Pan dr Darek nie tylko wyleczył mi zęba, również potraktował łagodnie moją kieszeń, do tego przyjemnie obdarował mnie komplementami, przez co zachęcił do następnej wizyty. Nie wspomnę o tym, że nie tylko jest wybitnym specjalistą ale również czarującym mężczyzną, przy którym nie odczuwa się bólu, a jedynie przyjemny dreszczyk emocji. Polecam wizytę u Pana doktora - sama przyjemność :D

Pan doktor jest najlepszym stomatologiem jakiego w życiu spotkałam. Spokojny, kompetentny, wszystko dokładnie tłumaczy a do tego jest bardzo uprzejmy. Wizyta u dentysty to już czysta przyjemność. Dodam jeszcze, że NIE jest 'pazerny' na pieniądze- co w dzisiejszych czasach jest niestety rzadkością:( POLECAM!!!!!

Zdecydowanie najlepszy stomatolog jakiego poznałam.Wysokiej klasy fachowiec, nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń co do leczenia (czego nie mogę powiedzieć o innych dentystach u których leczyłam zęby)Zęby leczę u niego od około 15 lat. I nie ukrywam, że gdy mam problem z zębem i z jakiegoś powodu nie mogę się umówić na wizytę (np urlop Pana doktora) czekam cierpliwie nawet z silnym bólem zęba bo przyznam szczerze żadnego innego dentystę nie odwiedzę:)

Wspaniały lekarz,chętnie się odwiedza Dr.Skabę. Polecam każdemu Pana doktora

Wspaniały lekarz,chętnie się odwiedza Dr.Skabę.
Polecam każdemu Pana doktora

polecam tego stomatologa, nie mam do niego zadnych zastrzezen

polecam tego stomatologa, nie mam do niego zadnych zastrzezen

Wspaniały dentysta! mily, uprzejmy, nic tylko sie umawiac na kolejne wizty:))

Wspaniały dentysta! mily, uprzejmy, nic tylko sie umawiac na kolejne wizty:))

Super przemiły lekarz, z poczuciem humoru.Wszystko cierpliwie tłumaczy, jest bardzo kompetentny i ma podejście do pacjenta. Polecam....wszystko na najwyższym poziomie.

super stomatolog od 16 lat leczy zeby całej mojej rodzinie

super stomatolog od 16 lat leczy zeby całej mojej rodzinie

Wciąż poszukujesz "Protetyk Siemianowice Śląskie"?

Plac Bohaterów Września 2/32
41-103 Siemianowice Śląskie

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Bożena Ksol
al.Sportowców 1a lok 4
41-100 Siemianowice Śląskie

NZOZ EuroMedic K. Specjalistyczne Janina Leśnik-Ludyga
ulica Rolna 18
40-555 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Stomatologii w Katowicach" - Poradnia stomatologiczna
Warszawska 12
41-200 Sosnowiec
ul. Władysława Orkana 12/23a
40-553 Katowice
N.Z.O.Z. "DENTAL"
pl. Wolności 1
41-100 Siemianowice Śląskie
NZOZ "Centrum Stomatologii w Katowicach"
Sokolska 80
40-086 Katowice