Lekarze Dermatolog dziecięcy

dr hab. n. med. Ludomir Bienias

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Wspaniały lekarz utrzymuje prywatny kontakt z pacjentem, skrupulatnie zajmuje się badaniem dolegliwości. Prezentuje bardzo wysoką kulturę osobistą. Polecam bardzo serdecznie Maria Jezierska

lekarz Ewa Duda

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Jeśli ktoś poszukuje zaufanego i wiarygodnego lekarza medycyny estetycznej to właśnie trafił. Pani doktor jest fantastyczną osobą. Pełną fachowości, entuzjazmu i staranności o każdego pacjenta. Jestem pacjentką od kilku dobrych lat, pani dr jest przemiła, przystępna, urzekająco szczera i niewątpliwie cierpliwa ;) Na uwagę zasługuje niezwykle profesjonalne podejście do pacjenta. Efekt po zabiegach bardzo naturalny i nie przesadzony czego się zawsze obawiałam. Mogę dodać, że pani dr bardzo rozsądnie podchodzi ...
Opinia dodana przez: kasia

lekarz Hanna Dzwoniarkiewicz

Podhalańska 7 lok. 11
Bydgoszcz

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor Dzwoniarkiewicz w Polskiej przychodni w Coventry. Pani doktor zbadala mnie, wyjasnila przyczyne choroby, bardzo dobrze dobrala leki, wizyta kontrolna pomimo ze w prywatnej przychodni byla bezplatna jak i list do GP z wyjasnieni choroby i przepisanymi lekamindo wiadomosci GP rowniez Pani doktor napisala bezplatnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyt.
Opinia dodana przez: M

dr Jacek Czekaj

Dermatolog estetyczny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Glamour Medycyna Estetyczna, Stomatologia
Słodowa 10a
67-200 Głogów

wreszcie w Głogowie profesjonalne miejsce i czlowiek majacy cala game zabiegow medycyny estetycznej ... brawo

dr n. med. Magdalena Bator-Wegner

Alergologia Plus
Drobnika 12/14
Poznań

jestem bardzo zadowolona, energiczna Pani doktor, szybka diagnoza, po wyleczeniu jednego zajmie się kolejnym niej dotkliwym problem, polecam
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Maria Benita Macura

Dermatolog, Wenerolog

Gabinet dermatologiczny
40-689 Katowice

Wspaniała lekarka. Bardzo rzeczowa, poświęca wiele uwagi pacjentowi. Leczyliśmy grzybicę u dziecka u wielu dermatologów, leczenie było nieraz bolesne, drogie i trwało długo, po czym grzybica powracała. Ta Pani w ciągu jednego tygodnia sprawiła, że stopy są teoretycznie wyleczone( leczymy dalej bo grzybica to trudna sprawa)kolejne wizyty kontrolne to cena od 20-50 zł. Leki niedrogie i bardzo skuteczne. Naprawdę polecam.

prof. dr hab. n. med. Ewa Robak

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Gabinet Dermatologiczny

Bardzo dobry lekarz, kompetentny, skuteczny, kontaktowy. Wspaniły człowiek. Ma dobre podejscie do dzieci.

dr n. med. Alina Glinko

Dermatolog, Wenerolog

NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe
ul Warszawska 40
40-008 Katowice

doktor z duża wiedzą , zawsze trafna diagnoza, miła, konkretna szybkie rozpoznanie leczenie skuteczne. polecam
Opinia dodana przez: EWA
Pani doktor jest bardzo bardzo uprzejmym lekarzem. Wysłuchała uważnie moich kłopotów ze zdrowiem i zapisała leczenie, które mi pomogło. Oby więcej było takich lekarzy.

dr n. med. Aleksznder Karpisiewicz

Gabinet Dermatologiczny

Lekarz który poświęca pacjentowi sporo czasu,przeprowadza kompleksowy wywiad lekarski.profesjonalnie podchodzi do choroby.Wytłumaczy wszystko dokładnie i fachowo.Leczenie przyniosło nadspodziewanie szybki i dobry rezultat

lekarz Małgorzata Szewko-Starczewska

Gen. B. Roi 2 A/6
05-119 Legionowo

Bardzo dobry lekarz, pełen profesjonalizm i podejście do pacjenta pełne empatii. Przy tym dokładnie sprawdza wszelkie znamiona i pieprzyki, dzięki czemu mamy pewność że wszystko jest w porządku. Zaleca wizyty co pół roku, co bardzo motywuje do regularności wizyt. Przepisane leki w przystępnej cenie, zmieniane w zależności od tego czy jest poprawa cery czy nie. Pani doktor uśmiechnięta i pomocna, wysłuchuje i reaguje na pytania czy wątpliwość, a przy tym ...

lekarz Jolanta Grzegorowska

os. Wichrowe Wzgórze 22 lok. 131
61-678 Poznań

Świetny lekarz, który wszystko wytłumaczy. Usuwałam również u lekarza znamiona- szybko i bezboleśnie. Zawsze uśmiechnięta i miła. Polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Agnieszka Cegielska

ul. A. Hryniewickiego 6C/7
81-340 Gdynia

szczerze polecam! Pani Doktor mnie uspokoiła, jest miła,kompetentna. Pomogła bardzo, takie wizyty to przyjemność
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Marcin Błaszkowski

Dermatolog

Centrum Zdrowia Kobiety "Medmar"
Starozamkowa 18a
64-100 Leszno

Profesjonalne podejście. Pan Doktor Marcin postawił trafną diagnozę na pierwszej wizycie. Wcześniej przez prawie 2 lata nikomu się to nie udało! Polecam każdemu!
Opinia dodana przez: Michal

Agata Branny-Cyran

Gabinet Lekarski
44-310

Bardzo dobra lekarka, posiadająca nie tylko wysokiej jakości wiedzę merytoryczną i doświadczenie, ale również umiejętności interpersonalne. Korzystam z usług tej Pani już kilka lat i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że zawsze byłam zadowolona z efektów i podejścia do mojej skromnej osoby
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Ewa Jemiljanowicz-Prynda

3 Maja 13
62-800 Kalisz

Bardzo dobry lekarz, skuteczny, kompetentny. Zawsze Pani Doktor jest życzliwa i uprzejma, poświęca dużo czasu swoim pacjentom.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Wirska-Sanicka

1-go Maja 14
41-200 Sosnowiec

Bardzo polecam leczenie u Pani Doktor, chociaż wiem, że zwiększenie liczby pacjentów nie będzie dla mnie korzystne. Już teraz na wizytę kontrolną trzeba długo czekać. Leczenie, które zaleciła mi Pani Doktor, bardzo szybko dało pierwsze rezultaty. Wiem, że w moim przypadku, konieczna jest cierpliwość i systematyczne leczenie, ale dzięki zaordynowanym środkom widzę istotną poprawę. Mam nadzieję, że na następnej wizycie usłyszę, że leczenie zostało zakończone:) Pani Doktor jest osobą bardzo ...
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Katarzyna Dziubas-Stoch

ulica Wojska Polskiego 14
34-400 Nowy Targ

Podejście i kontakt z pacjentem dobry i profesjonalny, bardzo uprzejma osoba, ale długie terminy wizyt,kolejki i drogie lekarstwa,czasami nie do końca trafione.
Opinia dodana przez: zofia
Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pana doktora Dariusza Sadlika. Do Centrum Medycznego WellMed gdzie przyjmuje prywatnie trafiłam z polecenia dobrej znajomej. Jako jedyny z lekarzy do których uczęszczałam postawił odpowiednia diagnozę i zapisał leki, po których udało mi się poradzić sobie ze schorzeniem z jakim męczyłam się do tej pory. Dodam również, że pan doktor jest bardzo miły i kontaktowy a na wizycie bardzo chętnie udzieli wszystkich informacji o ...
Opinia dodana przez: Nedelia

Ilona Podworska

Dermatolog

Ilona Podworska Lekarski Gabinet Dermatologiczny "derko-Med"
42-600 Tarnowskie Góry

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Dr Ilony profesjonalne podejście do pacjenta .Zabieg wypełnienia ust przeszłam bezboleśnie a efekt jest znakomity .polecam...
Opinia dodana przez: Iwona