mgr Dawid Żakmgr Dawid Żak - zdjęcie profilowe

mgr Dawid Żak

Fizjoterapeuta

Dyplomowany terapeuta manualny metody Kaltenborn-Evjenth. Ukończone szkolenia Manipulacji Powięzi (FM wg. Stecco). W trakcie 3,5 letniej specjalizacji OMPT (Orthopaedic Manual Physical Therapy). Główne obszary zainteresowania to przed i pooperacyjna rehabilitacja ortopedyczna, biomechaniczne i neurofizjologiczne podstawy zaburzeń narządu ruchu, zespoły bólowe kręgosłupa oraz sposoby ich leczenia.

Dzięki terapii przeprowadzonej przez Pana Dawida Żaka ustąpił wieloletni problem z kolanem i dzięki temu mogłem wrócić do aktywności fizycznej. Zaliczony Półmaraton Warszawski i kolejne biegi już niedługo. Super miły kontakt. Jeszcze raz dziękuję. Gorąco polecam.

Przed pierwszą wizytą doskwierały mi ciągłe bóle pleców, jednak z każdym kolejnym spotkaniem, masażem było coraz lepiej! Dziś, kilka miesięcy po ostatniej wizycie nie wiem, co to znaczy ból. Pan Dawid jest niesamowitym człowiekiem, profesjonalistą z ogromną wiedzą, który swoją pracę wykonuje z pasją. Ponadto rozmowa z nim jest czystą przyjemnością! ZDECYDOWANIE polecam! :)

ZDECYDOWANIE polecam! :)

Pan Dawid to fizjoterapeuta kompetentny, w pełni zaangażowany w problemy zdrowotne pacjenta. Pracuje z pasją, co przekłada się na pozytywne efekty w procesie leczenia. Fizjoterapeuta ambitny, ciągle podnoszący swoje kwalifikacje. Bardzo przyjazny, życzliwy i pomocny dla pacjenta. Osobiście bardzo się cieszę, że trafiłam na tak utalentowanego specjalistę, który pomógł mi najpierw przygotować się do zabiegu, a później wrócić do sprawności ruchowej. Potrafi wysłuchać pacjenta, reagując natychmiast na pojawiające się problemy. Zawsze służący pomocą, radą i dobrym słowem. Fizjoterapeuta godny polecenia każdemu!

Chciałabym bardzo podziękować p. Dawidowi Żakowi za jego wkład i wspaniałe podejście do pacjenta. Jest to człowiek z bardzo wysokimi kwalifikacjami dzięki którym mój mąż, w chwili obecnej chodzi i wykonuje szereg czynności. Jestem mu za to bardzo wdzięczna i polecam go innym chorym.

Super ! mlody,sympatyczny,miły, usmiechniety ,potrafi ukoic ciało i duszę a nade wszystko kompetentny. GORĄCO POLECAM.

Wciąż poszukujesz "Fizjoterapeuta Łask"?

mgr
Kamila Sekula