Lekarze Dermatolog estetyczny

lekarz Alina Jankowska-Konsur

Dermatolog

Oddział Psychiatryczny Dziennego Ośrodka Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży
ulica Wołowska 9
51-116 Wrocław

Profesjonalizm a jednocześnie cierpliwość i serdeczność w stosunku do pacjenta. Rzetelna ocena problemu i adekwatna decyzja medyczna. Polecam potrzebującym, zwłaszcza tym nieco zagubionym.

lekarz Henryk Bartoszek

Pulmonolog, Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Rodzinna i Specjalistyczna "FAMILIA"
Obrońców Poczty Polskiej 4/5
83-000 Pruszcz Gdański

Najlepszy Lekarz w Polsce . Bardzo miły i uprzejmy , dokładny i precyzyjny . Lekarz z doświadczeniem , godny zaufania . Jak najbardziej na Tak . Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Izabela Żołnacz

Krótka 4/103
11-400 Kętrzyn

Fachowość, profesjonalizm, wiedza i świetne relacje z pacjentem, Kiedy tylko mam problemy skórne to wiem, że u tej Pani lekarz, nie zostanę na lodzie ;) Wielki szacunek i dużo, dużo zdrowia ;)
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Hanna Horyd

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lancet""
11 Listopada 20/1
82-500 Kwidzyn

Lekarz godny polecenia ! Oby więcej bylo takich ! Wielka szkoda ,że lekarz w Polsce nie są szanowani do tego stopnia ,że premier Szydło zamiast spełnić postulaty rezydentów to zaleciła im wyjazd zagranicę, co skwapliwie uczynili . Rezultat brak lekarzy w Polsce i niewyobrażalne kolejki do lekarzy !!!

lekarz Danuta Twardak

Karola Marksa 10 A
58-260 Bielawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Skuteczne leczenie oraz odpowiedź na różne inny pytania, które postawiłam w trakcie wizyty. Kompetentny i uprzejmy lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Barbara Bobula

Gabinet Medycyny Estetycznej
Rodzinna 49
Kłodzko

Pani Doktor jest specjalistką godną polecenia, ma właściwe podejście do pacjenta i jego problemów. Właściwe rozpoznanie problemu oraz dobór leków, dzięki czemu problemy zdrowotne szybko mijają.

dr n. med. Małgorzata Berner-Rutkowska

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

RAY.MED
Skrzywana 22
93-582 Łódź

Gorąco polecam Panią Doktor Małgorzatę Berner - Rutkowską jak również klinikę Ray .Med w Łodzi. Pani doktor jest przemiłą i godną polecenia osobą. Pani doktor jako jedyna w Łodzi wie jak się leczy i czym np. chorobę biedactwa i leczę się już 2 rok i są znakomite rezultaty i to mnie najbardziej cieszy. Polecam również skorzystanie z kwasu hialuronowego jak i toksyny botulinowej :-)
Opinia dodana przez: Urszula

dr Anna Ostrowska

Olsztyńska 13/34
26-600 Radom

Po wizycie u dermatolog Pani doktor J.Ostrowskiej stwierdzam, że można śmiało polecić Panią doktor, ponieważ jest przemiłą osobą i kompetentnym lekarzem. Ja natomiast korzystałam z jej usług w Przychodni Gamed na ulicy Wysokiej.

dr n. med. Grażyna Wolnik-Trzeciak

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

plac Margaretek 10/1 A
62-080 Tarnowo Podgórne

Miałam przyjemnosc trafic do Pani Doktor. Po różnych doświadczeniach z lekarzami dermatologami byłam negatywnie nastawiona, ale na szczęście wkońcu trafiłam na odpowiedniego lekarza, który nie tylko zna się na tym co robi, ale fachowo i rzetelnie podeszła do tematu. Dzięki Pani Doktor pozbyłam się problemu powracającego trądziku. Z całym sercem polecam Panią Doktor i dziękuję za zaangażowanie.

dr n. med. Łukasz Matusiak

Dermatolog, Wenerolog

Centrum Medicover Globis
Wrocław

Witam, dr Łukasz Matusiak - Wybitny Specjalista,Lekarz przez wielkie L - konkretny, rzeczowy, uznany w swojej dziedzinie a przy tym Człowiek przez wielkie C - rozumiejący pacjenta. Dermatologia = Łukasz Matusiak - POLECAM!!! Anna Przybył

lekarz Andrzej Klepacki

Wołodyjowskiego Michała 4/u3
15-287 Białystok

Bardzo dobry lekarz dermatolog i super fachowiec i specjalista od problemow skornych ,mily i przyjaznie nastawiony do pacjenta,lekarz z prawdziwego zdarzenia i szczerze Go polecam jako najlepszego dermatologa.Zaden poprzedni lekarz nawet prywatnie nie pomogl mi jak On.
Opinia dodana przez: pacjentka

dr n. med. Ana Kucharski-Alekseenko

Dermatolog

dr. n. med. Anna Kucharski-Alekseenko SIM-MED - Dermatologia i Medycyna Estetyczna
Jana Henryka Dąbrowskiego 5/3A
30-532 Kraków

Pani Ana jako jedyny dermatolog (chodziłem wcześniej łącznie do 5), postawiła trafną diagnozę na 1 wizycie. Ale najważniejsze jest, że słucha pacjenta i rozmawia z pacjentem. Wizyta to sama przyjemność :)
Opinia dodana przez: Grzegorz B.

lekarz Hanna Myśliwiec

Dermatolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. K. Dłuskiego Klinika Chorób Płuc i Gruźlicy
ulica Żurawia 14
15-540 Białystok

Bardzo polecam Panią Doktor, podejście do pacjenta na najwyższym poziomie ! Uprzejma, kompetentna, cierpliwie wysłucha i wszystko wytłumaczy. Wysoki profesjonalizm i doświadczenie!

lekarz Alicja Żurek-Wolnik

PROMED
os.Dywizjonu 303 bud.2 gab.1
31-871 Kraków

Najlepszy lekarz u jakiego byłam. Przeprowadziła dokładny wywiad, po czym dokładnie zbadała. Bardzo miła, cierpliwa i profesjonala. Pani doktor wyczerpująco odpowiadała na każde pytanie, nie traktuje wątpliwości jako podważanie autorytetu i kompetencji, stwarza miłą atmosferę przy której nawet największy introwertyk poczuje się komfortowo i pewnie. PANI Doktor zachwyca szeroką wiedzą medyczną nie tylko w swoich dziedzinach, nie zalecza objawów tylko podchodzi do problemu holistycznie. Co więcej, jest bardzo pomocna potrafi ...
Opinia dodana przez: Iwona szostak

lekarz Barbara Nowak

Centrum Medyczne LUX MED
ulica Mogilska 80
31-546 Kraków

Pani doktor Barbara Nowak to bardzo kmpetentny lekarz, wspaniale podejście do pacjenta, kultura osobista, otwartość.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Lucyna Lisiecka

ul.Wrocławska
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo dobra lekarka, zawsze usmiechnieta, zyczliwa i w bardzo szybkim tempie i skutecznie wyprowadzila moje dziecko z AZS. Polecam :)
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Joanna Rybak-d''Obyrn

ul. Mikołaja Kopernika 1/2
10-510 Olsztyn

Empatyczna, starająca się pomóc pacjentowi, po ciągłych zmianach dermatologów, ona jako jedyna zastosowała odpowiednie leczenie. Dziękuję
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. dent. Agata Gorlińska

Stomatolog, Dermatolog

"LEKARZ RODZINNY"
ulica 6c
20-258 Wólka

Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem ortodonty to z czystym sumieniem polecam Panią doktor Agatę Gorlińską. Cudowna i miła osoba! Zawsze wszystko szczegółowo wyjaśni podczas wizyty i naprawdę dba o dobro pacjenta. Prawie kończę już swoje leczenie ortodontyczne - oprócz poprawy zgryzu Pani doktor dba również o estetykę zębów. Dobrze doradzi oraz w żaden sposób nie próbuje naciągnąć na dodatkowe, zbędne elementy leczenia. Cały proces jest dobrze dostosowany do indywidualnych ...
Opinia dodana przez: P.

lekarz Aneta Ryglewska-Cho

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Pelen profesjonalizm polecam bylam z dzieckiem na jednej wizycie diagnoza ...atopowe zapalenie skóry zalecenia recepta i syn do tej pory jest zdrowym dzieckiem DZIĘKUJĘ Pani Doktor
Opinia dodana przez: Llla

lekarz Maciej Tabisz

Przychodnia specjalistyczna
ul .Warzywna ,Rzeszów
Rzeszów

Moja choroba była prosta do diagnozy dla p. doktora. Pan Tabisz bardzo przyzwoity człowiek , z dobrym empatycznym podejściem do pacjenta. Polecam 👍
Opinia dodana przez: Tomasz