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Krystyna Madeła

Anestezjolog, Neonatolog

Różana 12
58-371 Boguszów-Gorce

NIESAMOWITA PANI DOKTOR!OD KILKU LAT LECZY 3 MOICH DZIECI . DIAGNOZY SĄ ZAWSZE TRAFNE. SZCZEGÓLNIE NAJMŁODSZY SYN UWIELBIA PANIĄ DOKTOR NIE PRZEPISUJE ANTYBIOTYKÓW TYLKO GDY JEST KONIECZNOŚĆ ...POLECAM NIE MA LEPSZEGO LEKARZA

dr n. med. Andrzej Królicki

Wenerolog, Dermatolog

LASER CLINIC
Jagiellońska 67a lok. 3
70-382 Szczecin

Dziwią mnie negtywne opinie na Dr.Krolickiego? Jest bardzo kompetentny , ajego podejście do pacjenta bardzo rzeczowe i zwięzłe .Wyłączył mni i jestem mu bardzo wdzięczny . Tadeusz

dr n. med. Piotr Bartczak

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Asnyka 7-9
Kalisz

Mogę szczerze polecić. Ciąża poprowadzona prawidłowo. Poświęca dużo czasu każdej pacjentce...odpowiada na każde pytanie...zleca dużo badań.
Gdy pojawiło się zagrożenie dla płodu- wypisywał skierowanie do szpitala lub L4.
Jedyny żal jaki czuję do Pana Doktora- to, że wyjechał na urlop wtedy, kiedy miałam termin rozwiązania.
Opinia dodana przez: Monika