dr n. med. Dariusz Wąsowski

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Wspaniały, doskonały w swojej dziedzinie, cierpliwy, wrażliwy, rozumie chorego i jego uzasadnione obawy o stan choroby, poświęca pacjentowi swoją uwagę. Jest dokładny i rozważny w podejmowaniu decyzji o leczeniu. Ciepły i życzliwy, prawdziwy doktor, kocha swoją pracę i stara się zrobić dla chorego wszystko co możliwe by go wyleczyć. Wielkie uznanie i szacunek dla Niego. Jest niezwykłym człowiekiem. Miałam szczęście być przez Niego diagnozowana i operowana i jestem szczęśliwa, że mogłam zaufać doktorowi ja własnej mamie. Polecam wszystkim chorym, potrzebującym pomocy prawdziwego doktora. Małgosia T.

Przeżyłam 70 lat i jeszcze nigdy w życiu nie spotkałąm takiego lekarza który tak bardzo troszczyłby się bezinteresownie o swojego pacjenta i jego rodzinę. Rzeczowo wytłumaczył na cxzym polegał zabieg.

PAN DOKTOR LECZYŁ MNIE W KLINICE W KRAKOWIE I MIAŁAM OGROMNE SZCZĘŚCIE BO DZIĘKI NIEMU ŻYJĘ!!! JEST NAJLEPSZYM SPECJALISTĄ W SWOJEJ DZIEDZINIE, LEKARZ Z OGROMNYM SERCEM, POWOŁANIEM I WIELKIM ODDANIEM DLA PACJENTÓW!!! DZIĘKUJĘ DOKTORZE :-))) DO KOŃCA ŻYCIA BĘDĘ PANU WDZIĘCZNA...

Jeden z najlepszych lekarzy i ludzi z jakimi spotkałam się w czasie długotrwałej choroby mojego męża. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak On, nawet dzisiejsze problemy służby zdrowie nie byłyby tak dotkliwe dla pacjenta. To po prostu dobry człowiek. E.Th.

E.Th.

Dowiedziałem się, że jak pracował w Krakowie, to pacjenci nazywali go " człowiek". Trochę mnie to śmieszyło, trochę zaciekawiło, kiedy do niego szedłem. Dzisiaj już rozumiem skąd ten przydomek. Zgadzam się całkowicie.

Wciąż poszukujesz "Torakochirurg Kraków"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)