Filtruj terminy

Stomatolog Siemianowice Śląskie

lek. dent. Aleksandra Cygon

Plac Bohaterów Września 2/32
41-103 Siemianowice Śląskie

Z całego serca polecam. Wizyty przebiegły bezbolesnie, w miłej i przyjaznej atmosferze. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . Pani doktor dokładnie tłumaczy przebieg wizyty. Jestem bardzo zadowolona z mojego nowego zdrowego i pięknego uśmiechu .
Agata J

lek. dent. Bożena Ksol

Stomatolog, Protetyk

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna Bożena Ksol
al.Sportowców 1a lok 4
41-100 Siemianowice Śląskie

Pani doktor Bożena Ksol jest jak najbardziej godnym polecenia dentystą. Dzięki niej przestałam się bać DENTYSTY, wizyty w Jej gabinecie przynoszą ulgę, piękny uśmiech oraz nieodparte uczucie - po co tak długo zwlekałam. Oceniam Ją jako wysokiej klasy fachowca, żaden POTWÓR-ZĄB nie stanowi dla Niej problemu. Uśmiech i zwykła ludzka uprzejmość połączona z profesjonalizmem i kompetencją. Polecam gorąco !!!
Opinia dodana przez: Honorata

dr n. med. Dariusz Skaba

Protetyk, Stomatolog

Leśna 2
Bytków, Siemianowice Śląskie

Pan dr Darek nie tylko wyleczył mi zęba, również potraktował łagodnie moją kieszeń, do tego przyjemnie obdarował mnie komplementami, przez co zachęcił do następnej wizyty. Nie wspomnę o tym, że nie tylko jest wybitnym specjalistą ale również czarującym mężczyzną, przy którym nie odczuwa się bólu, a jedynie przyjemny dreszczyk emocji. Polecam wizytę u Pana doktora - sama przyjemność :D
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Tomasz Piekarz

N.Z.O.Z. "DENTAL"
pl. Wolności 1
41-100 Siemianowice Śląskie

Z całego serca polecam Pana dr. Grzeczny! Miły!Posiada ogromną wiedzę!Odnosi się z szacunkiem do osób starszych i niepełnosprawnych. (Porażenie mózgowe-stopien upośledzenia głęboki.) Godny zaufania.

lek. dent. Andrzej Zderkiewicz

ATRIA
Staszica 14
41-100 Siemianowice Śląskie

Bylem pacjentem dr Zderkiewicza, oczekiwalem kompetencji i profesjonalizmu (sprawa implantu) i nie zawiodlem sie. Dziekuje Panie Doktorze.
Krystian
UK
Opinia dodana przez: Krystian

Maciej Składowski

NZOZ Dentomed

41-103 Siemianowice Śląskie

Ogólnie oceniam na 5/5. znieczulenie w moim przypadku zadziałało prawidłowo (totalnie nic nie czułam). Musiałam się zdecydować na implanty i nie żałuję. Na wszelki wypadek podaje link do strony. https://dentomed.com.pl/uslugi-stomatologiczne/implanty-zebowe/ Bardzo polecam Pana Doktora Macieja Składowskiego! Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Beata

Mirosława Kostyra

Stomatolog, Ortodonta

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Stomatologicznego "STOMED"

Siemianowice Śląskie

Zdecydowanie nie polecam, pani doktor nie bardzo zna się na rzeczy, ale bardzo chętnie przedłuża leczenie, żeby kasa się zgadzała.
Opinia dodana przez: karolina

Grzegorz Ogiński

Protetyk, Stomatolog

E. Plater 1/5
Bytków, Siemianowice Śląskie

polecam dr. Ogińskiego, najlepszy stomatolog u jakiego byłem.

lekarz Marta Rodak

Bańgów, Siemianowice Śląskie

Marta Rodak jest bardzo dobra dentystką, cierpliwa, wysłucha pacjenta, pocieszy i zawsze coś wesołego opowie. Ta pani jest godna polecenia. Wspaniały lekarz.

lek. dent. Mariusz Sieroń

Centrum Stomatologii Euromedic
ul. Władysława Jagiełły 29A
41-100 Siemianowice Śląskie

Byłem dzisiaj u Pana Mariusza i z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi stomatologiczne. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie, wiedza i opanowanie, bardzo szczególowe omawianie występującego problemu, naprawdę byłem pod wrażeniem a muszę powiedzieć że nie cierpię chodzić do dentysty, sam zabieg wykonany profesjonalnie i z wielkim spokojem co powoduje, że siadasz na tym fotelu i masz zaufanie. Naprawdę polecam.
Opinia dodana przez: Sebastian

Stomatolodzy w Siemianowicach Śląskich