prof. dr hab. Dawid Larysz

Neurochirurg

Dr Larysz jest super neurochirurgiem.Polecam

Dr Larysz jest super neurochirurgiem.Polecam

leczę moją córeczkę u dr.Larysza.jestem z niego bardzo zadowolona.i polecam wszystkim rodzicom którzy potrzebują pomocy neurochirurga.

Kompetencja, podejście do małego pacjenta, kontakt z rodzicami (odpowiada w sposób zrozumiały na wszystkie zadane pytania)- bez zarzutu. Dr Dawid Larysz dokładnie wie co robi. Wspaniały lekarz, mądry człowiek.

DOKTOR DAWID LARYSZ JEST BARDZO DOBRYM FACHOWCEM W DZIEDZINIE NEUROCHIRURGI DZIECIĘCYM JEST WYBITNYM SPECJALISTĄ I FACHOWCEM GDYŻ OPEROWAŁ NASZEGO SYNA NA PLASTYKĘ SKLEPIENIA CZASZKI I MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE GDYBY NIE DR.LARYSZ TO NASZ SYN DALEJ BY SIĘ NIE ROZWIJAŁ PRAWIDŁOWO GDYŻ MÓZG NASZEGO SYNA NIE MIAŁ MIEJSCA ABY MÓGŁ NADAL ROSNĄĆ.WIĘC POLECAM DR.DAWIDA LARYSZA WSZYSTKIM RODZICOM KTÓRZY MAJĄ PROBLEM JAKIKOLWIEK ZWIĄZANY NEUROCHIRURGICZNY.DR.DAWID LARYSZ JEST GODNY POLECENIA I ZAUFANIA JEST BARDZO POGODNYM I WESOŁYM LEKARZEM JAK RÓWNIEŻ BARDZO DOBRYM FACHOWCE,ZA WSZYSTKO WDZIĘCZNI RODZICE BARTOSZA S