dr hab. n. med. Dawid Larysz

Neurochirurg

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGOKOLWIEK POZNAŁAM JEST DOSKONAŁY I WSPANIAŁY CZLOWIEK BARDZO DUZO WIE O CHOROBIE NASZEJ CORKI POPROSTU JEST NAJLEPSZY.PANIE DOKTORZE DZIEKUJE;)

Polecam, najlepszy lekarz chirurg-neurolog. Rozpoznał chorobę naszego syna w ciągu 10 minut i to uratowało Go od kalectwa. Jesteśmy mu za to bardzo wdzięczni. Pozdrawiamy!

Pozdrawiamy!

Operował naszego 9-cio miesięcznego synka. Obecnie mały ma 2 lata i wszystko jest ok, rozwija się idealnie i nie było żadnych powikłań. Jesteśmy bardzo wdzięczni panu Doktorowi. Polecam konsultacje u dr.Larysz to naprawdę bardzo dobry specjalista.

DOKTOR DAWID LARYSZ JEST BARDZO DOBRYM FACHOWCEM W DZIEDZINIE NEUROCHIRURGI DZIECIĘCYM JEST WYBITNYM SPECJALISTĄ I FACHOWCEM GDYŻ OPEROWAŁ NASZEGO SYNA NA PLASTYKĘ SKLEPIENIA CZASZKI I MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE GDYBY NIE DR.LARYSZ TO NASZ SYN DALEJ BY SIĘ NIE ROZWIJAŁ PRAWIDŁOWO GDYŻ MÓZG NASZEGO SYNA NIE MIAŁ MIEJSCA ABY MÓGŁ NADAL ROSNĄĆ.WIĘC POLECAM DR.DAWIDA LARYSZA WSZYSTKIM RODZICOM KTÓRZY MAJĄ PROBLEM JAKIKOLWIEK ZWIĄZANY NEUROCHIRURGICZNY.DR.DAWID LARYSZ JEST GODNY POLECENIA I ZAUFANIA JEST BARDZO POGODNYM I WESOŁYM LEKARZEM JAK RÓWNIEŻ BARDZO DOBRYM FACHOWCE,ZA WSZYSTKO WDZIĘCZNI RODZICE BARTOSZA S

świetny lekarz! z genialnym podejściem do pacjenta, szczegółowo objaśnia problem, jego przyczynę i jak sobie z nim radzić. Sympatyczny, ciepły i miły człowiek. Polecam wszystkim!

Witam. Bez zbędnego wywodu - Polecamy wizytę u dr Larysza 1.bardzo dobre podejście do naszego maleństwa - maluch był zachwycony! 2.dokładne obejrzenie malucha - wykluczenie kraniostenozy, podejrzenie wzmożonego napięcia (robimy badania w tym kierunku). 3.Uzyskaliśmy odpowiedzi na nasze WSZYSTKIE pytania. Warto udać się na konsultację do dr Larysza. Polecamy

Witam. Bez zbędnego wywodu - Polecamy wizytę u dr Larysza
1.bardzo dobre podejście do naszego maleństwa - maluch był zachwycony!
3.Uzyskaliśmy odpowiedzi na nasze WSZYSTKIE pytania.
Warto udać się na konsultację do dr Larysza. Polecamy

Operował moją córkę w wieku 4 miesięcy. Dzięki niemu, obecnie wszystko jest dobrze. Rozwija się prawidłowo. Pan Doktor, wszystkiego potrafi dopilnować i to nie tylko w tematach medycznych ale także psychologicznych i rozwojowych. Jest mu bardzo wdzięczna.

Wspaniały lekarz i człowiek. Zdecydowanie polecam jeśli ktokolwiek musi mieć "kontakt" z neurochirurgiem. Jesteśmy wdzięczni za opiekę, poświęcony czas i tłumaczenie nam trudnych zagadnień z medycyny. Jest to bardzo ważne dla nas rodziców w tak trudnych chwilach, kiedy dowiadujemy się, że nasze maleństwo musi mieć operację. Pan doktor zawsze miał dla nas czas i życzliwość. Polecamy.

jest wspaniałym lekarzem. Dzieki niemu moja corka zyje, tylko on potrafil zdiagnozowac co jej jest. co tu wiecej pisac lekarz na 6+ :) wszystkim bym go polecila

Jest lekarzem z powołania!!!!Wspaniałym specjalstą...wzbudza zaufanie.Jest bardzo mily i bardzo duzo poswieca czasu pacjentowi.Wspanialy czlowiek..

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Katowice"?

NZOZ Neuromedica
Paprocańska 137d
40-338 Tychy
ulica Hierowskiego 54d
40-750 Katowice
Poradnia nr 1
Krzywa 6
40-061 Katowice
Szpital im. Mościckiego Lecznica Dzieci i Dorosłych - Specjalistyczna Poradnia Neurochirurgiczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
Dolnośląskie Centrum Mało Inwazyjnej i Endoskopowej Neurochirurgii Kręgosłupa, Karkonoskie Centrum Medyczne
ul. Bankowa 7-9
58-500 Jelenia Góra