DARIUSZ PYSZ - WABERSKI - specjalizuje się w naukach klinicznych:

- psychologii.

Jest członkiem:
* Polskiego Towarszystwa Lekarskiego,
* Polskiego Towarzystwa Onkologii Klinicznej,
* Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

Kocha to, co robi i nie lubi nazywać tego pracą.
Służy pomocą. W pełni oddaje się pacjentom. Jego mocną bronią jest szeroki uśmiech.

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i warto pomóc. swopjemu bliskiemu.

Pomimo dość młodego wieku Pan Pysz-Waberski jest bardzo dobrym specjalistom i bardzo empatycznym człowiekiem. Polecam z całego serca.

Miły, młody i bardzo mądry człowiek. Zaangażowany w swoją pracę i w pomoc pacjentowi. Godny polecenia.

Wspaniały lekarz, ma podejście do pacjenta, zawsze służy pomocą, uśmiechnięty i życzliwy.Godny zaufania , naprawdę polecam