lekarz Dariusz Kałwak

Rehabilitant

Po wizycie u Pana doktora mogę powiedzieć tylko tyle, gdzie można znaleźć więcej takich dobrych lekarzy. Podejście do pacjęta, miła rozmowa, kompetencje, po spotkaniu z tym doktorem na pewno zostaną tylko miłe wspomnienia.

Jesteśmy po wizycie już drugiej. Lekarz bardzo sympatyczny. Ma dobre podejście do pacjenta. Wyjaśni, pokieruje co robić dalej.

Jesteśmy po wizycie już drugiej.
Lekarz bardzo sympatyczny.
Ma dobre podejście do pacjenta. Wyjaśni, pokieruje co robić dalej.

Kompetencja, empatia i kultura osobista na najwyższym poziomie. Jestem pod wrażeniem. Szczerze polecam

Witam.Dzisiaj miałam wizytę lekarską u w/w lekarza.Byla to komisja lekarska. Lekarz był bardzo grzeczny,nie mam żadnych zastrzeżeń co do kompetencji.Przeszlam już kilka komisji ,które bardzo źle wspominam.Dzisiaj ż czystym sercem mogę powiedzieć, że są jeszcze lekarze z powołania. DO takich właśnie należy ten lekarz.Dziekuje i pozdrawiam.