Torakochirurg

- 41 lekarzy
Warszawa Torakochirurg dr n. med. Mariusz Żmijewski

dr n. med. Mariusz Żmijewski

Torakochirurg, Onkolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 1

Szpital Lux Med
Puławska 455
02-801 Ursynów, Warszawa

Średnia ocen: 5,0/5
Prawdziwy lekarz z powolania. Pomogl mojemu mezowi nawet kosztem swojego prywatnego czasu. Pan doktor jest kompetentnym, doswiadczonym lekarzem. Dokladnie zapoznal sie z problemem, skrupulatnie analizowal wyniki badan , opisal przyczyne w szerszym kontekscie laczac stan zdrowia meza nie tyko z choroba, ale i stylem zycia jak rowniez praca zawodowa. Wytlumaczyl w jakiej kolejnosci i w jaki sposob trzeba pracowac nad poprawa zdrowia (sylwetki) meza. Jestesmy oboje bardzo wdzieczni panu doktorowi.
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Cezary Piwkowski

Torakochirurg

liczba opinii: 33

szpital pulmunologiczny
WCPiT, Poznań, Szamarzewskiego 62
Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Nie umiem obrać w słowa jak bardzo jestem wdzięczna doktorowi za jego wielkie serce ,za dobro ktore bije od niego juz przy pierwszym poznaniu. Operował moją mamę ,przebywajac przy niej na oddziale doświadczyłam wiele dobroci od całego personelu,a dr Piwkowski jest aniołem tego oddziału. Mało jest tak empatycznych ale i bardzo profesjonalnych lekarzy . Dziękuję za wszystko lekarzą oraz całemu personelowi oddziału torakochirurgii.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jakub Perdeus

Torakochirurg

liczba opinii: 30

Świętokrzyskie Centrum Onkologii

Kielce

Średnia ocen: 4,5/5
Jako chora z innego województwa, a co za tym idzie innego NFZ zostałem bezpłatnie przyjęta i skierowana na jedne z najlepszych w kraju badania (PET), niedostępne jeszcze w wielu miejscach w kraju np. w moim wojewodztwie. A to wszystko po zdiagnozowniu u mnie raka na oddziale pulonologii miejscowego szpitala. Po ochłonieciu z diagnozy zasiegnalam jezyka i odwiedzilem w swoim wojewodztwie paru torakochirgow. Wszyscy umiawiali mnie juz na wyciecie guza (na ...
Opinia dodana przez: Anonim

prof. dr hab. n. med. Józef Kozak

Torakochirurg

liczba opinii: 16

Centrum Profilaktyki i Leczenia Udarów Mózgu
Pabianicka 62
93-513 Łódź

Średnia ocen: 3,5/5
Wspaniały lekarz, na kierowanym przez Profesora Oddziale operowana była moja siostra z powodu raka płuc (czerwiec 2016). Jesteśmy pełni uznania dla Profesora za kompetencje zawodowe, dokładne wyjaśnianie przebiegu operacji i przebiegu leczenia, bez patrzenia na zegarek,w Klinice, nie prywatnie, cechuje Go wyjątkowe widzenie całego, chorego człowieka, np. oglądając zdjęcie PET zalecił konsultację u endokrynologa i nefrologa, życzliwie, a nawet z humorem, uspokajał nasze lęki, co sprawiło, że siostra w dobrym ...
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Henryk Olechnowicz

Torakochirurg

liczba opinii: 15

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków
31-202 Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Witam.
Moja Mama, Róża, zawdzięcza życie Panu Doktorowi Olechnowiczowi!!!!
W 1999 roku , po wykryciu guza lewego płuca, 3 profesorów ze Śląskich klinik zdyskwalifikowało Mamę do zabiegu operacyjnego.Pomimo rejonizacji udałam się do Pana Doktora, który podjął się leczenia i po uzyskaniu zgody ówczesnej Kasy Chorych wykonał zabieg usunięcia częściowego lewego płuca, z plastyką oskrzela. W tamtych czasach umiał wykonać taki zabieg chyba tylko On.... Guz był mieszany- microcellularae ...
Opinia dodana przez: Iwona Polak

dr n. med. Jan Sapieżko

Torakochirurg, Chirurg onkolog

  (+1 więcej)
liczba opinii: 15

7 Szpital Marynarki Wojennej

80-305 Gdańsk

Średnia ocen: 4,7/5
Bylam dwa raz na wizycie z roznych powodow, moja ocena jest bardzo pozytywna. Szczery, zyczliwy czlowiek, kompetentny specjalista.
Opinia dodana przez: Maria z gdańska

lekarz Jarosław Adamczak

Torakochirurg, Chirurg dziecięcy

liczba opinii: 13

Gabinet

Poznań

Średnia ocen: 4,8/5
Jestem bardzo wdzięczna temu lekarzowi za zoperowanie mojej lejkowatej klatki piersiowej! Dzięki niemu zaczęłam żyć od nowa! Polecam z całego serducha!
Opinia dodana przez: Anonim

dr Włodzimierz Kupis

Torakochirurg

liczba opinii: 12

Przychodnia Lekarska
Płocka 49
01-152 Warszawa

Średnia ocen: 4,9/5
Ja również mam dług wdzięczności wobec Pana doktora Kupisa. Jestem już prawie siedem lat po usunięciu torbieli śródpiersia metodą mało inwazyjną i bez powikłań.
Wspominam Pana doktora jako sympatycznego człowieka. Wiem, że również dla rodziny pacjenta potrafi być wsparciem.
Opinia dodana przez: Urszula

Janusz Wojcik

Torakochirurg

liczba opinii: 12

Gabinet

Szczecin

Średnia ocen: 4,4/5
Nie znajduje słów żeby opisać ogrom pracy i poświecenia w leczenie pacjenta, rozpoznano
u mnie raka przełyku złośliwego w maju 2016 wiek 43 lata zalecenia radiochemioterapia i operacja usunięcia całego przełyku i części żołądka zespolenie żołądkowogardłowe rok leczenia z przerwami i od sierpnia 2017 powrót do pracy na 100% i co da sie i to wszystko dzieki Docentowi Wójcikowi i całemu oddziałówi 7 szpitala w Zdunowie puki co ...
Opinia dodana przez: Daniel

dr n. med. Adam Cybulski

Torakochirurg

liczba opinii: 11

Klinika Chirurgi Klatki Piersiowej

Białystok

Średnia ocen: 2,9/5
Uważam , że jest to lekarz kompetentny ,godny polecenia. Wcześniej czytałam opinie innych na Jego temat i miałam mieszane uczucia. Jestem osoba po przeszczepie wątroby więc zależało mi na dobrym lekarzu. Po wizycie mogę teraz powiedzieć, że jest miły , kulturalny i wyrozumiały.
Opinia dodana przez: Stanisława


Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat