Torakochirurg

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Witam.
Moja Mama, Róża, zawdzięcza życie Panu Doktorowi Olechnowiczowi!!!!

Witam.
Moja Mama, Róża, zawdzięcza życie Panu Doktorowi Olechnowiczowi!!!!
W 1999 roku , po wykryciu guza lewego płuca, 3 profesorów ze Śląskich klinik zdyskwalifikowało Mamę do zabiegu operacyjnego.Pomimo rejonizacji udałam się do Pana Doktora, który podjął się leczenia i po uzyskaniu zgody ówczesnej Kasy Chorych wykonał zabieg usunięcia częściowego lewego płuca, z plastyką oskrzela. W tamtych czasach umiał wykonać taki zabieg chyba tylko On.... Guz był mieszany- microcellularae i planoepithelialae. Oczywiście była i chemioterapia- przed zabiegiem i po. Mama żyje do dzisiaj, ma obecnie 78 lat, jest w pełni sił witalnych i niejedną młodą osobę jest w stanie zadziwić.
Pan Doktor jest osobą bardzo miłą i nigdy nikomu nie odmawia pomocy. W póżniejszych latach jeszcze kilkakrotnie prosiłam o pomoc dla moich bliskich- był zawsze otwarty dla pacjenta i jego rodziny.
Życzę wszystkim pacjentom , aby na swej drodze spotykali tylko takich lekarzy jak Pan Doktor Olechnowicz.

Opinia dodana przez: Iwona Polak

wielkopolskie centrum pulmonologii i torakochirurgii

Poznań

Bardzo dziękuję za okazaną pomoc. Nie tylko za operacje ale przede wszystkim za trafną diagnozę i ciepłe słowa na bloku operacyjnym. Dziękuję.

Opinia dodana przez: Marcin

dr n. med. Dariusz Wąsowski

Torakochirurg, Chirurg ogólny

Kraków

Wspaniały, doskonały w swojej dziedzinie, cierpliwy, wrażliwy, rozumie chorego i jego uzasadnione obawy o stan choroby, poświęca pacjentowi swoją uwagę. Jest dokładny i rozważny w podejmowaniu decyzji o leczeniu. Ciepły i życzliwy, prawdziwy doktor, kocha swoją pracę i stara się zrobić dla chorego wszystko co możliwe by go wyleczyć. Wielkie uznanie i szacunek dla Niego. Jest niezwykłym człowiekiem. Miałam szczęście być przez Niego diagnozowana i operowana i jestem szczęśliwa, że mogłam zaufać doktorowi ja własnej mamie. Polecam wszystkim chorym, potrzebującym pomocy prawdziwego doktora. Małgosia T.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Byłem konsultowany przez profesora Rybojada w Kielcach. Wizytę umówiłem przez sekretariat ( za darmo). Pełen profesjonalizm. Rzeczowy, miły lekarz. Wyjaśnia wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Leczenie błyskawiczne, niemal bez kolejki. Musiałem niestety zainwestować w część dodatkowych badań bo na NFZ musiałbym czekać. Chodziło o konsultację kardiologiczną i częśc badań laboratoryjnych. Zainwestowałem bo zależało mi na czasie, w przeciwnym razie i tak wszystko zrobiliby mi na NFZ. Pojechałem niemal w ciemno, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu przez sekretariat. Jestem z innego województwa. Dodam, że u siebe czekałbym conajmniej 2x dłużej na operację. Wszystko przebiegło bez komplikacji choć profesor straszył mnie różnymi możliwymi powiklaniami. Super. Super. Super. Teraz tylko kontrole ale ma być dobrze.

Opinia dodana przez: Janm

Dr Krzysztof Gietkiewicz stawiając trafną diagnozę na pewno uchronił mnie przed niepotrzebnymi zabiegami.Operacja chorego płuca została wykonana bardzo profesjonalnie i bez komplikacji. Po tygodniu mogłem wrócić do domu bo czułem się dobrze. Pan dr po zabiegu kilkakrotnie w ciągu dnia sprawdzał jak się czuję aż do wyjścia ze szpitala.

Polecam tego lekarza bo jest bardzo dobrym fachowcem, rzeczowym i dobrze dba o swojego pacjenta. W ogóle opieka w szpitalu na ul. Borowskiej była bardzo fachowa - po prostu troszczono się o mnie jako pacjenta.

Opinia dodana przez: Leszek

Wspaniały lekarz pod każdym względem! Jeszcze nigdy nie spotkałam takiego człowieka! Panie doktorze jest Pan najlepszy! Polecam Pana doktora wszystkim z całego serca.

Opinia dodana przez: Malinka
Torakochirurg Warszawa dr n. med. Mariusz Żmijewski

dr n. med. Mariusz Żmijewski

Torakochirurg, Onkolog

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Prawdziwy lekarz z powolania. Pomogl mojemu mezowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Pan doktor jest kompetentnym, doswiadczonym lekarzem. Dokladnie zapoznal sie z problemem, skrupulatnie analizowal wyniki badan , opisal przyczyne w szerszym kontekscie laczac stan zdrowia meza nie tyko z choroba, ale i stylem zycia jak rowniez praca zawodowa. Wytlumaczyl w jakiej kolejnosci i w jaki sposob trzeba pracowac nad poprawa zdrowia (sylwetki) meza. Jestesmy oboje bardzo wdzieczni panu doktorowi.

None

To jest najlepszy specjalista na świecie, tylko ON postawił dobrą diagnozę wśród tylu innych - dziękuję za życie uratowane w ostatniej chwili i za bardzo odważną decyzję wbrew innym sławom

szpital pulmunologiczny
WCPiT, Poznań, Szamarzewskiego 62
Poznań

Docent Cezary Piwkowski to świetny fachowiec mający złote ręce i serce. Szybkość i zdecydowanie w działaniu pana Doktora uratowało mi życie. Doktor to spokojny, opanowany a przy tym miły i sympatyczny człowiek oddany swojej pracy. Klasa sama w sobie. Lekarz z powołania dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Profesjonalista i perfekcjonista w każdym calu. Dziękuję Panie Doktorze za to, że dzięki Panu dzisiaj jestem zdrowa. Życzę zdrowia i sukcesów w dalszej pracy zawodowej i życiu osobistym.
Wdzięczna pacjentka Krystyna

Opinia dodana przez: Krystyna

szpital jana pawła80

Dla mnie Anioł. Profesjonalista, fachowiec, właściwy człowiek na właściwym miejscu.

1. Profesjonalnie zdiagnozował chorobę. Wcześniej w innym szpitalu, pod okiem innych lekarzy byłam leczona na skutek a nie przyczynę.
2. Informację na temat stanu zdrowia otrzymywałam na bieżąco – przed operacja, po i w okresie rekonwalescencji. Wszystkie informacje przekazywane były w sposób rzetelny, konkretny a zarazem serdeczny i ciepły.

Godny polecenia i zaufania.

Godny polecenia i zaufania.

Opinia dodana przez: Ola.