lekarz Dariusz Wiktor

Witam, jestem pierwszą pacjentką, która zamieszcza opinię o Panu Dariuszu, zakończyłam święta Bożego Narodzenia na Sor-że suwalskiego szpitala z ostrym zapaleniem wyrostka robaczkowego , szybka reakcja P. Doktora pozwoliła mi szybko wrócić do zdrowia... Lekarz godny zaufania, kompetentny, zaangażowany w swoją pracę i do tego sympatyczny, polecam z pełną świadomością

Pan Wiktor jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej, jest bardzo uprzejmy dla pacjentów. Pan doktor jest wspaniałym lekarzem. Nie traktuje pacjentów przedmiotowo, poświęca im dużo czasu. Wytrwale odpowiada na pytania pacjenta dotyczące przebiegu choroby i leczenia. Pozdrawiam Pana doktora i dziękuję.

lekarz godny polecenia i zaufania jest bardzo uprzejmy. poświęca pacjentowi dużo czasu tłumacząc chorobę i przebieg leczenia.