!UWAGA!

Od 1.12.2023 roku zmiana cennika usług.

!WAŻNE!
Nie przyjmuję pacjentów:
- onkologicznych (poza konsultacjami seksuologicznymi!),
- hematologicznych,

!UWAGA!

Od 1.12.2023 roku zmiana cennika usług.

!WAŻNE!
Nie przyjmuję pacjentów:
- onkologicznych (poza konsultacjami seksuologicznymi!),
- hematologicznych,
- po udarach, otępieniach, urazach głowy,
- uzależnionych od substancji chemicznych (alkohol, narkotyki, opiaty, halucynoidy, lotne rozpuszczalniki itd.) do leczenia terapeutycznego;
- uzależnionych behawioralne (hazard, gry komputerowe, kradzieże, pracoholizm, zakupoholizm, kompulsywne objadanie się) z wyjątkiem uzależnień związanych z aktywnością seksualną,
- par/małżeństw!!!

Nazywam się Dariusz Pysz-Waberski i na co dzień zajmuję się seksuologią (dziecięcą, kliniczną i sądową). Przyjmuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci oraz młodzież. Prowadzę kompleksową diagnostykę seksuologiczną oraz terapię problemów seksualnych. Zajmuję się również leczeniem zaburzeń osobowości i innych dysfunkcji oraz zaburzeń psychicznych w podejściu psychoterapii psychodynamicznej. Współpracuję z lekarzami urologami, psychiatrami, endokrynologami i ginekologami.

Pracuję również jako seksuolog sądowy prowadząc badania osób podejrzanych o przestępstwa seksualne. Poza pracą kliniczną i sądową prowadzę praktykę naukowo-dydaktyczną będąc pracownikiem trzech Uczelni Wyższych. Tematyka prowadzonych badań naukowych dotyczy w dużej mierze wpływu chorób somatycznych na życie seksualne pacjentów.

Z wynikiem pozytywnym ukończyłem kształcenie doktorskie na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach w dziedzinie nauk medycznych (seksuologia). Poza tym jestem koordynatorem przedmiotu "seksuologia sądowa" w ramach studiów doskonalących w dziedzinie psychoseksuologii na WSB- National-Louis Univeristy.

Z wyróżnieniem ukończyłem seksuologię sądową (UNS, Łódź, 2021), psychotraumatologię (Austria, Wiedeń, 2020) oraz terapię środowiskową (PTP, Katowice, 2016). Jestem również absolwentem seksuologii klinicznej (USWUS, Katowice, 2019) 4 - letnich studiów w dziedzinie psychoterapii (UJ, Kraków, 2023), psychologii klinicznej (HU, Sosnowiec, 2019) oraz chemii (UJ, Katowice, 2015).

Staż z seksuologii odbywałem pod opieką Dr n. med. Beaty Wróbel – ginekolożki, seksuolożki, autorki książki „Sztuka kobiecości” oraz rozdziału w książce Dr Wisłockiej „Sztuka kochania”. Odbywałem również staż na Oddziale Urologii NZOZ ALfaMedica Silesia North w Czestochowie.

Terapię pacjentów prowadzę pod stałą opieką (superwizją) seksuologiczną i psychoanalityczną u superwizora Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, będącego lekarzem psychiatrą, seksuologiem, psychoanalitykiem i prezesem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Jest członkiem:
* Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego,
* Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego;
* Brest Cancer Unit.

Szczerze wierzę w sukcesy i cuda.
Kocham to, co robię i nie lubię nazywać tego pracą. Służę pomocą.
W pełni oddaje się pacjentom. Moim walorem jest szeroki uśmiech i życzliwe zainteresowanie.

Pomimo dość młodego wieku Pan Pysz-Waberski jest bardzo dobrym specjalistom i bardzo empatycznym człowiekiem. Polecam z całego serca.

Miły, młody i bardzo mądry człowiek. Zaangażowany w swoją pracę i w pomoc pacjentowi. Godny polecenia.