lekarz Dominik Daszutalekarz Dominik Daszuta - zdjęcie profilowe

lekarz Dominik Daszuta

Anestezjolog

Pan Doktor to przede wszystkim wspaniały człowiek, który cudownie wykorzystuje swoje naturalne zasoby w trudnym zawodzie lekarza. Jestem zachwycona jego zdolnościami, wiedzą, stosunkiem do pacjenta i jego bliskich. Otwarty, komunikatywny, empatyczny i .... odniosłam wrażenie, że świetnie zarządzający swoim zespołem, tworząc atmosferę sprzyjającą zdrowieniu, a niekiedy i godnemu odchodzeniu. Wzór do naśladowania. Dziękuję za ogromny wkład w zdrowie mojej Mamy i życzę wszystkiego, co najlepsze dla Pana Doktora, zespołu i najbliższych.

Bardzo dobry lekarz. Zainteresowany choroba i samym pacjentem, widać że chce pomóc. Takich lekarzy jak Pan Dominik jest niestety malo.... Ogromna wiedza i pasja do tego co robi. Jak najbardziej polecam.

Jako pierwsza mam zaszczyt dodać pozytywną opinie. Doktor doskonale przeprowadza wywiad przed operacyjny z chorym (nawet w skomplikowanych przypadkach). Prócz tego profesjonalnie wyjaśnia przebieg operacji. Cały czas czuwa nad czynnościami życiowymi pacjenta. Po operacji sprawdza stan zdrowia i dodaje otuchy choremu. Dodam, że zawsze jest uśmiechnięty i widać że wykonuje swoją pracę z pasją. Dziękujemy za opiekę nad chorym. Rodzina.